گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

imanamiri

New member
سلام به دوستان.جناب نوتر عزیز و بقیه دوستان یه سوال مهم داشتم اگه میشه جواب بدین.
برای منابع تغذیه در هیچ تاپیکی به 4 جلد کتاب اصول و رژیم کراوس انتشارات خسروی (سبز و سفید رنگ هستن و مترجماش دکتر محمدخلییییلیییی و... هستن) هیچ اشاره ای نشده. من اونارو دارم.میخواستم ببینم کامل هستن و میشه باهاشون نتیجه گرفت تو ارشد؟؟؟آیییی کییییو بیییی هم دارم.اگه کامل نیست چرا کامل نیس؟؟؟آخه من با ج.ز.وهههه دکتر ط چک کردم تقریبا یکی بود!!! تازه ج.ز.وهههه دکتر ط بخش ویتامین ها و ریزمغذیهاش که از کراوس ترجمه شده کامل نیس اصلا و اون کتابا کاملترن.راهنمایی کنید توروخداااااا...

آخرین ویرایش:

frq

New member
من برای ترجمه کراوس 2012 از جلد یک تغذیه اساسی انتشارات خ.س.ر.و.ی و سه جلد رژیم درمانی انتشارات خ.ل.ی.ل.ی استفاده کردم چون زمانی که من تهیه میکردم هیچ کدوم از این انتشارات کامل نبودن و با هم کامل میشدن.
انتشارات خ.س.ر.و.ی دو جلد اولش اومده بود و خ.ل.ی.ل.ی مباحث رژیم درمانی

ترجمه هر دوی این انتشارات تقریبا مشابه هم هستند از هر کدوم که دوست دارید میتونید استفاده کنید و با مطالعه صحیح و دقیق قطعا نتیجه میگیرید.

سلام به دوستان.جناب نوتر عزیز و بقیه دوستان یه سوال مهم داشتم اگه میشه جواب بدین.
برای منابع تغذیه در هیچ تاپیکی به 4 جلد کتاب اصول و رژیم کراوس انتشارات خسروی (سبز و سفید رنگ هستن و مترجماش دکتر محمدخلییییلیییی و... هستن) هیچ اشاره ای نشده. من اونارو دارم.میخواستم ببینم کامل هستن و میشه باهاشون نتیجه گرفت تو ارشد؟؟؟آیییی کییییو بیییی هم دارم.اگه کامل نیست چرا کامل نیس؟؟؟آخه من با ج.ز.وهههه دکتر ط چک کردم تقریبا یکی بود!!! تازه ج.ز.وهههه دکتر ط بخش ویتامین ها و ریزمغذیهاش که از کراوس ترجمه شده کامل نیس اصلا و اون کتابا کاملترن.راهنمایی کنید توروخداااااا...

frq

New member
بچه ها نتایج نهایی رو کی میزنن؟
شهریور ماه؟
:33::65d6a5d6s:

saintangle

New member
سلام دوستای گلم انشالله که همگی موفق باشید
یکی از دوستان درباره ی کتابی به اسم نکات برتر تغذیه حرف زدن که حدود 73 زدن.کسی میدونه چه کتابیه؟
راستی-من اخر سر متوجه نشدم کراوس دو جلدیه یا چهار جلدی؟
راستی دوستایی که موفق شدن و چه دوستایی که برا سال بعد میخونن بیان تاپیک
گردهمایی داوطلبان آزمون 95

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستای گلم انشالله که همگی موفق باشید
یکی از دوستان درباره ی کتابی به اسم نکات برتر تغذیه حرف زدن که حدود 73 زدن.کسی میدونه چه کتابیه؟
راستی-من اخر سر متوجه نشدم کراوس دو جلدیه یا چهار جلدی؟
راستی دوستایی که موفق شدن و چه دوستایی که برا سال بعد میخونن بیان تاپیک
گردهمایی داوطلبان آزمون 95

