گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

armannaji

New member
سلام بر همگی. رتبه من شد 110..خیلی ناراحتم. میشه کمکم کنید .من امیدم به قبولیه بین الملله.. تهران بهشتی ایران اصفهان و شیرازو زدم.هم روزانه هم بین الملل

علوم بهداشتی وعلوم تغذیه در بحرانو نزدین؟

maryam111

New member
سلام بر همگی. رتبه من شد 110..خیلی ناراحتم. میشه کمکم کنید .من امیدم به قبولیه بین الملله.. تهران بهشتی ایران اصفهان و شیرازو زدم.هم روزانه هم بین الملل

سلام
ببخشید میتونم بپرسم نمره کل تراز شما چند شده؟

celine

New member
شما ميشه بگيد چجوري زديد علوم تغذيه هارو؟رتبتون چندشد؟

من رتبم مرزه.فقطم علوم تغذیع زدم چون علوم بهداشتی مجاز نبودم و بحرانم نمیخواستم.ترتیبم بعد تهرانا تبریز اصفهان مشهذ شیراز ارومیه اهواز کرمانشاه و بعدم بین المللا چند تا

feri

New member
بچه ها اگه دانشگاه با شهریه قبول شیم ولی نریم سال دیگه میتونیم باز امتحان بدیم ؟؟ یکی بگه تغذیه در بحران چه جوریه ؟!!!

armannaji

New member
بچه ها اگه دانشگاه با شهریه قبول شیم ولی نریم سال دیگه میتونیم باز امتحان بدیم ؟؟ یکی بگه تغذیه در بحران چه جوریه ؟!!!

تغذیه در بحران جدیده میگن مجوز مطب نداره بیشتر تو هلال احمرو اینجور جاها میخوانش

amirblau

New member
میدونم امسال انجمن گفتگو نسبت به سال پیش خیلی کم کار شده اما حتی چند نفر هم باشن برای تبادل نظر کافیه...دوست دارم نظرتون رو راجع به آخرین رتبه ای که احتمالا امسال علوم تغذیه در دانشگاه ایران قبول میشه رو بدونم...و اینکه فکر میکنید چند نفر از اونایی که رتبه های خوبی آوردن علوم بهداشتی رو اولویت میزارن؟؟

- - - Updated - - -

بجه ها من104 شدم به نظرتون علوم تغذیه روزانه را میارم؟
من فکنم ارومیه یا کرمانشاه یا اهواز میارید

miad15

New member
میدونم امسال انجمن گفتگو نسبت به سال پیش خیلی کم کار شده اما حتی چند نفر هم باشن برای تبادل نظر کافیه...دوست دارم نظرتون رو راجع به آخرین رتبه ای که احتمالا امسال علوم تغذیه در دانشگاه ایران قبول میشه رو بدونم...و اینکه فکر میکنید چند نفر از اونایی که رتبه های خوبی آوردن علوم بهداشتی رو اولویت میزارن؟؟

- - - Updated - - -

من فکنم ارومیه یا کرمانشاه یا اهواز میارید

به نظر من تا حدود ٤٠امكانش هست چون بعضي ها از اولشم واسه علوم بهداشتي خوندن

miad15

New member
من يكي از دوستام ١٦٨شده به نظرتون بين الملل علوم تغذيه قبول ميشه جايي؟

amirblau

New member
به نظر من تا حدود ٤٠امكانش هست چون بعضي ها از اولشم واسه علوم بهداشتي خوندن
حالا نظر من اینه که علوم تغذیه تهران و بهشتی 20 تاش که پر میشه...علوم تغذیه شهر های بزرگ هم حدود 15 تا پر میشه...علوم بهداشتی دانشگاه تهران هم به خاطر اعتبار دانشگاه 8-10 تا پر میشه...حدود 5 تا هم علوم بهداشتی شهرای دیگه رو بزنن...به نظر من تا 50-55 علوم تغذیه ایران احتمالش خیلی زیاده..

بالا