دل تنگ هستی برای ، چه کسی ؟ چه چیزی ؟ چه کاری ؟

khoudaei

New member
دلم به پاکی دوران بچگیم تنگ شده نه دروغی بود نه گناهی ای کاش می تونستم به اون دوران برگردم

leylii

New member
دلم برا خونمون تنگ شده الان :dadad4::sadsmiley::sad:

- - - Updated - - -

شب،
شب سختی بود.
و چه آسان و چه بی پروا گفت : که دگر حسی نیست.
دل من، هری ریخت، درد با من آمیخت،
قلبم از جا لرزید، قطره اشکم خشکید.
مات و مبهوت شدم.

چشمها را بستم،
با دل خود گفتم :
سهم دل نازک من،
پاسخی سرد نبود!!
شوق دیدار کجاست؟!
او که با من میگفت : دل سنگش، تنگ است.

دلم از سینه جدا شد، نفسم بند آمد.
و دلم، این دل پاک
که چه امید عبث داشت به دل.
این هم از قصه ی عشق لیلی،
وای بر مجنونم.

مرگ من بود همان لحظه که گفت :
سخنی با تو ندارم،
قهرم.
کاشکی میمردم.
وقت رفتن شده دوست
آخرین شعر مرا هم تو بخوان و به این آخر بد هم تو بخند
خنده ات تسکینی است،
به دل خون شده ام
فصل مرگم پیداست
((جشن مرگم برپاست

elham2012

New member
دلم برا دوران دبیرستان تنگ شده..دوستیای نابشو دوستای عزیزم که الان هرکدوم یه گوشه ای ازین کشورن:sadsmiley:
دلم برا دوران راهنمایی تنگه..دورانه شیطنتای بدون فکروخیال،خنده های بی غل و غش...
دلم برا دوران بچگی تنگه..برای آرزوهای کوچیکش که با یه پفکو عروسک و.. تو دستای بابا برآورده میشد..
کلا دلم خیلیییییییییییی تنگ شده،کاش خدا تو زندگی هرکسی یه فیدبک برا گذشته و سرک کشیدن توش میذاشت:sad:

yara

New member
دلم واسه سرخوشی دوران دانشجویی(دوره لیسانس) خیلی تنگ شده......:sadsmiley:

biosta

Well-known member
از کاربرهایی که عنوان تاپیک رو می بینند یک عده ای میان تو
یک عده ای کمتر پست می گذارند
اما اون هایی که پست می گذارند یک درد مشترک دارند
منم مثل شما هستم shiva3322 ، FARNAZz ، BBT،simin انگار همه یک غمی همیشه اون ته دلشون دارند
دردی که از گذشته نشات گرفته و با تغییر نگاه به زندگی میتونه از بین بره یا لااقل کمتر و کمتر بشه
به خودم می گم ، وقتی که نمی توان گذشته رو عوض کرد چرا رهایش نمی کنی
وقتی مسئولیتم رو بیشتر و بیشتر بپذیرم ، وقتی واقعیت رو قبول کنم و سعی کنم آینده ای بهتر برای خودم بسازم
وقتی بپذیرم که خدایی که جهان رو آفریده حکمتش عین رحمت هست اون وقته که التیام می گیرم .
همه چی از افکار شروع میشه "چشم را باید شست طوری دیگر باید دید "...

جناب بیوستای عزیز فرمایش شما متین است ولی وقتی دلتنگ باشی , دلتنگی.خدا هم گاهی اوقات از بندگانش دلتنگ میشود و گاهی هم دلتنگ بندگانش میشود

هرکسی به نوعی دل تنگ هست منظورم این بود که وقتی انسان خدا را همراه خودش حس کنه
تحمل سختی و دلتنگی بسیار بسیار راحت تره میشه ، بسیار

mw.ashel

New member

تا حالا پیش نیومده برای کسی دلم تنگ بشه ولی برای خیلی چیزایی که داشتم یه زمانی دلتنگی میکردم ولی از وقتی با خودم و زندگیم کنار اومدم به کل عوض شدم و اوایلش برای خود سابقم دلم تنگ میشد ولی دیگه نه ، هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه منو دلتنگ خودش کنه و حتی اجازه نمیدم که کسی دلتنگم بشه چون میدونم چه احساس بدی هست و اگه توان رویارویی باهاش رو نداشته باشی کم کم نابودت میکنه.
:dadad4:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

ADEL21

New member
دلم تنگ شده واسه محمد
دلم تنگ شده واسه پيانويى كه باهاش آهنگ ميزدم
دلم تنگ شده واسه ساحل ....لب دريا..كه غروبها پا برهنه...رو ماسه ها هميشه قدم ميزدم.همچين حس لطيف و آرامش بخشى داره.دلم واسه صداى موج دريا تنگ شده.

