آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nastaran8

New member
درود دوستان / دکترا phd 5 ساله مگه چند ترمه ؟؟ / مگه 4 ترم نداره؟؟؟ / در صفحات قبل دیدم دوستان ذکر کرده بودند 5ساله
دوست عزيز 4 ترم تا امتحان جامع است و بستگى به کار پايان نامه مى تونه4-5 سال طول بکشه ولى معمولا 4سال تموم مى شه چون جديدا سختگيرى مى کنن تا دانشجو 4ساله تموم کنه و سقف مدت تحصيل نهايتا 4.5 ساله...
موفق باشيد

nastaran8

New member
خب اگر اینجوریه پس ارشد هر سال میاد عقب تر که ... :33: :shocked::shocked:
دوست عزيز ظاهرا شما اصلا جملات منو نخوندين تغيير زمان ارشد بخاطر تداخلش با ماه رمضون بود حالا اين چه ربطى به کنکور phd داره؟!!

Hamidvet

New member
دوست عزيز ظاهرا شما اصلا جملات منو نخوندين تغيير زمان ارشد بخاطر تداخلش با ماه رمضون بود حالا اين چه ربطى به کنکور phd داره؟!!

منم تو این جمله بالا حرفی از کنکور دکترا نزدم!! ارشد رو گفتم طوری که شما میگین هر سال واسه عدم تداخل با ماه رمضون باید بیاد عقب تر (با توجه به عقب گرد ماه رمضون) :tsimuzpzwoap1t9y3o7

chatre

New member
سلام
كسي خبر داره كه آزمون دكتراي داروسازي سال آينده جامع ميشه يا نه ؟ معين تو فرومش گفته احتمالا جامع برگزار ميشه .
با پزشگيا آبانه يا تير؟

sanaz d

New member
ایا دکترای داروسازی قراره جامع بشه؟ ینی من باید برم درسای داروسازیارو بخونم؟ نمره منفی داره یا نه؟ بدبخت شدیم

alireza-ja

New member
دوستانی که آزمون دکترا دادن نتایج نهایی اعلام شده. منتظر تجزیه و تحلیل هایتان هستیم.

varia

Well-known member
من با این درصدها پزشکی مولکولی قبول نشدم:

سلولی مولکولی: 56
ژنتیک: 48
بیوشیمی: 56
ایمنی: 29
فیزیو: 25
میکروب: 55

برا مصاحبه هم:
مقاله: دو تا isi و دوتا علمی پژوهشی
سخنرانی: دو سخنرانی در کنگره کشوری
پوستر : زیاد
کارگاه آموزشی: زیاد
نمره زبان: پایین
معدل: متوسط

سال بعد هم معلوم نیست دوباره شرکت کنم یا نه.

*hadis*

New member
من با این درصدها پزشکی مولکولی قبول نشدم:

سلولی مولکولی: 56
ژنتیک: 48
بیوشیمی: 56
ایمنی: 29
فیزیو: 25
میکروب: 55

برا مصاحبه هم:
مقاله: دو تا isi و دوتا علمی پژوهشی
سخنرانی: دو سخنرانی در کنگره کشوری
پوستر : زیاد
کارگاه آموزشی: زیاد
نمره زبان: پایین
معدل: متوسط

سال بعد هم معلوم نیست دوباره شرکت کنم یا نه.

سلام درصداتون خوب بوده ولی مطمئنا رقبا درصدای بهتری داشتن برای رشته شما درصدای بالای 60-70 شانس بیشتری دارن.شما سال بعد حتما قبول میشید چون الانم از داوطلبای سال بعد جلوترید ناامید نشید بنظر من که شانس شما در ازمون بعدی خیلی خیلی بالاست.موفق باشید دوست عزیز

mostafa1368

New member
سلام درصداتون خوب بوده ولی مطمئنا رقبا درصدای بهتری داشتن برای رشته شما درصدای بالای 60-70 شانس بیشتری دارن.شما سال بعد حتما قبول میشید چون الانم از داوطلبای سال بعد جلوترید ناامید نشید بنظر من که شانس شما در ازمون بعدی خیلی خیلی بالاست.موفق باشید دوست عزیز

من کاملا با ایشون موافقم.
واقعا حیفه شما با این علاقه ناامید بشین و دست از تلاش دوباره بردارین.
قصد روحیه دادن بی مورد ندارم ولی اطمینان دارم سال دیگه با رتبه عالی قبول میشین.

*hadis*

New member
سلام آقای دکتر ع ل ی رضا واقعا حیفه!! چرا اینقدر مصاحبه کم دادن بهتون؟ اما چیزی که مهمه اینه که در انتخاب مورد نظرتون و شهر دلخواهتون قبول شدین بازم تبریک. لطف می کنید درصداتون رو هم بذارین.ممنون میشم

*hadis*

New member
امان از سی وی !!!!!!!! من کتبیم در حد نفر 5 و 6 شده اما مصاحبه بهم 80 دادن و رتبه م شده 19 ! باورم نمیشه آخه 13 رتبه !؟

سلام آقای دکتر ع ل ی رضا واقعا حیفه!! چرا اینقدر مصاحبه کم دادن بهتون؟ اما چیزی که مهمه اینه که در انتخاب مورد نظرتون و شهر دلخواهتون قبول شدین بازم تبریک. لطف می کنید درصداتون رو هم بذارین.ممنون میشم

ع ل ی رضا

New member

ss.jpgnدیگه شده دیگه ! اینم کارنامه

ROJO

New member
ممنون از دوستانی ک اطلاعاتشونو گذاشتن

و آرزوی موفقیت

agigesabz

New member
باتشکر از ع ل ی رضا عزیز
ای کاش بچه های ژنتیک هم احساس مسئولیت را یاد بگیرند!!!!!!
چه اشکالی داره کمی هم به فکر دیگران باشیم ؟؟؟

بالا