لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fatalist

New member
من واسه کنکور امسال لنینجر خوندم سوالا از لنینحر بود فکر خوبیه که میخوایید با هم بخونید امیدوارم موفق باشید همگی:rose:

Maryam.A

Well-known member
بچه ها یکسی که کتاب داره
بیاد سر فصل هارو بنویسه
برنامه ریزی کنیم
خواهشأ:rose:

kiana

New member
سر فصل ها به این شکله
1.آب و الکترولیت
2.ساختمان و متابولیسم و عملکرد اسید آمینه و پروتئین ها
3.آنزیم ها
4.ساختمان و متابولیسم قندها
5.اسیدهای نوکلئیک
6.ساختمان و متابولیسم چربی ها
7.غشا ها و انتقال مواد
8.هورمون
9.ویتامین و کوآنزیم
فک کنم همیناست دیگه اگه کم نوشتم دوستان تصحیح کنن :rose:

Maryam.A

Well-known member
سر فصل ها به این شکله
1.آب و الکترولیت
3.آنزیم ها
5.اسیدهای نوکلئیک
7.غشا ها و انتقال مواد
8.آنزیم
9.هورمون
10.ویتامین و کوآنزیم

خب خداروشکر ج ز و ه منم همیناست
هر فصل رو بذاریم برای 1 هفته یا 5 روز؟
اینطوری تا آخر تابستون تموم میشه
یعنی در کل 10هفته یعنی 2 ما ه و 1 یا 2 هفته
نظر؟؟؟؟

kiana

New member
خب خداروشکر ج ز و ه منم همیناست
نظر؟؟؟؟

خب نمیتونیم این کار رو انجام بدیم چون بعضی فصل ها مثل آب کمه ولی بعضیا مثل پروتئین خیلی زیاده واسه همین بهتره که فصل به فصل که می خوایم پیش بریم تعیین کنیم که اون فصل رو تو چند روز بخونیم. این طوری بهتر نیست؟ :33:

Maryam.A

Well-known member
خب نمیتونیم این کار رو انجام بدیم چون بعضی فصل ها مثل آب کمه ولی بعضیا مثل پروتئین خیلی زیاده واسه همین بهتره که فصل به فصل که می خوایم پیش بریم تعیین کنیم که اون فصل رو تو چند روز بخونیم. این طوری بهتر نیست؟ :33:

خب این یه برنامه کلی بود
منظورم اینه که طولانی ترینشون دیگه تا 1 هفته
تموم شه
میشه از قند شروع کنیم؟؟؟؟
من کلأ با صفحه کار میکنم
می گم این فصل 40 صفحه باید
5 روزه بخونم پس روزی فلان صفحه
2روزم تست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kiana

New member
خب پس با همین 8 نفر شروع می کنیم فصل اول طبق لنینجر آب و الکترولیته که 30 صفحه است به نظرم هم از لنینجر بخونید هم از کتاب مکملتون این فصل با تستهاش تقریبا تو 4 روز تموم میشه :smilies-azardl (181 نظر بدید تا از فردا شروع کنیم :thanks:

Maryam.A

Well-known member
خب پس با همین 8 نفر شروع می کنیم فصل اول طبق لنینجر آب و الکترولیته که 30 صفحه است به نظرم هم از لنینجر بخونید هم از کتاب مکملتون این فصل با تستهاش تقریبا تو 4 روز تموم میشه :smilies-azardl (181 نظر بدید تا از فردا شروع کنیم :thanks:

خوبه منم 33صفحس
106تا تست داره؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا استارتو زدیم:thanks:
4 روز دیگه میشه تا آخر جمعه ساعت 12 شب؟

kiana

New member
خوبه منم 33صفحس
106تا تست داره؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا استارتو زدیم:thanks:
4 روز دیگه میشه تا آخر جمعه ساعت 12 شب؟

کتاب منم 151 تست داره پس اگه قبوله از فردا همینو شروع کنیم دوستان نظر بدید دیگه :p7977cujr38iyymsu8:

Maryam.A

Well-known member
حالا با این برنامه پیش بریم
اگه مشکلی بود
تغییر بدیمش

kiana

New member
خب دوستان پیش به سوی لنینجر فصل اول آب و الکترولیییییت :thanks: 30 صفحه داره هر 10 صفحه 1 روز و 2 روز هم واسه تستاش کلا میشه 5 روز اگه از فردا شروع کنیم تا شنبه هفته بعد تموم میشه :smilies-azardl (181

konjkave

New member
سلام به همه دوستای ساعی و درس خون.
من امسال کنکور دادم اولین منبعی هم که خوندم لنینجر بود.چن تا توصیه بهتون بکنم اول اینکه اونایی که میخوان بیوشیمی آزمون بدن باید زمان و دقت بیشتری رو مطالعه شون بذارن یعنی برحسب نیاز رشته تون نوع مطالعه تون باید فرق داشته باشه البته جز کسایی که بر حسب علاقه شخصی میخوان بیشتر از بیو اطلاعات داشته باشن دوم اینکه خیلیا موقع خوندن با وسواس زیاد سعی میکنن همون موقع به مطالب تسلط پیدا کنن این کار واسه کتب رفرنس مثل لنینجر کار غلطی باید یه دور سریع بخونید بعد با دقت اینجوری تو وقتتون صرفه جویی میشه.

Mohammad gh

New member
سر فصل ها به این شکله
1.آب و الکترولیت
3.آنزیم ها
5.اسیدهای نوکلئیک
7.غشا ها و انتقال مواد
8.هورمون
9.ویتامین و کوآنزیم

والله اونی که من دارم نزدیک ۲۸ فصله یکی منو روشن کنه چه جوریاس!چرا اینقدر فرق میکنه؟

خب خداروشکر ج ز و ه منم همیناس
نظر؟؟؟؟
اما راجب اینکه هر ۵ روز یک فصل که تا آخر تابستون تموم بشه
حداقل برای خودم که بار اوله میخونم چون مطالب بیوشیمی کمی پرحجمه برای اینکه در ذهن تثبیت بشن نیاز به مرور دارن و حداقل نیازه که بعد از هر چند فصل دوبار برگردیم و یه مروری بکنیم و بعد ازهمون نقطه دوباره بریم جلو
این به نظرم موثرتره مخصوصا که لنینجر کم کم ۱۳۰۰صفحه میشه و برای بعضی انتشاراتا مثل ارجمند که من دارم شده ۱۷۰۰ص!!! البته وضع ماها باهم فرق میکنه و باید این فرق هارو درک کنیم شاید کسی خیلی عجله داره و میخواد سال بعد شرکت کنه و برنامش با منی که برنامم برای سال بعد نیست و تازه ۳ درس برای ترم تابستون هم دارم متفاوته

پس فکر میکنم باید یه تمایزی بدیم بین این افراد یعنی کسایی که میخوان سریع السیر بخونن و کسایی که قصد دارن با مرور و سیر ملایمتری کار کنن.

Mohammad gh

New member
خب این یه برنامه کلی بو
منظورم اینه که طولانی ترینشون دیگه تا 1 هفته
تموم شه
میشه از قند شروع کنیم؟؟؟؟
من کلأ با صفحه کار میکنم
می گم این فصل 40 صفحه باید
5 روزه بخونم پس روزی فلان صفحه
2روزم تست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته در لنینجر های مختلف صفحاتشون باهم فرق میکنن شاید ۴۰ صفحه ی شما مطالبش ۳۰درصد بیشتر از ۴۰صفحه ی من یا برعکس باشه.چون من انتشارات جعفری رو هم دارم و صفحاتش واقعا با ارجمند فرق داره!مثلا دو فصل اول در جعفری تا ۸۵ تموم میشن ولی در ارجمند ۱۱۷ تموم میشن اما مباحث همه جا مشترکه.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا