آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nastaran8

New member
دوستان لطفا نذاريد افرادبى خبر شايعه سازى کنن...اخه ارشد رو کشيدن جلو چون با ماه رمضون تداخل مى کرد اين چه ربطى به ازمون دکترا داره؟!!بعضيا خوششون مياد با اعصاب مردم بازى کنن والا...

pajoohan

New member
درسته ولی رمضون 28 خرداده و کنکور ارشد آمده 31 اردیبهشت این همه فاصله چرا دادند؟ البته من که سازمان سنجش زنگ زدم گفتند همون آبان هستش

Hamidvet

New member
دوستان لطفا نذاريد افرادبى خبر شايعه سازى کنن...اخه ارشد رو کشيدن جلو چون با ماه رمضون تداخل مى کرد اين چه ربطى به ازمون دکترا داره؟!!بعضيا خوششون مياد با اعصاب مردم بازى کنن والا...

خب اگر اینجوریه پس ارشد هر سال میاد عقب تر که ... :33: :shocked::shocked:

papilary

New member
سلام سیده جان . منم می خوام واسه سال آینده فیزیو شرکت کنم شما فیزیو چه منابعی می خونین؟؟ سی وی تون در چه حدیه؟؟ اگه امکانش هست راهنماییم کنین من هنوز پایان نامم . ممنون می شم

papilary

New member
سلام بچه هاکسی فیزیولوژی قبول شده ؟توروخدا اگر کسی هس بگه که اناتومی و فارماکولوژی چه تسهایی خوندن؟؟

سلام سیده جان . منم می خوام واسه سال آینده فیزیو شرکت کنم شما فیزیو چه منابعی می خونین؟؟ سی وی تون در چه حدیه؟؟ اگه امکانش هست راهنماییم کنین من هنوز پایان نامم . ممنون می شم

jamzilan

New member
به هرکس میگیم مشهد قبول شدیم میگن پس مشدی شدی، مثل اینکه غم قبولی ما از قبول نشده ها کمتر نیست.

love virology

New member
درود دوستان / دکترا phd 5 ساله مگه چند ترمه ؟؟ / مگه 4 ترم نداره؟؟؟ / در صفحات قبل دیدم دوستان ذکر کرده بودند 5ساله

هیراد

New member
منم رفتم زنجان ثبت نام کردم خوابگاه خودگردان میدن 130 تومن یعنی مرغدونی از اون بهتره دنبال 2 نفر میگردم آپارتمان بگیریم از این ارزونتر در میاد!!!!
برعکس تربیت مدرس خوابگاه میده سویت دو اتاق با آشپزخانه و سرویس جدا اتاق دو نفره

jamzilan

New member
سلام سه شنبه ثبت نام حضوری است هنوز نرفتیم شروع ها بااحتمال خیلی زیاد همین ترم میباشد به اموزش زنگ زدم گفتن ها به این زودی شروع میشه.
علوم بهزیستی هر ساله کلاساشون نیمه دوم شروع میشه.
سلام. ببخشید من علوم بهزیستی تهران قبول شدم . کلاسامون از مهر شروع میشه. شما چی؟

hastie

New member
سلام سه شنبه ثبت نام حضوری است هنوز نرفتیم شروع ها بااحتمال خیلی زیاد همین ترم میباشد به اموزش زنگ زدم گفتن ها به این زودی شروع میشه.
علوم بهزیستی هر ساله کلاساشون نیمه دوم شروع میشه.
آخه بستگی داره که توی همکلاسیاتون پزشک هم باشه یا نه. که در اینصورت یک ترم این پزشکان! میرن سر یه سری پیش نیاز میگذرونن بعد بقیه میرن. امسال ما دوتا پزشک داشتیم. واسه همین ما از مهر میریم.

seyedeh

New member

سلام عزیز.کاش میشد یک گروه واسه خودمون داشتیم.خودم زیاد طلاعی ندارم میدونم اناتومی باسد اسنل بخونی ولی تست خوب میخواستم.فارما هم که کاتزونگ.فیزیو هم گانونگ.ولی من فقط تست میخوام

sakht kush

New member
سلام دوستان.کسی دکترای بیوشیمی بالینی قبول شده؟؟میشه راهنمایی کنید که از چه منابعی استفاده کردید؟؟رتبتون جند شده و کجا قبول شدید؟؟

jamzilan

New member
پارسال علوم بهزیستی 2 نفرشون پزشک نبودن ولی کلاساشون از مهر شروع شد
آخه بستگی داره که توی همکلاسیاتون پزشک هم باشه یا نه. که در اینصورت یک ترم این پزشکان! میرن سر یه سری پیش نیاز میگذرونن بعد بقیه میرن. امسال ما دوتا پزشک داشتیم. واسه همین ما از مهر میریم.

farah90

New member
سلام تبریک بابت قبولی دوستان
کسی از عزیزان تغذیه شرکت کرده یا نه؟
یه چند تا سوال درمورد منابع داشتم

بالا