کراس ترجمه کاملی تو ایران نداره. جزززووه ها از از تک جلدی تا 6 جلدی متغیره بسته به این داره که از کدوم جزززووووویه استفاده کنید. نکات برتر کنکور هم اگه اشتباه نکنم تو سایت طرییقت بود. خیلی ها نگرفتن و درصد بالایی زدن. فکر می کنم تو تغذیه مخصوصا رفرنس های متعدد می تونه باعث سردرگمی بشه. همون نکات مهم رو میشه از تست زدن زیاد متوجه شد و نیاز به هزینه بیشتر برای خرید جزززووواتی مشابه به نظر من نیست. ولی باز هم هر کس شرایط خودشو داره

armannaji

New member
سلام به همگی
بچه ها کم کم داره بوی نتایج نهایی میاد انشاله خیر باشه
کی میرسه این جهارم خدایا؟

- - - Updated - - -

سلام به همگی
بچه ها کم کم داره بوی نتایج نهایی میاد انشاله خیر باشه
کی میرسه این جهارم خدایا؟

mehdi.ff

New member
سلام بر همگی بچه ها. من بین الملل شهید بهشتی قبول شدم.:ad54ad: خیلی خوشحالم. چون بخشنامه جدید اومده که دیگه از سایر رشته ها نمیتونن واسه ارشد علوم تغذیه شرکت کنن. حواستون باشه اینو از آموزشگاه پرسیدم.

- - - Updated - - -

سلام بر همگی بچه ها. من بین الملل شهید بهشتی قبول شدم.:ad54ad: خیلی خوشحالم. چون بخشنامه جدید اومده که دیگه از سایر رشته ها نمیتونن واسه ارشد علوم تغذیه شرکت کنن. حواستون باشه اینو از آموزشگاه پرسیدم.

feri

New member
سلام بچه ها چرا نیستین ؟؟؟؟؟؟ من علوم بهداشتی در تغذیه بین الملل قزوین ..... الان هنگم نمیدونم چی کار کنم .....

feri

New member
دوستان کسی آزاد شرکت کرده ؟؟؟ نمیدونین چند نفر بر میداره؟؟؟

mehrshad.namdar

New member
این بین الملل ها شهریه شون چنده

مشهد ترم اول 5.5 میلیون ترم دوم 7.5 میلیون . ترم سوم 7.5 میلیون. این اطلاعات گرفته شده از مشهد هست. شهر های دیگه کمتره . حدود 5 تا 6.5 میلیون هر ترم . هزینه پایانامه هم با خودتونه. حدود 30 تا 35 میلیون برای 2 سال در میاد ( به شرط اینکه دو ساله بتونید تموم کنید درستون رو)

feri

New member
دوستان در جریان هستین که آیا میشه برای دانشگاه بین الملل انتقالی گرفت ؟؟؟

frq

New member
من دوستم علوم تحقیقات تهران قبول، تغذیه،
گفت ۸ نفر از بچه های دولتی برمیداره،۱۲ نفر از خود بچه هایی ک از آزمون دانشگاه آزاد رو دادن

نمیدونم چقدر صحیحه البته، ایشون اینجوری میگفت

دوستان کسی آزاد شرکت کرده ؟؟؟ نمیدونین چند نفر بر میداره؟؟؟

mehrshad.namdar

New member

سلام
نه نمیشه و همون اول ازتون تعهد می گیرند.

- - - Updated - - -

سلام
نه نمیشه و همون اول ازتون تعهد می گیرند.

mehrshad.namdar

New member

- - - Updated - - -

دوستان فعلا چنین چیزی صحت نداره. بنده از اساتید هیئت بورد دانشکده سوال کردم و تا زمانی که بخشنامه ابلاغی از طرف انجمن تغذیه از طرف وزارت بهداشت پذیرفته نشه عملی نمیشه. سالها چنین بحث و جدلی بوده و خواهد بود و همیشه هم زور وزارت بهداشت بیشتر بوده و مصوبات به نحوی وتو شده. بنابراین فعلا با قدرت و بدون دغدغه خاطر برای کنکور پیش رو مطالعه کنید.

mehrshad.namdar

New member
خدارو شکر تعداد دوستانی که در سایت فعال بودند و قبول شدند کم نیست .
امیدوارم دوستانی که امسال برای قبولی تلاش می کنند هم فعالانه در گروه های مرتبط حاضر باشند

- - - Updated - - -

خدارو شکر تعداد دوستانی که در سایت فعال بودند و قبول شدند کم نیست .
امیدوارم دوستانی که امسال برای قبولی تلاش می کنند هم فعالانه در گروه های مرتبط حاضر باشند

بالا