آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

biotechnologist

New member
منکه همه کتابارو دارم یا از این سایت میگیرم - برای کنکورمم از اینجا دانلود کردم خوندم Library Genesis
آره یه کورس بود و شهر قشنگ و خلوتیم هست :rose:
همدان همیشه هم خلوت نیست ها!مخصوصا همون خیابان تختی:25r30wi: خوش بگذره.دانشگاه اگر کمکی خواستید بفرمایید.موفق باشید.

shino

New member
همدان همیشه هم خلوت نیست ها!مخصوصا همون خیابان تختی:25r30wi: خوش بگذره.دانشگاه اگر کمکی خواستید بفرمایید.موفق باشید.

آره فکر کنم گول خوردم :black_eyed:
ولی از طرفای گنجنامش خیلی خوشم اومد :(40):

- - - Updated - - -

آره فکر کنم گول خوردم

alireza-ja

New member
آره فکر کنم گول خوردم :black_eyed:

- - - Updated - - -

آره فکر کنم گول خوردم

دکتر ب این میگن ها نیومده از گنجنامش خوشش اومده و تا اونجا رفته. آفرین. فردا پس فردا باید بریم از میدان میشان پیداش بکنیم.:25r30wi:

shino

New member
نه کی میگه 5 سال ... اگه خوب بری جلو شاید 3 سال و نیم و طبیعیش دیگه 4 ساله!! .......

بعید میدونم هستن دوستای زیادی که خوبشون 4 سالو نیم طول کشیده اونم تازه این بنده خدا بیش فعالی داشت
من خودم ارشدو 4 ترمه تموم کردم منم بیش فعالی دارم ولی شنیدم اجازه نمیدن دکتری رو سریع تموم کنی

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
آره تو شایدم حق با شما باشه ... مهم خوب تموم کردن و استفاده بهینه از این دوران هست :black_eyed:

biotec1393

New member
سلام
دوستان اگر کسی در مورد درستی برگزاری آزمون تو تیرماه خبر موثق داره بیزحمت اینجا اعلام کنه
خیلی ممنون

arasbaran

New member
منم رفتم زنجان ثبت نام کردم خوابگاه خودگردان میدن 130 تومن یعنی مرغدونی از اون بهتره دنبال 2 نفر میگردم آپارتمان بگیریم از این ارزونتر در میاد!!!!

pajoohan

New member
بچه ها این برگزاری آزمون توی تابستون حسابی روی زبان ها افتاده لطفا کسی اطلاعی داشت اینجا اعلام کنه تا ایشالله سال دیگه همه بچه های این سایت قبول بشن

shoeleh.

New member
منم زنگ زدم دبیرخانه علوم پزشکی گفتن آزمون امسال آبان ماهه. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

kaziland

New member
این دقیقا حس منه...[/QUO
ببخشید امیدوارم توهین نشه به قبول شدن بچه ها تو دکترا....اما آزمون دکترای داخلی چیزی نیست که با قبول نشدنش قلب درد بگیری...هیییییچ کس از بچه های دکترا راضی نیست از وضعیتش.از بی امکاناتی.بی صاحابی گروه ها. طرح ها و پایان نامه های مسخره ...بعضیاشون میگن مفتش نمی ارزه..درضمن دوبرابر و نیم سال های تحصیل در دکترا تعهد خدمت داری اگه تعهداتو نگذرونی پاتو بیرون از ایران نمیتونی بذاری مگه اینگه لالای 50 میلیون تومن پول بی زبون بریزی تو حلق وزارت بهداشت.

kaziland

New member
دوست عزیز این اول بدبختی های دکتراست .شما الان فقط مرغدونیشو دیدی ...حالا میری توش میفهمی ای کاش فقط مشکل همین مرغدونیه بود!!!

seyedeh

New member
سلام بچه هاکسی فیزیولوژی قبول شده ؟توروخدا اگر کسی هس بگه که اناتومی و فارماکولوژی چه تسهایی خوندن؟؟

بچه ها این برگزاری آزمون توی تابستون حسابی روی زبان ها افتاده لطفا کسی اطلاعی داشت اینجا اعلام کنه تا ایشالله سال دیگه همه بچه های این سایت قبول بشن

گویا یکی از دانشجویان از قول اساتید دانشگاه تهران یا بهشتی از قول مسئولین اظهار نظر کرده است که شاید!!!! اوایل تابستان باشه به همین علت کنکور ارشدو یه ماه کشیدن جلو ..... منم دقیقا نمیدونم این موضوع شاید اصلن دروغ باشه........ ولی خوب ... اینجا ایرانه شب میخوابند صبح خواباشون رو عملی میکنند.

biotec1393

New member
منم از دوستام شنیدم که قرار بوده تیر ماه باشه کع اعتراض کردن ومونده سرجاش ولی باز مطمئن نیستم

biotec1393

New member
خدا خیرتون بده.منم شنیده بودم که از سال 95 قراره اجرا بشه البته مطمئن نبودم که الان مطمئن شدم

بالا