آخرین ویرایش:

leylii

New member
دلم تنگ شده برا ویلونم ..دلم تنگ شده برا سازی که میزدم و باهاش ی دل سیر گریه می کردم ..
دلم تنگ شده برا سر به سره داداشام می ذاشتم .دلم تنگ شده اینجا مثه زندانه اینجا آدم زره زره آب می شه زنده زنده جون می ده اه اه اه لعنتی

biosta

Well-known member
بعد از گذاشتن صدها پست و صدها ساعت وقت تو این انجمن
نمی دانم به کسانی که تو این تاپیک اسپم می گذارند چی بگم
سکوت ، سکوت بهترین کار هست وقتی که شخص مقابل کر هست .

mahii

New member
دلم تنگ شده برا ویلونم ..دلم تنگ شده برا سازی که میزدم و باهاش ی دل سیر گریه می کردم ..
دلم تنگ شده برا سر به سره داداشام می ذاشتم .دلم تنگ شده اینجا مثه زندانه اینجا آدم زره زره آب می شه زنده زنده جون می ده اه اه اه لعنتی
وااااااااااااااای مگه الان کجایییییییییییی؟:5:

biosta

Well-known member
:New (6): اسپم ها را حذف کنم ناراحت میشن که چرا پستمان را حذف کردی
به نظرم اگر پست های اسپم رو حذف نکنم به حق کسایی که میان تو این تاپیک نگم ظلم بهتره بگم کم لطفی میشه
چقدر نیکو و پسندیده ست همه ی ما از جمله من بیشتر مواظب کارها و حرف هایمان باشیم

parastar tbz

New member
دوست گرامی و مدیر بیوستا تاپیک خیلی قشنگی بود
منم دو ماه قبل برای کسی دلتنگ بودم و واقعا میخواستم پیشم باشه ولی تقدیر خدا نبود که بمونه و یه روز از خدا خواستم اگه قسمت نباشه بره و اون رفت
اوایل خیلی ناراحت بودم ولی خدا کس دیگه ای رو جلوی روم گذاشت و شرایط رو مهیا کرد که حتی فکرشم نمیکردم .گاهی موقع دلتنگی ها و هم چی و همه چی که
اتفاق میفته به مصلحت انسان هستش.
الان الان دلم برا دوران کودکی و شلوغی های کودکی تنگه واقعا خیلی زود گذشت.

ghazal26

New member
دلم..دلم تنگه آغوش پدرمه....
دلم پر میزنه برای اون روزایی که منتظر بودم از سرکار بیاد و بپرم تو بغلش....افسوس که اون روزا دوامی نداشت و کوتاه بود...
دلم برای خدا تنگه...انگار خیلی وقته بهش سر نزدم!
دلم برای از ته دل خندیدن تنگه....دلم برای خودم خیلی تنگه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aram ft

آسمون

New member
دلم تنگ شده...برای کسایی که بودن ودیگه نیستن.کسایی که نمیشه بخاطرنبودنشون ازکسی گله کرد...بیشترازهمه برابابام...هنوزعادت نکردم به نبودنش...وقتی جای خالیش توخونه بهم پوزخندمیزنه ودرودیوارخونه نبودنش رو به رخم میکشن...وقتی مجبورم باتموم دلتنگیم لبخندبزنم به روی بقیه وبگم خوبم...تلخه آدم بغضش روقورت بده...وقتی پدری رومیبینم که دست بچشوگرفته یا بچه ای که توآغوش پدرش خوابیده...وقتی پدری رومیبینم که باشوق توشب عروسی بچش روسرعروس ودومادشاباش میریزه وفرزندش باعشق به پدرنگاه میکنه...وقتی ازسرجلسه امتحان میام بیرون ومیبینم پدری توماشین نشسته ومنتظردخترشه...وقتی وقتی وقتی...همه اینافقط یه حسرته...دلتنگی برای کسی که رفته هیچ وقت تمومی نداره...اما خاک پای تموم پدرای دنیارومیبوسم...

• Like

shiva3322

New member
دلتنگ روزاییم که دلم تنگ می شد...

چیه این اوضا اصن دیگه دلم تنگ نمیشه !!حتی برا چیزایی که یه روزی بیقرارم میکردن

iranian girl

New member
دلم واسه خدا تنگه واسه پیدا کردن حقیقت تو این دنیای به هم ریخته.. واسه آرامش.. واسه پاکی کودکانه.. واسه یه خنده از ته دل..

MRT

New member
دل تنگ ماه رمضون
واقعا یه چیز دیگیه
ادم توش یه حس دیه ای داره.

- - - Updated - - -

دل تنگ ماه رمضون
واقعا یه چیز دیگیه
ادم توش یه حس دیه ای داره.

• Like
بالا