لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه ها به نظر من انفرادی درس بخونید.خلاصه نویسی هم حتما انجام بدین.زیاد هم وقت نذارین واسه انجمن.واسه مشورت و کسب اطلاعات اینجا بیاین نه گزارش عملکرد.

هما.نوري

New member
بچه ها به نظر من انفرادی درس بخونید.خلاصه نویسی هم حتما انجام بدین.زیاد هم وقت نذارین واسه انجمن.واسه مشورت و کسب اطلاعات اینجا بیاین نه گزارش عملکرد.

به نظر من گزارش بديم بهتره .چون اينجوري تشويق ميشيم براي خوندن بيشتر

pary

New member
دیگه توی همین سایت تجربه ثابت کرده گروهی خوندن حسابی جواب داده

kiana

New member
والله اونی که من دارم نزدیک ۲۸ فصله یکی منو روشن کنه چه جوریاس!چرا اینقدر فرق میکنه؟

اما راجب اینکه هر ۵ روز یک فصل که تا آخر تابستون تموم بشه
حداقل برای خودم که بار اوله میخونم چون مطالب بیوشیمی کمی پرحجمه برای اینکه در ذهن تثبیت بشن نیاز به مرور دارن و حداقل نیازه که بعد از هر چند فصل دوبار برگردیم و یه مروری بکنیم و بعد ازهمون نقطه دوباره بریم جلو
این به نظرم موثرتره مخصوصا که لنینجر کم کم ۱۳۰۰صفحه میشه و برای بعضی انتشاراتا مثل ارجمند که من دارم شده ۱۷۰۰ص!!! البته وضع ماها باهم فرق میکنه و باید این فرق هارو درک کنیم شاید کسی خیلی عجله داره و میخواد سال بعد شرکت کنه و برنامش با منی که برنامم برای سال بعد نیست و تازه ۳ درس برای ترم تابستون هم دارم متفاوته

پس فکر میکنم باید یه تمایزی بدیم بین این افراد یعنی کسایی که میخوان سریع السیر بخونن و کسایی که قصد دارن با مرور و سیر ملایمتری کار کنن.
منظور ما از 5 روز فقط برای آب و الکترولیت بود وگرنه می دونیم که فصلی مثل پروتئین به طور کامل حدود 3 هفته طول می کشه تا همش رو بخونیم

kiana

New member
خب دوستان تا اینجا 10 نفریم و این تاپیک رو درست کردیم تا گروهی درس بخونیم واسه کنکور سال بعد آماده بشیم پس اونایی که دوست دارن طبق برنامه هایی که تو این تاپیک تعیین می کنیم شروع کنن و آخر هر وقتی که برای هر فصل تعیین می کنیم بیاین و گزارش بدین که چی کار کردین و همینجا هم رفع اشکال می کنیم سر فصل هایی که نوشته شده بود کلی بودن چون تو لنینجر مثلا بخش پروتئین یه فصل ساختمانه یه فصل عملکرده یه فصل متابولیسمه و ... ولی اینجا وقتی می خوایم پروتئین رو شروع کنیم منظورمون همه ی این فصل هاست تا بتونیم به یه دید کلی از بخش پروتئین برسیم و ممکنه خوندن همه ی این فصل ها چند هفته طول بکشه :smilies-azardl (181 حالا ما از فصل اول لنینجر یعنی آب و الکترولیت شروع کردیم از امروز و 5 روز در نظر گرفتیم پس کسایی که شرکت می کنن شروع کنن به خوندن و آخر این 5 روز یعنی شنبه هفته بعد گزارش بدن لطفا :rose:

jilla

New member
سلام به همه! میبینم که خیلی خوب برنامه ریزی کردین امیدوارم طبق برنامه پیش برین.
من امتحانامو 17 تیر تموم کردم. الانم که ماه رمضونه انرژیم کم شده ولی سعی میکنم 504 مرتب بخونم.
البته من میخوام تا مهر زیست و شیمی دبیرستان گذرا بخونم اگه وقت بشه بیوشیمی هم میخونم ولی بیوشیمی بطور جد از مهر شروع میکنم.
البته میدونم شاید اشتباه میکنم ولی هرکس باتوجه به توانایی های خودش برنامه ریزی میکنه.

راستی تاپیک "مطالعه گروهی برای ارشد بیوشیمی 93" چی شده؟
همگی موفق باشین.

kiana

New member
سلام به همه! میبینم که خیلی خوب برنامه ریزی کردین امیدوارم طبق برنامه پیش برین.
من امتحانامو 17 تیر تموم کردم. الانم که ماه رمضونه انرژیم کم شده ولی سعی میکنم 504 مرتب بخونم.
البته من میخوام تا مهر زیست و شیمی دبیرستان گذرا بخونم اگه وقت بشه بیوشیمی هم میخونم ولی بیوشیمی بطور جد از مهر شروع میکنم.
البته میدونم شاید اشتباه میکنم ولی هرکس باتوجه به توانایی های خودش برنامه ریزی میکنه.

راستی تاپیک "مطالعه گروهی برای ارشد بیوشیمی 93" چی شده؟
همگی موفق باشین.
سلام ژیلا جان امیدواریم موفق باشی اون تاپیک سر جاش هست ما تو این تاپیک لنینجر رو می خونیم تا بتونیم با هم تمومش کنیم :smilies-azardl (113

Maryam.A

Well-known member
سلام من دیروز 10 صفحه ازش خوندم
امروزم سعی میکنم علاوه بر 10 صفحه اصلی دوره داشته باشم
همگی موفق باشید

senior

New member
نم هستم ولی با medical biochemistryموافقم بهتره اینجا محلی برای تبادل نظر نکته و رفع اشکالامون باشه چون ما اینقدر انگیزه قوی داریم برای قبولی و خوندنمون که نیاز نیست بیایم بگیم امروز چند صفحه خوندمو اینا البته قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم فقط نظرمو گفتم
بسم الله................

kiana

New member
نم هستم ولی با medical biochemistryموافقم بهتره اینجا محلی برای تبادل نظر نکته و رفع اشکالامون باشه چون ما اینقدر انگیزه قوی داریم برای قبولی و خوندنمون که نیاز نیست بیایم بگیم امروز چند صفحه خوندمو اینا البته قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم فقط نظرمو گفتم
بسم الله................
سلام دوست عزیز خوش اومدید . البته تو این تاپیک تبادل نظر و رفع اشکال هم میشه ما تازه شروع کردیم و دوست داریم با گزارش هامون راجع به خوندذن همدیگرو تشویق کنیم تا انگیزمون بالاتر بره :28:

masi-1370

New member
یه راهنمایی
برا منی که تو بیو شیمی خیلی ضعیفم برا شروع ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی چطوریه؟

emd

New member
من تا 6 شهریور که جوابا میاد هستم
برنامتون رو مشخص کنین که هر هفته از کدوم فصل بخونیم

آخرین ویرایش:

kiana

New member
منم وقت نکردم تست هاشو کار کنم. :sad: ولی یه روز دیگه تمدید کردم دوشنبه بیاید گزارش بدید :smilies-azardl (113

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا