شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

fada19990

New member
بجه ها بهتر نيست بقيه بحث رو بزاريم براي فردا اخه مامانم تا من نخوابم نمي خوابه الانم حسابي از دستم شاكيه.

fada19990

New member
ولی چون نمیخوام فرداتو خیلی هم تلف شه اگر دوس داشتین لغت های کنکور امسال چه تو متن و چه تو لغات در بیارین... یا مثلا بشینین داروهای کاپلان 2 رو دسته بندی کنین... یا همه گیر شناسیشو.. میتونین مقیاسای وکسلر(فقط مقیاسای کلی) یا مینه سوتا رو کلی بخونین... یا مثلا....:idea_majidonline:

ماريا جون من زياد رو دارو ها تكيه نكردم.نمي دونستم مهمه اند.جداول جي اونا رو هم بيا خوب بخونيم

maria667710

New member
فردا امتحانی بشینین یکم تست آمار و یکم زبان و یه فصل از هررررررکتابی دوس داشتین بخونین.... برنامه هاتونم یادتون باشه... آخه ممکنه روال کاریتون اشکال داشته باشه.... مخصوصا خوااااااااب....
فردا دوساعت یا سه ساعت نهاااااایتا بخونین... بعد بگین چیا باعث حواسپرتیتون میشه.... یا چی شد فلان برنامه رو عملی نکردین...

- - - Updated - - -

باشه فدا.... منم به نظرم بزاریم برا فردا شب که همه ببینیم چجوری میخونیم...
شب خوش دوستااااااااااااان

fada19990

New member
فردا امتحانی بشینین یکم تست آمار و یکم زبان و یه فصل از هررررررکتابی دوس داشتین بخونین.... برنامه هاتونم یادتون باشه... آخه ممکنه روال کاریتون اشکال داشته باشه.... مخصوصا خوااااااااب....
فردا دوساعت یا سه ساعت نهاااااایتا بخونین... بعد بگین چیا باعث حواسپرتیتون میشه.... یا چی شد فلان برنامه رو عملی نکردین...

- - - Updated - - -

باشه فدا.... منم به نظرم بزاریم برا فردا شب که همه ببینیم چجوری میخونیم...
شب خوش دوستااااااااااااان

جشم خانم مشاور.راستي راوي جان براي تقويت زبان سري به تابيك بدو بدو لزكي اومده هم بزن

fada19990

New member
مررررررسی گلم اتفاقا الان داشتم هم اونجا رو می دیدم هم اینجا رو :riz304:

راستش من كلمات مهم 12 مهارت رو اول تابستون در اوردم وتا مهارت 8 تو سايت quizletكذاشتم.لغات تافل و 504وساير منابع هم هستشون

parand

Well-known member
ماریا جون خیلی مرررررسی....
:thanks:

دوستان شب خوووووش..............

ramesh

New member
سلام ماریا جون ممنون از اینکه تجربیاتتو این قدر عینی در اختیار بقیه میزاری:thanks: میشه یه کم باز کنی که دقیقا آمار و چه جوری خوندی ؟برا وزارت علوم من 51 درصد آمار زدم ولی وزارت بهداشت رو نمی دونم باید چه جوری بخونم؟

maria667710

New member
سلام رامش جان من که خیلی باز راجع به روش خوندنم صحبت کردم.... انجام نمونه سوالای سالای قبل و رشته های دیگه و حل اپن بوک آنها بوسیله جز وات و کتابای مختلف ...

- - - Updated - - -

ایمیلاتونو بهم بدین میخوام چندتا چیر براتون ایمیل کنم شااااااااااااید بدردتون بخوره..:ad54ad:

taranom92

New member
بچه ها شماها فارغ تحصیلین؟؟؟؟؟؟؟؟
چون یکم برنامه برا محصل ها فرق میکنه ها... مخصوصا اگر پایان نامه داشته باشین...

- - - Updated - - -

سلام ماریا جون
واااااااااااااای گفتی من که درسام زیادن و تا تیر دانشجوام

taranom92

New member
خب من خودم عشق کاپلان 2 بودم...
حالا از اینا کدوم؟
رشد؟ هیلگارد؟کرامر؟
من کاپلان 2 فیست و کری رو هم دوست دارم
بعد از ایناکرامر بعد رشد رو متوسط هیگارد زیاااااااااااااااده همش وسوسه میشم نخونمش به جاش خلاصه بخونم
بعد کودک بعد کالات رو تا حالا نخوندم امااگه مث خداپناهی باشه ازش متنفرم

