زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maria667710

New member
باشه فداجان... قربونت... موفق باشی....
دوستم شکوه نصف بیشتر زبانو جواب داد!!!! فکر کن! اگر درست جواب میداد الان رتبه 1 بود

parand

Well-known member
اره تورق سریع روزای اخر خیلی مهمه...
من نمیدونم چرا اینکارو نکردم.....:14:

parand

Well-known member
باشه فداجان... قربونت... موفق باشی....
دوستم شکوه نصف بیشتر زبانو جواب داد!!!! فکر کن! اگر درست جواب میداد الان رتبه 1 بود

راوووووووی گوش کن...
یه تست درست و غلط خیلی رو رتبه تاثیر میزاره...........

- - - Updated - - -

راستی روزی چند ساعت میخوندی عزیزم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

از کی شروع کردی به خوندن؟؟؟؟؟؟؟

maria667710

New member
اصن اگر خطای دید من تو کالات وآمار نبود الان کالات رو لااقل 90 میزدم و آمار 60و تهران بودم... شایدم انستیتو:14:

ghasedak69

New member
برعکس تو من از بچگی عاشق انبه ام!!
فقط یه اخطار
هرگز شیر انبه رو امتحان نکن...من برای اولین بار که امتحان کردم داشتم بالا میاوردم
مزه ی شیر و انبه با هم یه جوری ترش میشه که انگار داری شیر فاسد میخوری....اه!!

اتفاقا گرفتم برای شیر انبه چون یکی از دوستام خیلی تعریف می کرد... طعمش بد نشد ولی سری بعد موز هم مخلوطش کردم خیلی بهتر شد

parand

Well-known member
اصن اگر خطای دید من تو کالات وآمار نبود الان کالات رو لااقل 90 میزدم و آمار 60و تهران بودم... شایدم انستیتو:14:

ناززززی ناراحت نباش خدارو شکر قبول شدی .....:tsimuzpzwoap1t9y3o7
انشاا... واسه دکتری حواستو حسابی جمع کن خانومی.........

ainazhz

New member
سلام اینازجون
حالاکوتاپایان نامه امافرصت خوبی داری برای مطالعه که ازبقیه کم نیاری
بنظرمن اول اعتمادبنفس داشته باش فک نکن حالاچه خبره توآزادبودی اونادولتی من یه پایان نامه دیدم بااین موضوع بادیدن پستت یادش افتادم میخواست ببینه بین خودپنداره وخوداثربخشی دانشجویان دولتی باآزادچه تفاوتی هست برام جالب شدنتیجه اشوبخونم دیدم تفاوت معناداری نداشت
درسته واقعاتوآزادساده ازواحدای درسی میگذرن اماحالافرصت مناسبیه برای جبران دوباره روش تحقیق بخون مخصوصاازهمبستگی وآزمایشی ازآمارتوصیفی شروع به خوندن کن ومقاله بخون ببین نمونه گیری این مقاله چیه ازچه روشی استفاده کرده برای تحلیل داده خوندن مقاله خیلی بهت کمک میکنه ببین علاقه ات چیه حوزه اتومشخص کن کودک یابزرگسال؟به کدوم اختلال علاقه داری خوب مطالعه اش کن چه درمانای جدیدی اومده مطالعه اش کن یه کارگاه خوب درموردپروپوزال نویسی وspssبرو
قول میدم این کاراروانجام بدی ازبقیه کم که نداری حتی جلوهم میوفته روی باورات کارکن دانشگاه آزادی ملاک نیست ازبقیه کمتری روزبه روزبامطالعه اون کم کاریای کارشناسی روجبران کن میتونم بپرسم کارشناسی کجابودی؟

مرسی ترنم جان بابت راهنمایی هات
من دانشگاه ساری خوندم عزیزم

maria667710

New member
والا یادم نمیاد... ولی یاد اون روزا که میفتم میبینم همش یا درس بود یا فکر درس یا استرس درس... نمیدونم چندساعت... واقعا عذاب وجدان میگرفتم اگر صبح یا بعدازظهرو درس نمیخوندم..... از اواسط مرداد جدی شد... اوایل واسه علوم هم میخوندم.. شرایط سخت خوابگاه باعث شد انقد خسته شم که فقط به بهداشت فکر کنم... بعد عید دیگه خودمو کششششششتم... دیگه صدای مامانمینا هم دراومده بود... ولی بگم چون استرس داشتم باعث میشد بعصی برنامه ها رو درست انجام ندم.. مثال دیگ های گنده یادته؟ گفتم نباید بهشون یهو حمله کرد... من 100روز آمار میخوندم یهو هممممشو ول میکردم به امون خدا... این بود که زود یادم میرفت بعد اون همه تلاش...

