ariya.21
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• عین کوزت نشستم درس میخونم واسه ارشد اصن داغون شدم حسابی
    تا دلتم بخاددددددددد من به این جیگری
    تو مماغویی اصن
    چخبرا ؟
    عههههههه تناردیه زشتو چطوری ؟؟؟؟نیستت/؟؟؟کوجایی؟؟؟نمرده باشی یه وخت))
    اگر کسی تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ، دلگیر مباش که نه تو گناهکاری نه او !

آنگاه که مهر می ‌ورزی ؛ مهربانیت تو را زیباترین معصوم دنیا می کند پس خود را گناهکار مبین !

من عیسی نامی را می شناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت !

من خدایی می شناسم که ابر رحمتش به زمین و زمان باریده یکی سپاسش می گوید و هزاران نفر کفر !

پس مپندار بهتر از آنچه عیسی و خدایش را سپاس گفتند از تو برای مهربانیت قدردانی می کنند !

پس از ناسپاسی هایشان مرنج و در شاد کردن دلهایشان بکوش که این روح توست که با مهربانی آرام می گیرد !

خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد ؛

پس به راهت ادامه بده .
    کاکو شیرازی نبودی که میگی دخترووووووووو

نگفتی این همه مدت کجا بودی عمو؟؟//نکنه رفتی تناردیه رو گرفتی؟؟؟تلف نشده باشی یه وخت وووووووووووووویییییییییییی
    خخخخخخخخخخ نه یکم دیفونه تر شدیم
    تو چه خفلا
    من برم مهد تو میری کجا اون وخت؟؟؟؟نکنه این یه مدته رفتی مهد شیطون بگو نترس کالیت ندالم که
    eeeeeeeeee bebin ki omade kheyli bi vafai ye khabari az ma nemishod begiri??/?biam bezanam serviset konam akhe in doroste?ey baba
    slm ari shetori hanoz ke zendeii ey baba fek kardam ban shodi..sale to ham khoshmel
    دلم نه عشق میخواهد،
    نه دروغ های قشنگ،
    نه ادعاهای بزرگ
    نه بزرگهای پر ادعا...!
    دلم یک فنجان قهوه داغ میخواهد و یک "دوست"
    که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد....!!
    سلام . ممنون . آواتارم عکس بچه خواهرمه . اسمم هم که اسم خودم
    ariya alan khabgam kheyli dos daram yekio bezanam kasi peyda nemishe bia vo baradari kon man yekam nagheset konam taze bashgha badan sazi ham miram dg naghes shodanet rad khor nadare
    بار این اومد الن یه چی میگم میرنی زیر گریه برو بچه زشته
    salm dash ariya shetoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?ma emtehan tamomidim mese to ke khar khun nistam ke tanbal hamun shebae emtehan 20 khodamo migirammmmmmmmmmmmm to koshi
    گاهی آنکه سراغی از تو نمیگیرد،
    دلتنگترین برای دیدنت است ....
    و از شکاف چشمانش به نبودنت خیره میشود،
    همیشه آنکه تو ، او را نمی بینی
    نامهربان نیست....!
    صبح امروزکسی گفت به من:
    توچقدر تنهایی!گفتمش درپاسخ:
    توچقدر نادانی!تن من گر تنهاست
    دل من با دلهاست
    دوستانی دارم همه از جنس بلورکه دعایم گویند ودعاشان گویم.
    یادشان در دل من قلب من منزلشان
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا