شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

maria667710

New member
فقططططططططط تورق سریع... روزی یه کتاب... میدونی چرا فیستو بالا زدم؟؟؟؟؟ چون دقیقا دوروز قبلش کل کتابو یه نیگا کلی کردم... همه اسما و اصطلاحا و نوع درمان و... برام زنده شد... برای کری نرسیدم این کا رو درست انجام بدم....
البته واقعا به کتابم بستگی داره ها...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parand

Well-known member
باشه فداجان... قربونت... موفق باشی....
دوستم شکوه نصف بیشتر زبانو جواب داد!!!! فکر کن! اگر درست جواب میداد الان رتبه 1 بود

راوووووووی گوش کن...
یه تست درست و غلط خیلی رو رتبه تاثیر میزاره...........

- - - Updated - - -

راستی روزی چند ساعت میخوندی عزیزم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

از کی شروع کردی به خوندن؟؟؟؟؟؟؟

maria667710

New member
اصن اگر خطای دید من تو کالات وآمار نبود الان کالات رو لااقل 90 میزدم و آمار 60و تهران بودم... شایدم انستیتو:14:

maria667710

New member
والا یادم نمیاد... ولی یاد اون روزا که میفتم میبینم همش یا درس بود یا فکر درس یا استرس درس... نمیدونم چندساعت... واقعا عذاب وجدان میگرفتم اگر صبح یا بعدازظهرو درس نمیخوندم..... از اواسط مرداد جدی شد... اوایل واسه علوم هم میخوندم.. شرایط سخت خوابگاه باعث شد انقد خسته شم که فقط به بهداشت فکر کنم... بعد عید دیگه خودمو کششششششتم... دیگه صدای مامانمینا هم دراومده بود... ولی بگم چون استرس داشتم باعث میشد بعصی برنامه ها رو درست انجام ندم.. مثال دیگ های گنده یادته؟ گفتم نباید بهشون یهو حمله کرد... من 100روز آمار میخوندم یهو هممممشو ول میکردم به امون خدا... این بود که زود یادم میرفت بعد اون همه تلاش...

maria667710

New member
من اولش واسه علوم هیچی آمار نخوندم.. قرار بود یه آمار تو دانشگاه با قیمت خوب برگزار بشه... وجدانا های آقای کرایی خوب بود که مینوشتیم.. اگر میخوندمشون لااقل تو علوم خوب میزدم... آقا زد و نوبت بهداشت که شد منابع عوض شد!!!!!!!!!:14:
منو میگی؟؟؟؟؟؟؟ مرررررررررردم... خدایا آمار زیستی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
خلااااااصه رفتم تمام تستای سالای قبل رشته های دیگه مث اپیدمیولوژی و اقتصادبهداشت و .. دانلود کردم.. یه آمار زیستی هم دانلود کردم از اینترنت.... اون کتاب آبیه که منبع بود هم خریدم... خلاصه... واسه هر سوالی که نمیتونستم جواب بدم میرفتم به کتاب آبیه یا نگاه میکردم به و.. خلاصه واسه هر سوالی یه عزای مخصوصی میگرفتم..

fada19990

New member
ماريا خانم مرسي از راهنمايي هاتون منتظر نظرات وبيشنهاد هاي بقيه دوستان ارشديمون هستيم

maria667710

New member
خب بذارین قضیه آمارو از اول براتون تعریف کنم....
آماریا بجنبن:ad54ad:

maria667710

New member
اول اولش این بود که من اصن اولا لای آمار و روش تحقیقم باز نیمکردم... تا دیگه اواسط آبان بهم بر خورد و یه نیمچه روش تحقیق دلاورو خوندم....
بعد تو دی ماه چند جلسه آماروروش تحقیق تو دانشگاه رفتم... وجدانا خوبی بود... ببینم حوصلم میشه براتون تایپش کنم...:65d6a5d6s:
بعد دیگه کلاااااا به خاطر بعضی مسائل ولش کردم.. دیگه کنکور علومم هم ول شد.. همش میگفتم که دارم واسه بهداشت میخونمش...

fada19990

New member
اول اولش این بود که من اصن اولا لای آمار و روش تحقیقم باز نیمکردم... تا دیگه اواسط آبان بهم بر خورد و یه نیمچه روش تحقیق دلاورو خوندم....
بعد تو دی ماه چند جلسه آماروروش تحقیق تو دانشگاه رفتم... وجدانا خوبی بود... ببینم حوصلم میشه براتون تایپش کنم...:65d6a5d6s:
بعد دیگه کلاااااا به خاطر بعضی مسائل ولش کردم.. دیگه کنکور علومم هم ول شد.. همش میگفتم که دارم واسه بهداشت میخونمش...
ميشه بكيد منبعي كه ازش استفاده ميكردي جي بود.كلاس ميرفتي يانع.......