hamidehjoon

New member
هیشکی اینجاهست که امسال قبول شده باشه بتونه به من کمک کنه من کلی سوال دارم
تازه میخام شروع کنم به نظرتون دیره؟؟
چکارکنم.؟؟

parand

Well-known member
والا یادم نمیاد... ولی یاد اون روزا که میفتم میبینم همش یا درس بود یا فکر درس یا استرس درس... نمیدونم چندساعت... واقعا عذاب وجدان میگرفتم اگر صبح یا بعدازظهرو درس نمیخوندم..... از اواسط مرداد جدی شد... اوایل واسه علوم هم میخوندم.. شرایط سخت خوابگاه باعث شد انقد خسته شم که فقط به بهداشت فکر کنم... بعد عید دیگه خودمو کششششششتم... دیگه صدای مامانمینا هم دراومده بود... ولی بگم چون استرس داشتم باعث میشد بعصی برنامه ها رو درست انجام ندم.. مثال دیگ های گنده یادته؟ گفتم نباید بهشون یهو حمله کرد... من 100روز آمار میخوندم یهو هممممشو ول میکردم به امون خدا... این بود که زود یادم میرفت بعد اون همه تلاش...

ماریا جوون بهت تبریک میگم عزیزم تو فضای خوابگاه درس خوندی و دانشگاه خوب قبول شدی........
افرررررین.......
یکم یاد بگیرم من........
پس مرور کردن و پیوسته خوندن خیلی مهمه................

maria667710

New member
حمیده جان ایییییییین همه حرف زدم... یکم تحویل بگیر دوستی:ad54ad:

- - - Updated - - -

خییییییییییییییلی مهمه .. خییییییییلی... مخصوصا واسه زبان و آمار... البته من 7ترمه تموم کردمو اومدم شیراز...

ghasedak69

New member
:25r30wi:

راستی آقای یزدان فکرشو بکنید همگی باهم که انستیتو قبول شدیم
هفته ای یکی دوبار می ریم تحلیل فیلم
دیگه جا کم میارن باید یه جای مناسب بگیرن, اونوقت قیمتو می برن بالا گرون می شه
اصن نمی ریم
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

rawy

New member
من میخوام راجع به تجربیات قبولیم واشتباهاتی که داشتم که باعث بهتر قبول نشم بهتون بگم... بشرط گوش شنواااااااااااااااااااا

دوست گرامی ممنون از لطفتون
فقط حیفه که اطلاعاتی که همه ی بچه ها بهش نیاز دارن تو صفحات زنگ تفریح گم بشه
لطفا خودتون یه تاپیک ایجاد کنید , یا اینکه من تاپیک رو می زنم, زحمت بکشید مطالبتون رو اونجا بذارید
سپاسگذار

maria667710

New member
وای راوی نهههههههههه...:13:
این همه رو کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sadsmiley:
توروخدا یه کاری بکن... ار صفحه 924 تا این صفحه حدودا.. البته تاپیک زدن هم خوبه..:smiliess (3):

rawy

New member
بهرحال ظاهرا کار ساده ایه ولی واسه همین کار ساده هم برنامه ریزی لازمه....
اول باید دیگ و قابلمه های بزرگو که خییییییلی بزرگ و کثیفن و شستننشون سخته رو گذاشت خیس بخورن... بعد کاسه ها و بشقابا و قاشق چنگالا رو جدا میکنین....
بایدم مراقب باشیم که یه وقت نشکنن که امتیازمون کم شه و زحمتمون هدر بره...
باور کنین کنکور هم دقییییقا همینه...:smiliess (3):

ووووووووووووو :shocked:
عجببببببببب مثالی زدی خدایی تا اعماق ذهنم رسوخ کرد :thanks:
راستی من سوال دارم ازتون زودی خارج نشیدهاااااااا

maria667710

New member
خواهش میکنم راوی جان وظیفست به هرحال.... من آرزو دارم همه هرجا دوست دارن قبول شن....:riz304:

ainazhz

New member
سلام دوستای عزیزم
خوبید؟
من هنوز مشهدم...الان که حساب کردم 136 صفحه ازتون عقبم...
این روزها هم خیلی خوشحال شدم...هم خیلی ناراحت
خداییش دوستایی داشتم که قبول شدن حقشون بود...ولی...اصلا یادم نمی مونه که خودم قبول نشدم
اونقدر که بابت بعضی از دوستام ناراحتم...:sadsmiley:

سلام عزیزع دلم . فانووسی خانومه گل
عزیزم ماهم همه تو شک بودیم که چرا بچه های این سایت با این درصدای خوب قبول نشدن
عزیزم بازم خدارو شکر که دانشگاه عالی علووم قبول شدی. به خدا اونروز که رفتی واسه مصاحبه و نشد که همو ببینیم میدونستم که شاهد قبول میشی عزیزم . مبارکت باشه .

maria667710

New member
راستی اینقد اسم انستیتو رو جلوم نیارین و داعمو تاااااااازه نکنینننننننننن:smiliess (2)::sad:

ainazhz

New member
یعنی واقعا بچه ها بعد از اومدن نتایج دیگه نمیان سایت؟؟؟؟؟؟؟؟
این رسمه رفاقت آخه؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

من که میام . این هفته میرم مودممو عوض کنم که رفتم اهواز اونجا نتمو با خودم ببرم فانوسی جون. اونجا تنها بدون شما چیکار کنم. بچهه ها میان نگران نباش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا