گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

miad15

New member
كي مياد نتايج اوليه؟؟چون رشته ها شده مجموعه فك كنم تا رتبه ١٥٠امكان قبولي باشه درسته؟

yekta-m

New member
خب رفته باشه :21: چه ربطی داره؟؟!! اینا دارن یه کاره دیگه میکنن :mad_majidonline:

soheil6313

New member
ظرفیت امسال تغذیه لو رفت

ارومیه ۷ ، ۳
اصفهان ۵ ، ۲
اهواز ۷ ،۲
ایران ۷ ، ۳
تبریز ۱۲ ، ۶
تهران ۱۱،۵
بهشتی ۹، ۴
شیراز ۷ ۳
کرمانشاه ۷ ،۳
مشهد ۷ ۳

feri

New member
دوستان سلام ... انتخاب رشته چه جوری شده ؟ میتونیم هر سه رشته رو انتخاب کنیم ؟ مثلا علوم تغذیه تهران رو بزنیم بعد علوم بهداشتی تهران ؟؟؟؟ یا نه باید همه از علوم تغذیه باشه ؟؟

miad15

New member
دوستان سلام ... انتخاب رشته چه جوری شده ؟ میتونیم هر سه رشته رو انتخاب کنیم ؟ مثلا علوم تغذیه تهران رو بزنیم بعد علوم بهداشتی تهران ؟؟؟؟ یا نه باید همه از علوم تغذیه باشه ؟؟

هر سه رشته رو ميتونين هرطور بخواين انتخاب كنين

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

celine

New member
سلام بچه ها تبریک به همه اونایی که رتبه های خوب اوردن.بچه ها کدوم دانشگاه ها خوابگاه ندارن؟
میشه دانشگاها رو به ترتیب سطح علمیشون معرفی کنید؟

miad15

New member
سلام بچه ها تبریک به همه اونایی که رتبه های خوب اوردن.بچه ها کدوم دانشگاه ها خوابگاه ندارن؟
میشه دانشگاها رو به ترتیب سطح علمیشون معرفی کنید؟

براي علوم تغذيه به ترتيب تهران،بهشتي،ايران،تبريز،اصفهان،اروميه،شيراز،اهواز،مشهد،كرمانشاه

celine

New member
براي علوم تغذيه به ترتيب تهران،بهشتي،ايران،تبريز،اصفهان،اروميه،شيراز،اهواز،مشهد،كرمانشاه

مرسی.یعنی ارومیه بهتر از شیراز و مشهده؟

- - - Updated - - -

مرسی.یعنی ارومیه بهتر از شیراز و مشهده؟

feri

New member
دوستان اگر در مورد تغذیه در بحران اطلاعاتی دارید لطفا سریعتر اعلام کنید ممنون میشم

mehdi.ff

New member
سلام بر همگی. رتبه من شد 110..خیلی ناراحتم. میشه کمکم کنید .من امیدم به قبولیه بین الملله.. تهران بهشتی ایران اصفهان و شیرازو زدم.هم روزانه هم بین الملل

celine

New member
سلام بر همگی. رتبه من شد 110..خیلی ناراحتم. میشه کمکم کنید .من امیدم به قبولیه بین الملله.. تهران بهشتی ایران اصفهان و شیرازو زدم.هم روزانه هم بین الملل

ترتیبتون خوبه منم تقریبا همین جوری زدم
علوم بهداشتیم خب بزنید

miad15

New member

بين الملل ايران حتما قبولي

بالا