ازمونا هم متوسط خوشم میاد ازش

bahram-68

New member
تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم .
توماس ادیسون

taranom92

New member
فدا عین منی.... منم رشد برام یه قووووولی بود.... ولی نگران نباش... خوردش میکنیم....
بچه ها میخواین برنامه اینا رو بزاریم برا بعد من بیشتر ارجع بهش فکر کنم...
فقط همینجا چند سوال رو رک و راست جواب بدین....
وجدانا الان چقدر در روز میتونی درس بخونین؟
چه تفریحایی برا خودتون گنجوندین تو هفته؟
روال خوابتون چجوریه؟

من میتونم تااخر تابستون روزی هفت تا هشت ساعت بخونم اما با شروع ترم میشه روزی سه یا چهار ساعت البته بعضی روزام کاملا پره بعضی روزام خالیه که میشه تا9 ساعت بخونم من به طور متوسط هر روز رو گفتم 4ساعت از مهر به بعد
تفریح :تلوزیون دیدن با مامان وباباصحبت کردن(این خیلی وقتمو میگیره همش وسوسه میشم کنار مامانم بشینم)گاهی بیرون رفتن اما همیشه نه
خوابم متغییره بعضی روزا مث امروزاز5:30 صبح بیدار شدمو به کارام رسیدم بعضی روزا ظهر که بخوابم دیگه کب میتووووووووووووووووووونه منو بیدار کنه 4ساعت میخوابم و شب خوابم نمیبره اما دیگه نمیخوام شبا بیدار باشم درس خوندن صبح رو دوست دارم

maria667710

New member
بچه ها شماها فارغ تحصیلین؟؟؟؟؟؟؟؟
چون یکم برنامه برا محصل ها فرق میکنه ها... مخصوصا اگر پایان نامه داشته باشین...

- - - Updated - - -

سلام ماریا جون
واااااااااااااای گفتی من که درسام زیادن و تا تیر دانشجوام

ترنم خوابگاهی هستی؟ پایان نامه داری؟ چون خود من همین شرایطو داشتم و البته 7 ترمه تموم کردم.... از شدن که میشه... پانته آ احدیان و مریم سجادیان ... اینا کسایی بودن که شرایط تو رو داشتن با ابن حال جفتشون هم دانشگاه تهران رو آوردن هم انستیتو قبول شدن.... الانم انستیتو هستن.. ولی میدونم که خییییییلی تلاش کردن... مریم سجادیان که معروف بود به پرکاری... ولی نتیجشم دید... تازه خوابگاهی هم بود...
میخوای برا علوم هم بخونی؟ اگر منابع دقیقو میدونی بخون براش وگرنه ریسک نکن... دوستم با وجود تلاش زیاد نتونست بیاره چون منابع اشتباه خونده بود..
حالا برا برنامت یه فکر میکنم...

zahra2013

New member
سلام ماریا جون ممنون بابت راهنمایی هاتون، من امسال کنکور دادم اما متاسفانه قبول نشدم و دلیل قبول نشدنمم این بود که زبان و آمار رو خیلی خیلی خیلی کم زدم، البته زبان رو درست و حسابی نخونده بودم اما آمار رو با وجود اینکه خیلی خوب خونده بودم اما خیلی کم زدم، دیگه واقعا کلافه شدم و نمی دونم چطور باید بخونم که نتیجه بگیرم؟؟؟؟؟

taranom92

New member
ترنم خوابگاهی هستی؟ پایان نامه داری؟ چون خود من همین شرایطو داشتم و البته 7 ترمه تموم کردم.... از شدن که میشه... پانته آ احدیان و مریم سجادیان ... اینا کسایی بودن که شرایط تو رو داشتن با ابن حال جفتشون هم دانشگاه تهران رو آوردن هم انستیتو قبول شدن.... الانم انستیتو هستن.. ولی میدونم که خییییییلی تلاش کردن... مریم سجادیان که معروف بود به پرکاری... ولی نتیجشم دید... تازه خوابگاهی هم بود...
میخوای برا علوم هم بخونی؟ اگر منابع دقیقو میدونی بخون براش وگرنه ریسک نکن... دوستم با وجود تلاش زیاد نتونست بیاره چون منابع اشتباه خونده بود..
حالا برا برنامت یه فکر میکنم...
بله عزیزم خوابگاهیم این ترم نه اما ترم بعد یعنی بهمن پایان نامه دارم فکرررررررر علوم رو هم نمیکنم فقط بهداشت

شفيع

New member
بچها اينم يادتون باشه هركسي روش خاص خودشو براي مطالعه داره نميشه يه نسخه رو واسه همه پيچيدا

بالا