لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kiana

New member
یعنی هیچ کس از این فصل اشکالی نداشت که اینجا مطرح کنه؟؟؟ :21:

nasrin69

New member
سوال

سلام دوست عزیز مگه برای بیوتک بیوشیمی هم جزو منابع هست ؟:21::33:

konjkave

New member
یه راهنمایی
برا منی که تو بیو شیمی خیلی ضعیفم برا شروع ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی چطوریه؟

ضروریات کتاب کامل و جامعی بخصوص برای بچه هایی که میخوان ارشد بیو بدن ولی در عین حال سنگینه.وقتی تا حدودی به مطالب مسلط شدی بخونش.فک نکنم لنینجر هم برای کسی که خیلی پایه اش ضعیف،خوب باشه شما میتونی از کتاب دکتر احسانی یا از کتاب شهبازی و ملک نیا شروع کنی.البته لنینجر کتاب خوبی ولی نظر شخصی من اینه که واسه کسی که پایه اش ضعیف و اولین بار میخواد بخونه یه کمی خسته کننده و کسالت آوره.

konjkave

New member
من هنوز تست نزدم
کتاب تستم هم ای کیو بی هست

بهترین و میشه به جرات گفت کامل ترین کتاب تست واسه بیوشیمی گنجینه بیوشیمی دکتر جعفرنژاد برا انتشارات کتابخانه فرهنگ.
آی کیو بی فقط اسم داره نه تنها پاسخ تشریحی نداره(حداقل تا چاپ 91 که نداشت) بلکه خیلی از جواباشم غلط.

Maryam.A

Well-known member
متأسفانه بدلایل مشکلات چشمی
زیاد نمیتونم سر بزنم
ولی برا فصل بعدی منتظر برنامتونم

kiana

New member
خب دوستان دیگه وقت این فصل تموم شد من که تازه تست هاشو تموم کردم. برای فصل بعدی ساختمان کربوهیدرات ها رو می خونیم تو کتاب من تقریبا 40 صفحه است برای این فصل به نظرم یه هفته کافیه تا تست ها رو هم کار کنیم :smilies-azardl (181 از فردا شروع میشه یک شنبه هفته بعد گزارش بدید اگه مشکل هم داشتین حتما مطرح کنین :riz304:

kiana

New member
دوستان کجایید چرا نمی یاید سر بزنید؟ :p7977cujr38iyymsu8: نکنه پشیمون شدید از خوندن؟ :shocked:

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
دوستان کجایید چرا نمی یاید سر بزنید؟ :p7977cujr38iyymsu8: نکنه پشیمون شدید از خوندن؟ :shocked:

نه عزیز دل من پشیمون نشدم ولی به این نکته پی بردم که مطالعه ی پایاپای و میزون و دقیق یک کتاب به این بزرگی و حجم اونم برای مایی که فقط از طریق نت و این سایت ارتباط داریم کار سختیه مثلا من الان بخش عملکرد پروتئین هستم..در حالی که شما بعد خوندن آب میخواید کربوهیدرات بخونید

به نظرم اگر ازاد باشه وهرکی هرجایی که هست بیاد گزارش بده و نکته بزاره و به مسائل و مشکلات همدیگه جواب بدیم خیلی بهتر خواهد بود چون اگر بنا به برنامه اولیه بود الان باید خیلی جلوتر میبودیم

kiana

New member
نه عزیز دل من پشیمون نشدم ولی به این نکته پی بردم که مطالعه ی پایاپای و میزون و دقیق یک کتاب به این بزرگی و حجم اونم برای مایی که فقط از طریق نت و این سایت ارتباط داریم کار سختیه مثلا من الان بخش عملکرد پروتئین هستم..در حالی که شما بعد خوندن آب میخواید کربوهیدرات بخونید

به نظرم اگر ازاد باشه وهرکی هرجایی که هست بیاد گزارش بده و نکته بزاره و به مسائل و مشکلات همدیگه جواب بدیم خیلی بهتر خواهد بود چون اگر بنا به برنامه اولیه بود الان باید خیلی جلوتر میبودیم
درسته دوست عزیز ولی باز هم باید بیایم اینجا و به هم دلگرمی بدیم تا انگیزمون از بین نره :28:

bioshimi93

New member
دوستان شما لنینجرو فقط میخونید از رفرنسها یا کتابای دیگه ای هم میخونید؟ ممنون میشم یکی جوابمو بده

kiana

New member
دوستان شما لنینجرو فقط میخونید از رفرنسها یا کتابای دیگه ای هم میخونید؟ ممنون میشم یکی جوابمو بده

ما تو این تاپیک لنینجر رو می خوینم اما من خودم کنار هر فصل از لنینجر کتاب احسانی و پاسالار رو می خونم بعضی از دوستان هم همین کار رو می کنن چون این طوری مباحث بهتر همپوشانی داره :auizz3ffy9vla57584x

Mohammad gh

New member

درسته دوست عزیز ولی باز هم باید بیایم اینجا و به هم دلگرمی بدیم تا انگیزمون از بین نره :28:
خب منم دقیقا همینو میگم
میگم هرکی هرکجای کتاب که بود و مشغول خوندن بیاد و گزارش بده

TE=kiana;284642]ما تو این تاپیک لنینجر رو می خوینم اما من خودم کنار هر فصل از لنینجر کتاب احسانی و پاسالار رو می خونم بعضی از دوستان هم همین کار رو می کنن چون این طوری مباحث بهتر همپوشانی داره :auizz3ffy9vla57584x[/QUOTE

یه سوال دارم...منظورتون از کتاب پاسالار همون کتاب تستش هست دیگه؟که مطالب هرقسمتو هم خلاصه توضیح داده؟از انتشارات دیباگران؟

البته من لنینجر رو برای علوم میخوام بخونم چون قصد شرکت در بیوتک رو دارم که جزو منابعش نیست هرچند که بیوتک سلولی داره و پایه ی قوی بیوشیمی برای سلولی یه نعمته.
استرایر رو هم دارم ولی باید بگم لنینجر انصافا ازش سرتره...

konjkave

New member
بچه ها اونایی که میخوان آزمون بیو شرکت کنن باید روش خوندنشون متفاوت باشه.خیلی نباید واسه لنینجر وقت بذارید.چون شما کنکوری هستید و باید کنکوریم درس بخونید.در ضمن لنینجر از لحاظ مطالب بالینی فقیر.به نظر من حتما قسمتای بالینی از هارپر بخونید.کسی تو ارشد برنده اس که دقیقا بدونه چی باید بخونه و از کدوم منابع استفاده کنه.خیلی هم سر خودتون شلوغ نکنید چون به جز حس خستگی ثمر دیگه ای نداره.حتما از الان هر مطلبی میخونید تست بزنید خیلی خیلی موثره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا