لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آتش سرد

New member
کتاب ضروریات یه بخشی به نام بیولوژی مولکولی داره همون برای کنکور ما کفایت میکنه فقط باید خوب بخونیش تا فول بشی:sarma:

کنجکاو جان میشه بگی مباحث مولکولی دقیقا کدوم فصلای لنینجر میشه. واقعا ممنوووون میشم:(40):

setareh58

New member
آهان فکر کردم ساختارو متابولیسم اسید نوکلئیک بیوشیمی رو می گید
مگه شما برای ارشد اینارو هم دارید؟

عزیزم بیولوژی مولکولی همینارو که شما میگین دربرمیگیره شاید اینایی که من گفتم به مفصلی رشته |نتیک نباشه اما اشاره هایی شده که نمیخوام بیشتراز نیاز کنکور براش بخونم اما نمیخوامم ضرر کنم:smiliess (3):

emad83

New member
بنظر شما دوستان مبحث مولکولی از چه کتابی بخونم کاملتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام فوووووووووووووول شم:65d6a5d6s:

اگه برای ارشد بیوشیمی میخای همون مقدار که کتاب دکتراحسانی گفته کافی و کامل هست یه نگاه هم به لنینجر بنداز و نکاتی که به نظرت مهم و تو کتاب دکتراحسانی نیست یادداشت کن در همین حد برای کنکور بیوشیمی مشکلت حل میشه .اگه به این مباحث علاقه داری و بیشتر میخای مطالعه کنی کتاب سلولی مولکولی دکتر شاهسون بهبودی و مریم خالصی چاپ انتشارات سنجش تکمیلی رو بخون این رو بیشتر بچه های وزارت علوم میخونن

varas

New member
سلام دوستان من کتاب بیوشیمی لنینجر ویرایش چهارم ترجمه دکتر رضا محمدی دارم ظاهرا ویرایش پنجم هم اومده به نظرتون لازم هست ویرایش پنجم تهیه کنم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

kiana

New member
سلام دوستان من کتاب بیوشیمی لنینجر ویرایش چهارم ترجمه دکتر رضا محمدی دارم ظاهرا ویرایش پنجم هم اومده به نظرتون لازم هست ویرایش پنجم تهیه کنم ؟؟؟

نیازی نیست از رو همون بخون زیاد فرقی نداره

kiana

New member
بچه ها چرا سر نمی زنید؟؟؟ من دوباره انگیزمو از دست دادم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

kiana

New member
دوستان از امروز 13 مهر تا 20 مهر مبحث ویتامین و کوآنزیم ها رو می خونیم. لطفا همه گزارش بدین تا انگیزمون بالا بره بعد از این فصل می ریم تو خط دوره یه برنامه خیلی خوب دارم تا بچه هایی که مثل خودم با آزمونا ی سنا می خوان پیش برن مباحث رو تکمیل کنن :thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا