دل تنگ هستی برای ، چه کسی ؟ چه چیزی ؟ چه کاری ؟

s861276

New member
دلم واسه خیلی چیزا تنگ شده ولی الان بیشتر واسه خاله گلم که توی اوج جوونیش پرپر شد دلتنگم ..... خیلی دلم هواشو کرده ... اگه الان بودش همه چیز یه جور دیگه بود ... ولی چه میشه کرد ... خواست خدا بود یه روز میده یه روز هم میگره ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

a_67

New member
دلم برا سماجت و لجاجت تنگ شده...:dadad4:
اما
به زودی میبینمشون:ad54ad:
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد/ من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

دلتنگـــ اونی ــیو اون چیزی کــ نی ... فقط همین ...

(گیر بازار تتیـــل ــه ها الون ملتـــ ...)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shiva3322

shiva3322

New member
از کاربرهایی که عنوان تاپیک رو می بینند یک عده ای میان تو
یک عده ای کمتر پست می گذارند
اما اون هایی که پست می گذارند یک درد مشترک دارند
منم مثل شما هستم shiva3322 ، FARNAZz ، BBT،simin انگار همه یک غمی همیشه اون ته دلشون دارند
دردی که از گذشته نشات گرفته و با تغییر نگاه به زندگی میتونه از بین بره یا لااقل کمتر و کمتر بشه
به خودم می گم ، وقتی که نمی توان گذشته رو عوض کرد چرا رهایش نمی کنی
وقتی مسئولیتم رو بیشتر و بیشتر بپذیرم ، وقتی واقعیت رو قبول کنم و سعی کنم آینده ای بهتر برای خودم بسازم
وقتی بپذیرم که خدایی که جهان رو آفریده حکمتش عین رحمت هست اون وقته که التیام می گیرم .
همه چی از افکار شروع میشه "چشم را باید شست طوری دیگر باید دید "...

دقیقا از وقتی که گذشته رو رها کردم ناراحتیهامو فراموش کردم از وقتی خدارو خودم شناختم

و همه چیو سپردم بهش دیگه همه ی احساساتم مرد ، دیگه آرزو کردنم بلد نیستم...دلتنگ فرد خاصی نیستم اگرم باشم اون خودمم

leylii

New member
منم دلم گرفته دیگه هر چی هم تلاش می کنم بی فایده هستش دیگه نمی دونم باید چی کار کنم :dadad4:...خدایا شکرت

mahdieh75

New member
مممممممممممممممممممممممممن دلم واسه بچه های مدرسمونننننننننننننننننننننن تنگ شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
کاش دوباره درو هم جمع میشدیممممممممممممممم
دلم واسه خاله بازیای کوچیکیمم تنگ شدههههههههههه.........لباسایی که واسه عروسکم درست میکردم خخخخخخخ

دلم واسه سفری که با بهترین دوستم رفتم خیلی تنگ شدهههههههههههه..............خیی خوش گذشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت خیلیییییییییییییییییییی نه ها خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

mahdieh75

New member
سلام ...

جــان مــــــو ؟ ایقــده پفکــش خوبه ؟

................................................................

بروبـــچ ببخشین تاپیکـــ ــو ...

می حذفیــم بعــدن ...

الــون داریم می شنگولیــم ...

ایـــ دلتنگیــا هم بی خیـــ شدن الون ...

بله ...

اره جان تو خخخخخخخخ
جنوبی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdieh75

New member
slm

ایقـــد کــ تو دســـ جا نمیشه ...

یکمکی پفکــ رو تو دشتـــ تجسمم کنین ... حالا ضربدر کــ نه با چی توزــم جم کنین ... بیخیش ...

پفکـــ ــی اسمارفـــ شد فکنیم ...

من که از حرفات سر درنمیارم خخخخخخ
من برم
بابای

leylii

New member
زمان بگذره شاید همه چی فراموش بشه ..
عجب دلتنگی بده

بالا