آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی اسفند 91

drnafas

New member
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااا کمک !!!!!من خیلییییییییییییییییییییییییی کم شدن 94شدم پاس میشم؟؟؟؟

tanya

New member
ایشالا همه رو پاس کنن همین ۸۵ به بالایی که شما میگین ولی بچه های دانشگاه ما همه میگفتن سخت بود!!

soheil

New member
ایشالا همه رو پاس کنن همین ۸۵ به بالایی که شما میگین ولی بچه های دانشگاه ما همه میگفتن سخت بود!!

پاس میکنن
من از هرکس پرسیدم گفتن 100% بالای 85 رو پاس میکنن
تو کل دوره ها که اینجوری بوده
من 87 شذم باید حتما قبول شم...دور آخرم بود :1dco2x0p1lilzhfpg1t

rezaaaaa

New member
Salam. Man 154 shodam. Kheili kamtar az entezaram bud. Chon chans soale eshtebah dasht. Masalan madeye p baese dard mishe tu soal mige nemishe. Ya shajarenameye jenetic ya inke sakhtare TSH ba baghie hormuna fargh dasht.

Mahsa_Sh

New member
salam. Man 154 shodam. Kheili kamtar az entezaram bud. Chon chans soale eshtebah dasht. Masalan madeye p baese dard mishe tu soal mige nemishe. Ya shajarenameye jenetic ya inke sakhtare tsh ba baghie hormuna fargh dasht.

تبریک میگم آقا رضا
واقعا گل کاشتین
ایشالا امتحانات آتی و امتحان تخصص هم همین جوری عالی بدید
راستی یه سوال دیگه که توی کلید a اشتباه هست اون سواله که ج میشه فاکتور 5 و 8 انعقاد

rezaaaaa

New member
تبریک میگم آقا رضا
واقعا گل کاشتین
ایشالا امتحانات آتی و امتحان تخصص هم همین جوری عالی بدید
راستی یه سوال دیگه که توی کلید a اشتباه هست اون سواله که ج میشه فاکتور 5 و 8 انعقاد
kheili mamnoon shoma ham enshaalah movafagh bashid hamishe! azmayeshe P.T vase masire kharejie eneghad va factore 5 estefade mishe bana bar matne robbins!

Mahsa_Sh

New member
kheili mamnoon shoma ham enshaalah movafagh bashid hamishe! Azmayeshe p.t vase masire kharejie eneghad va factore 5 estefade mishe bana bar matne robbins!

ممنون آقا رضا
راستی اون سوالی که گفتم منظورم سومین سوال فیزیولوژی بود
جواب میشه گزینه الف ولی فکرمیکنم توی کلید a اشتباه یه گزینه دیگه رو انتخاب کرده

Salam. Man 154 shodam. Kheili kamtar az entezaram bud. Chon chans soale eshtebah dasht. Masalan madeye p baese dard mishe tu soal mige nemishe. Ya shajarenameye jenetic ya inke sakhtare TSH ba baghie hormuna fargh dasht.

شدی 154 با کلید اولیه تازه میگی کم شدی؟ خیلی از دانشگاه ها 150 بالاترین نمره شون بوده برو عشق کن بابا

ماده p کدوم سوال بود؟؟
اون سوال واسه هورمونا درسته
DHEA استروییدی هست ولی بقیه شون گلیکولیپیدی اند ..

بچه ها فکر نمی کنین سوال آخر ویروس شناسی (86 دفترچه الف) جواب ج هم درسته؟؟ توی کتاب میر نوشته هر دو توی عفونت حاد وجود دارند؟؟؟

بچه ها فکر نمی کنین سوال آخر ویروس شناسی (86 دفترچه الف) جواب ج هم درسته؟؟ توی کتاب میر نوشته هر دو توی عفونت حاد وجود دارند؟؟؟

بچه ها این سوال 2 تا جواب داره اینم رفرنسش

DNA polymerase activity, HBV DNA, and HBeAg, which are representative of the viremic stage of hepatitis B, occur early in the incubation period, concurrently or shortly after the first appearance of HBsAg.

Reference: Medical Microbiology, Jawetz 25th edition Chapter 35

همینطور تو جدول 35 -8 توی همین بخش عفونت حاد رو به اچ بی اس ای جی نسبت داده!

من چون پی دی اف کتاب رو دارم نمیدونم کدوم صفحه و پاراگراف هست اگه کسی کتابشو داره خواهشا بگه که اعتراض بزنیم

بچه ها یه سوال غلط دیگه هم پیدا کردم:

سوال فیزیو 121 دندون دفترچه الف جواب الف هم درسته,

من اینجوری اعتراض نوشتم شما هم بنویسید

Textbook of Medical Physiology, A.Guyton & E.Hall, نام منبع

2011, 12th edition سال انتشار

785 صفحه

3 پاراگراف

سطر 1

توضيح

با توجه به متن کتاب
By far the most potent stimulus for causing the gallbladder contractions is the hormone CCK.
اصلی ترین هورمون عامل ترشح صفرا ,کولسیستوکنین میباشد... .

همچنین صفحه 784 در عکس شماره 64-11 نقش کولسیستوکنین در ترشح صفرا به خوبی مشخص شده است.

پس هر 2 جواب الف و ج صحیح است

آخرین ویرایش:

rezaaaaa

New member
dustan man motmaenam ke javabe soale 15 daftarche A mishe sandrome bloom yani gozine C.age ketabe robbinso darin khahesh mikonam adresse uno behem bedin.mitunin az fehreste akhare ketab esme sandrome bloomo peida konin.

بالا