maria667710

New member
تا دیگه زد و بهداشت منابعو عوض کررررررررد.. البته خیلی هم فرقی به حالم نداشت چون من یک کلامم دلاور نخونده بودم....
از یه جوجه دانشجوی تغذیه یه آمار زیستی دانشگاهی گرفتم ببینم چی به چیه... بعد دیدم نمیشه رفتم کتاب کاظم محمدو گرفتم که خییییییییییییییلی نامفهوم بوووووووود.....
دیگه رفتم از اینترنت یه آمارزیستی گیر آوردم و سوالای سال قبلیای رشته های دیگه رو دیدم.. مث اپیدمیولوژی رادیولوژی و اقتصادبهداشت....

fada19990

New member
تا دیگه زد و بهداشت منابعو عوض کررررررررد.. البته خیلی هم فرقی به حالم نداشت چون من یک کلامم دلاور نخونده بودم....
از یه جوجه دانشجوی تغذیه یه آمار زیستی دانشگاهی گرفتم ببینم چی به چیه... بعد دیدم نمیشه رفتم کتاب کاظم محمدو گرفتم که خییییییییییییییلی نامفهوم بوووووووود.....
دیگه رفتم از اینترنت یه آمارزیستی گیر آوردم و سوالای سال قبلیای رشته های دیگه رو دیدم.. مث اپیدمیولوژی رادیولوژی و اقتصادبهداشت....
ادرسه اون سايت جيه? ميشه بهمون بكيد.

maria667710

New member
فرصت آمار زیستی نداشتم.... دیگه روزی نصف سوالای اون رشته ها وسالای مختلفو تست میزدم... هر جا به مشکل برمیخوردم زمینو زمانو بهم میزدم که جوابشو پیدا کنم... همیشه اینجوری نمیشد... خیلی سوالا مخصوصا سوالای میزان یر منحنی خیییییییییلی اذیتم میکردن و کلللللللی وقتمو میگرفتن... شما این کارو نکنین... این سوالا رو بزارین کنار تا از یه متخصصش بپرسین.... اصن مث من نشین.. همه وقتمو سوالای سخت میگرفتن...

fada19990

New member
فرصت آمار زیستی نداشتم.... دیگه روزی نصف سوالای اون رشته ها وسالای مختلفو تست میزدم... هر جا به مشکل برمیخوردم زمینو زمانو بهم میزدم که جوابشو پیدا کنم... همیشه اینجوری نمیشد... خیلی سوالا مخصوصا سوالای میزان یر منحنی خیییییییییلی اذیتم میکردن و کلللللللی وقتمو میگرفتن... شما این کارو نکنین... این سوالا رو بزارین کنار تا از یه متخصصش بپرسین.... اصن مث من نشین.. همه وقتمو سوالای سخت میگرفتن...

ادرس سايت لطفا............

maria667710

New member
بابا تو علوم پزشکی دات کام هست .. میتونی سوالاشونو دانلود کنین.... رو هم بهتون میدم
سوالایی که بلد بودم رو باید نکتشونو مینوشتم و مدام تمرین میکردم... ولی این کارو نکردم و هی یادم میرفت راه حل ها رو.... شما این کارو نکنین... سعی کنین سوالای مشابه رو دسته بندی کنین و راه حلهاشو یاد بگیرین....

maria667710

New member
جز و ه آمارو هم بهتون میدم...
اینایی که گفتم حرف اردیبهشت ماه بود.... روش تحقیقم رو هوااااااااااااااااا:14: شما این کارو نکنین... حتما کتاب منبع بهداشت روش تحقیقو بخونین

maria667710

New member
بچه ها دوست من دانیلو خونده بود.... و آمارش بهتر از من بود... لااقل سوادش از من بیشتر بود....
خلاصه من هی میخوندم هی ول میکردم و هیییییی یادم میرفت... طوری که روزای آخر قید آمارو زدم.... وجدانا خیلی سوالای کنکور برام آشنا بود ولی باید بیشتر تمرین میکردم و بیتشر میخوندم.... چون سوالاش نکته ای بود... ار کتاب آمار قلم چی هم استفاده کنین... یکیو میشناسم با خوندم اون آمارو نزدیک 50 زد....
سوالی راجع به آمار ندارین؟

بالا