روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ham.ad

New member
هیات منتظرین نتایج وزارت بهداشت .نشون میده که علاف کی شدیم. روز اعلام نتایج رو هم بعنوان مبدا تشکیل گروهمون قرار می دیم و هرساله بصورت پرشکوهی براش بزرگداشت می گیریم:25r30wi:

آره .من که خیلی موافقم!!
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

yaskhanoom

New member
خدایا؛
ای کاش کنارش بودیم
آنکه عدالت را به تمامی مردم این دنیا خواهد بخشید...
آنگاه دیگر هیچ کسی قربانی بی عدالتی نخواهد شد...

اللهم املاء به الارض عدلا و قسطا، کما ملئت ظلما و جورا، انک سميع مجيب. . پروردگارا! زمين را سراسر به وجودش پر از عدل و داد ساز، چونان که اکنون پر از ظلم و جور گرديده (اي خدا! اين دعا را مستجاب فرما) که تويي شنونده و مستجاب کننده .

shiny

New member
** تاپیک شرکت کنندگان آزمون ارشد وزارت بهداشت 93 **

بچه ها اینم یه تاپیک واسه خودمووون بیاین اینجا:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:bunnyearsmiley:

شعور یک گیاه در وسط زمستان ،
از تابستان گذشته نمی آید ،
از بهاری می آید که فرا می رسد.
گیاه به روزهایی که رفته نمی اندیشد ،
به روزهایی می اندیشد که می آیند.
اگر گیاهان یقین دارند که بهار خواهد آمد،
چرا ما ـ انسان ها ـ باور نداریم که
روزی خواهیم توانست به هرآنچه می خواهیم ، دست یابیم ؟!:painting:

چند تا پستم تو تاپیک امید وانتظار حذف شده
یکی دیگه اسپم میذاره پستای مارو حذف میکنن...:p7977cujr38iyymsu8:
بقول mri پستامون مثه بچه هامون میمونن حذفش کنن ناراحت میشیم:ph34r-smiley:

m_mobini

New member
منم کلاهرچی پست میذارم حذف میشه اصن یه وضعی....من بامدیرگروهمون تواصفهان حرف زدم اخه اصفهان تورشتمون بلوکه شده گفت بعیدمیدونم امسال دیگه بگیره نمیدونم چراامسال اصفهان خیلی ازرشته هاش حذف شده شیفته ی این شانس خودمم

منم کلاهرچی پست میذارم حذف میشه اصن یه وضعی....من بامدیرگروهمون تواصفهان حرف زدم اخه اصفهان تورشتمون بلوکه شده گفت بعیدمیدونم امسال دیگه بگیره نمیدونم چراامسال اصفهان خیلی ازرشته هاش حذف شده شیفته ی این شانس خودمم
هم دانشکده ای هستیم:bunnyearsmiley:
پس جای شکرش باقیه که لاقل رشته ی مارو نگه داشتن گرچه من شانسی ندارم چون ظرفیتش به یک سوم رسیده

shiny

New member

واسه ما هم از 12 رسیده به 5 ):

m_mobini

New member
هم دانشکده ای هستیم:bunnyearsmiley:
پس جای شکرش باقیه که لاقل رشته ی مارو نگه داشتن گرچه من شانسی ندارم چون ظرفیتش به یک سوم رسیده

ایشالا که قبول میشی عزیزم ......گفت چون متاهلی یه ترم بروشهرمبدا بعدمیتونی بیای شماهم اگه خدای نکرده اصفهان نشدنگرا ن نباش یه ترم بری بقیشو برمیگردی اصفهان خیلی علوم پزشکی اصفهانودوس دارم

ایشالا که قبول میشی عزیزم ......گفت چون متاهلی یه ترم بروشهرمبدا بعدمیتونی بیای شماهم اگه خدای نکرده اصفهان نشدنگرا ن نباش یه ترم بری بقیشو برمیگردی اصفهان خیلی علوم پزشکی اصفهانودوس دارم

واقعا" میشه!
آخه من شنیدم که ارشد انتقالی و جابجایی نداره

m_mobini

New member
اگه اینطور باشه که عالی میشه
خیلی خوشحالم کردی عزیزم:thanks: ایشالله که شماهم قبول بشی:heart:

ممنون ......واقعانمیدونستی?????خیلی خوشحالم که خوشحالت کردم:4d564ad6:همین دیروزازآموزش پرسیدم فقط امیدوارم این قانونو دیگه تغییرش ندن:riz277:

ممنون ......واقعانمیدونستی?????خیلی خوشحالم که خوشحالت کردم:4d564ad6:همین دیروزازآموزش پرسیدم فقط امیدوارم این قانونو دیگه تغییرش ندن:riz277:

آره نمیدونستم برای کارشناسی شنیده بودم اما ارشد نه...
هرجاییم که میپرسیدم میگفتن ارشد الا و بلا انتقالی نداره... اولین باره از شما میشنوم...
یه چیزی نگفتن این جابجایی هزینه بره یانهیعنی دانشگاه مقصد پولی بابت جابجایی نمیگیره...چون تو مقطع کارشناسی برای مهمان شدن هزینه میگرفتن

m_mobini

New member
آره نمیدونستم برای کارشناسی شنیده بودم اما ارشد نه...
هرجاییم که میپرسیدم میگفتن ارشد الا و بلا انتقالی نداره... اولین باره از شما میشنوم...
یه چیزی نگفتن این جابجایی هزینه بره یانهیعنی دانشگاه مقصد پولی بابت جابجایی نمیگیره...چون تو مقطع کارشناسی برای مهمان شدن هزینه میگرفتن

انتقالی که میدن فقط چیزی که یادم رفت بپرسم همین هزینشه بایدبپرسم ازآموزش اماشنیدم که انتقالی هزینه نداره اماواسه مهمان شدن بایدهزینه ی شبانه روداد راستش دقیق اطلاعی ازهزینه ها ندارم

انتقالی که میدن فقط چیزی که یادم رفت بپرسم همین هزینشه بایدبپرسم ازآموزش اماشنیدم که انتقالی هزینه نداره اماواسه مهمان شدن بایدهزینه ی شبانه روداد راستش دقیق اطلاعی ازهزینه ها ندارم

طبق قانون انتقالی یک ترم باید مهمان شد ترم بعدی منتقل میکنن...
ترم مهمان هم هزینه برابر شبانه میگیرن.

بالا