شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

MARAL68

New member
بچه‌ها یکی یه برنامه درست بده.امار و زبان هر روز باشه قبول.اما من میخوام شخصیت و روان درمانی خلاصه بنویسم کار درستی.چون نمیشه مرور کرد.یکی خلاصه داره.مثلا مارنات.بچه هایی که قبول شدن خلاصه دارن دانلود کنیم.

MARAL68

New member
عزیز میتونی نکات شخصیت و روان درمانی بذاری اخرین صفحه.ممنون میشم.خلاصه این کتابها خیلی وقت میبره.

MARAL68

New member
عزیزم میتونی نکات رو برای منم بفرستی امیدوارم خدا هر چی میخوای برات مقدر کنهmaral.ziba68@ yahoo.com

پری.2469

New member
من میخوام راجع به تجربیات قبولیم واشتباهاتی که داشتم که باعث بهتر قبول نشم بهتون بگم... بشرط گوش شنواااااااااااااااااااا

سلام رامش جان من که خیلی باز راجع به روش خوندنم صحبت کردم.... انجام نمونه سوالای سالای قبل و رشته های دیگه و حل اپن بوک آنها بوسیله جز وات و کتابای مختلف ...

- - - Updated - - -

ایمیلاتونو بهم بدین میخوام چندتا چیر براتون ایمیل کنم شااااااااااااید بدردتون بخوره..:ad54ad:
coolgal_2469@yahoo.com

mohammadinia

New member
سلام رامش جان من که خیلی باز راجع به روش خوندنم صحبت کردم.... انجام نمونه سوالای سالای قبل و رشته های دیگه و حل اپن بوک آنها بوسیله جز وات و کتابای مختلف ...

- - - Updated - - -

ایمیلاتونو بهم بدین میخوام چندتا چیر براتون ایمیل کنم شااااااااااااید بدردتون بخوره..:ad54ad:

mohammadinia.y@gmail.com

mmdreza.psy

New member
سلام
بچه ها من کلا یه دور ارزیابی خوندم ولی تونستم56بزنم ...البته یه سوالم بلد بودم اصلا یادم رفت وارد پاسخنامه کنم...
در مورد این درس بهتون میگم که سوالات همیشه کلی میاد...من به دور خوندم و جاهای مهم رو خلاصه نوشتم...یه دورم اونا رو خوندم

- - - Updated - - -

سلام
بچه ها من کلا یه دور ارزیابی خوندم ولی تونستم56بزنم ...البته یه سوالم بلد بودم اصلا یادم رفت وارد پاسخنامه کنم...
در مورد این درس بهتون میگم که سوالات همیشه کلی میاد...من به دور خوندم و جاهای مهم رو خلاصه نوشتم...یه دورم اونا رو خوندم

fada19990

New member
والا یادم نمیاد... ولی یاد اون روزا که میفتم میبینم همش یا درس بود یا فکر درس یا استرس درس... نمیدونم چندساعت... واقعا عذاب وجدان میگرفتم اگر صبح یا بعدازظهرو درس نمیخوندم..... از اواسط مرداد جدی شد... اوایل واسه علوم هم میخوندم.. شرایط سخت خوابگاه باعث شد انقد خسته شم که فقط به بهداشت فکر کنم... بعد عید دیگه خودمو کششششششتم... دیگه صدای مامانمینا هم دراومده بود... ولی بگم چون استرس داشتم باعث میشد بعصی برنامه ها رو درست انجام ندم.. مثال دیگ های گنده یادته؟ گفتم نباید بهشون یهو حمله کرد... من 100روز آمار میخوندم یهو هممممشو ول میکردم به امون خدا... این بود که زود یادم میرفت بعد اون همه تلاش...

آمار و روش تحقیق رو از چه کتابی خوندید؟ مارنات رو چطور ؟ به مظرتون کتاب برای آمار و کتاب سنا برای مارنات خوب هستند؟

بالا