نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد

Mohammad gh

New member
دوستان خواهشا راهنماییم کنید ارزش داره یه سال دیگه واسه وزارت بهداشت بمونم یا برم همون فیزیولوژی علوم رو بخونم نمیدونم چیکار کنم از یه طرف ایمنی رو خیلی دوس دارم بااینکه زحمت زیادی کشیدم ولی قبول نشدم ولی میترسم سال دیگه هم همین طور شه واقعا تو دوراهی موندم

منظورتون فیزیولوژی جانوری وزارت علوم هست؟اگر منظور جانور هست که باید بگم کار برای ایمنی بالینی بیشتر هست.امامتاسفانه اینقدر این ۲ رشته متفاوتن که نمیتونم مقایسه ی درستی ازشون بکنم. اگر هم ارشد فیزیو برید گمان نمیکنم که راه بازگشت چندانی در دکترای بهداشت براتون بمونه.باز خودتون بیشتر تحقیق کنید.
اگر امسال موفق نشدید حتما دلایلی داشته
دلایل عدم موفقیت رو واکاوی و موشکافی کنید و برحسب تجربه ای که بدست اوردید برنامه ی سال بعد رو بریزید.

alimaleki_jamshid

New member
سلام عزیزان
من به کسانی که قبول شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت در مدارج بالاتر رو از پروردگار متعال خواستارم.
آناتومی دانشگاه ایران قبول شدم.

آخرین ویرایش:

laeya

New member
دوستان خواهشا راهنماییم کنید ارزش داره یه سال دیگه واسه وزارت بهداشت بمونم یا برم همون فیزیولوژی علوم رو بخونم نمیدونم چیکار کنم از یه طرف ایمنی رو خیلی دوس دارم بااینکه زحمت زیادی کشیدم ولی قبول نشدم ولی میترسم سال دیگه هم همین طور شه واقعا تو دوراهی موندم
دوست عزیز به نظر من بهتره که فیزیولوژی علوم رو بخونید چون آدم از آینده خبر نداره و نمیدونید که سال بعد چی پیش میاد. ولی میتونید واسه دکتری وزارت بهداشت تلاش کنید. من فیزیولوژی پزشکی گیلان قبول شدم و واسه وزارت علوم فیزیولوژی جانوری (شبانه) تبریز قبول شدم ولی اگه بهداشت رو قبول نمیشدم حتما به تبریز میرفتم و از الان واسه دکتری بهداشت تلاش میکردم. به نظر من اینطوری بهتره

bahram-68

New member
آلبرت شوارتزر: براي شاد بودن تنها به بدني سالم و حافظه اي ضعيف نياز داري

*somaye*

New member
با تبریک به همه دوستان سخت کوش.................کسی از قبولی های مشاوره در مامایی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خیلی منتظرم که باشون آشنا بشم

نوتر

New member
بچه ها روزی که هممون خوشحالیم به فکر دوستامون که الان قبول نشدن باشیم. اونا نیومدن الان تو سایت تا جشن ما رو تماشا کنند. اومدم بشون روحیه بدیم.
http://olumpezeshki.ir/thread9775-2.html#post331510
نذاریم تاپیکشون سوت و کور و غریب بمونه.

bacillus.bs

New member
شماها چرا اواتار عوض نمي كنيد هان
٩١ ها خيلي قشنگ گوش به حرف دادند
ولي شما ٩٢ ها هي حرص مي ديد فقط
چرا اينقدر بي شور و حاليدددددددد

bahram-68

New member
بسیار نادر هستند کلماتی که ارزششان بیشتر از سکوت باشد . . . (هانری دونومتر)

love virology

New member
درووووووووووووووود درووووووووووووووود شاد بااااااااااااااااااااااااااش عرض میکنم امیدواررررررررررررم پیوسته پیروز باشید

خوووووووووووو دمتووووون گررررررررررررم نی همبونه آمادست سی توووووووووووووون میزنووووووووووم به افتخارررررررررررررررررررر

:riz304::thanks::rose:

roshan

New member
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم ایشالاه دکتری قبول شدنتون :riz304:

من که متاسفانه داغون شدم رسمآ .... کاش لااقل رتبه و نمره قبولی و این چیزا رو هم میزدن که بدونیم چطوری شد که قبول نشدیم حالا مگه خواب به چشمام میاد تا رتبه ها رو بگن ؟؟؟ من خیلی امیدوار بودم به قبول شدنم چون امتحانمو بد نداده بودم :sadsmiley: برم بشینم واسه سال بعد بخونم :dadad4:

Soroush Star

New member
راستی ، من یادم بود که بعد از قبولی آواتارمو عوض کنم .

ولی یادم نبود اطلاعات تحصیلاتیمو ویرایش کنم ، همه قبول شده ها ضمن تبریک به همتون ، اطلاعاتتونو ویرایش کنین .

مقطع تحصیلیمو از کارشناسی به کارشناسی ارشد تغییر دادم

تبریک تبریک تبریک ، خدایا شکرت

Soroush Star

New member
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم ایشالاه دکتری قبول شدنتون :riz304:

من که متاسفانه داغون شدم رسمآ .... کاش لااقل رتبه و نمره قبولی و این چیزا رو هم میزدن که بدونیم چطوری شد که قبول نشدیم حالا مگه خواب به چشمام میاد تا رتبه ها رو بگن ؟؟؟ من خیلی امیدوار بودم به قبول شدنم چون امتحانمو بد نداده بودم :sadsmiley: برم بشینم واسه سال بعد بخونم :dadad4:

راجب کنکور امسال ، هنوز امید هست ( هفته اول مهر ) زمان تکمیل ظرفیته ، حتماً پیگیری کنین .

انشا الله همین امسال ( ورودی بهمن ) ارشد قبول میشی . اگه نه میشه سال دیگه .

از همین فردا (7 شهریور) شروع کنین . از تجربه های خودتون استفاده کنین ( اشتباهات گذشته رو پاک کنین )

bluerosy

New member
ولی من فکر کنم خوبه یه کم بخاطر دوستایی که قبول نشدن صبر کنیم. اطلاعاتمون شبیه اون ها باشه و مقطعمون فعلا عوض نشه شاید یکم تسکین باشه براشون. واقعا سخته. من اگر قبول نشده بودم این حس رو داشتم.

love virology

New member
ووووولک تبریک سروش امیدوارم پیوسته شاد باشی

وووولک چرا داغون مگه چی شده از مورچه یاد بگیر هزار بار میخوره زمین ولی خورد نمیشه دوباره بلند میشه دستتو بزن به زانووووووووو بلند شوووووووو همت کن ساله دیگه قبول میشی شاد باشی

..RANA..

New member
ولی من فکر کنم خوبه یه کم بخاطر دوستایی که قبول نشدن صبر کنیم. اطلاعاتمون شبیه اون ها باشه و مقطعمون فعلا عوض نشه شاید یکم تسکین باشه براشون. واقعا سخته. من اگر قبول نشده بودم این حس رو داشتم.
پیشنهاد خوبیه...موافقم.. نظر بقیه چیه ؟

love virology

New member
کوکاااااااا بهرام دمت گرررررررررررررررررم ای داغوم سیت تبریک هلهههههههههههههههههههه سی کوکااااااااااااام نقل و نبات بیارین ساز و نی همبون بزنید ایولاااااااااااااااا

بالا