لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pary

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
عیب نداره کیانا جونم منم مثل توام
نیدونم چرا اینجوری شد
فکر کنم مشکل از این مبحث پروتین باشه.
دوباره باید چند روز دیگه بعد از خونون مبحث جدید برگردیم مرورش کنیم.هرچقدر تونستی بخون با دقت بیشتری دوباره میخونیمش.نا امید نشو رقیب خوبم

kiana

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
عیب نداره کیانا جونم منم مثل توام
نیدونم چرا اینجوری شد
فکر کنم مشکل از این مبحث پروتین باشه.
دوباره باید چند روز دیگه بعد از خونون مبحث جدید برگردیم مرورش کنیم.هرچقدر تونستی بخون با دقت بیشتری دوباره میخونیمش.نا امید نشو رقیب خوبم

آره بعد از اینکه ساختمان ها رو تموم کردیم قبل از شروع متابولیسم باید دوره کنیم همه خونده هامونو. ولی من خیلی شل شدم فک کنم راست می گی به خاطر مبحث پروتئینه آخه خیلی نکته داره گیج شدم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

tarhiam

New member
سلام بچه ها
منم میخوام لنینجر رو تموم کنم. یعنی بترکونمش
از بخش 3 شروع میکنم
مسیر های اطلاعاتی
قصد دارم 20 روزه خوب خوب بخونم اسن بخش رو
همگی موفق باشین. سعی میکنم هفته ای یکبار بیام بگم چی کار کردم

kiana

New member
سلام دوستان من بخش ساختمان اسید آمینه و پروتئین و عملکرد پروتنئین رو تموم کردم خیلی زیاد بود ولی تموم شد :a2d3: اما چرا کسی نمی یاد گزارش بده؟ زمان زود می گذره اگه تنبلی کنین نمی تونین وقت داشته باشید که همه رو دوره کنیدا از ما گفتن :riz277:

kiana

New member
برنامه بعدی مبحث آنزیم هاست که تقریبا 55 صفحه است و با تست هاش که زیاده حدودا 10 روز طول می کشه امروز یکشنبه است تا چهارشنبه هفته بعد می شه تموم کرد پنج شنبه منتظر گزارشتون هستم. :rolleyessmileyanim:

Maryam.A

Well-known member
من از برنامه عقب ترم هنوز پروتئین رو تموم نکردم
ایشالا که بتون برسم

tarhiam

New member
salam bacheha khaste nabashin
2ta fasl az masirhaye etelaati ro khundam
adam cheshmash siahi mire ama bayad khund dg
tasmim daram ta ye 10ruz dg in bakhshe 3 ro ye dor khub bekhunamishala ke beshe
hamegi movafagh bashan

famous_sh

New member
دوستان من تازه اومدم....از امشب شروع میکنم...پنج شنبه آیانده کیانا جون؟ لطفا تاریخ بزن که ماها که دیر میرسیم بدونیم چه تاریخی رو میگید....من امشب از پروتئینها شروع میکنم و سعی میکنم خودمو برسونم...

kiana

New member
برای دوستای جدیدی که اومدن توضیح میدم تا حالا مبحث آب و متابولیسم آن، ساختمان کربوهیدرات ها، ساختمان و عملکرد پروتئین و اسید آمینه و مبحث آنزیم ها رو خوندیم. حتما مجبور نیستید از لنینجر بخونید از هر کتابی که راحتید بخونید. از این به بعد تاریخ می زنم. وقت مبحث آنزیم ها تموم شد. نظرم اینه که وقتی به 3/1 مباحث رسیدیم مباحث خونده شده رو دوره کنیم تا هم خونده هامون تثبیت بشه و هم دوستانی که از برنامه عقبن یا تازه شروع کردن بتونن با گروه هماهنگ بشن. منتظر نظراتتون هستم.

famous_sh

New member
برای دوستای جدیدی که اومدن توضیح میدم تا حالا مبحث آب و متابولیسم آن، ساختمان کربوهیدرات ها، ساختمان و عملکرد پروتئین و اسید آمینه و مبحث آنزیم ها رو خوندیم. حتما مجبور نیستید از لنینجر بخونید از هر کتابی که راحتید بخونید. از این به بعد تاریخ می زنم. وقت مبحث آنزیم ها تموم شد. نظرم اینه که وقتی به 3/1 مباحث رسیدیم مباحث خونده شده رو دوره کنیم تا هم خونده هامون تثبیت بشه و هم دوستانی که از برنامه عقبن یا تازه شروع کردن بتونن با گروه هماهنگ بشن. منتظر نظراتتون هستم.

آره کیانا جون....اگر مرور نباشه درس خوندن به هیچ درد نمیخوره...مرور خیلی مهم هست....طبق گفته دکتر سلیمان پور ....تکرار: همان شب...شب بعد....یک هفته بعد.... سه هفته بعد.....یکماه بعد....سه ماه بعد.... مخصوصا بیوشیمی که فرار هست....لغات زبان رو هم با هم شروع کنیم....حالا یا لزگی یا 504 یا تافل زبان هم خیلی مهم هست اگر الان شروع کنیم.....از 1 ماه دیگه هم شیمی ....بعد هم زیست ......

kiana

New member
آره کیانا جون....اگر مرور نباشه درس خوندن به هیچ درد نمیخوره...مرور خیلی مهم هست....طبق گفته دکتر سلیمان پور ....تکرار: همان شب...شب بعد....یک هفته بعد.... سه هفته بعد.....یکماه بعد....سه ماه بعد.... مخصوصا بیوشیمی که فرار هست....لغات زبان رو هم با هم شروع کنیم....حالا یا لزگی یا 504 یا تافل زبان هم خیلی مهم هست اگر الان شروع کنیم.....از 1 ماه دیگه هم شیمی ....بعد هم زیست ......

آره تکرار خیلی مهمه البته به نظرم واسه درس های دیگه تاپیک های جداگانه باید درست کنیم تا منسجم تر باشه. ولی باید بیایم به اینجا سر بزنیم تا هم هماهنگ باشیم هم انگیزه داشته باشیم.

tarhiam

New member
سلام بچه ها
خسته نباشین
من خیلی این هفته درس نخوندم
بخش متابولیسم پروتئین رو اگه تونستم تموم کنم خیلی خوبه
همگی موفق باشین

famous_sh

New member
آره تکرار خیلی مهمه البته به نظرم واسه درس های دیگه تاپیک های جداگانه باید درست کنیم تا منسجم تر باشه. ولی باید بیایم به اینجا سر بزنیم تا هم هماهنگ باشیم هم انگیزه داشته باشیم.

من پارسال دو تا تاپیک باز کردم.....[h=1]Essential words for the TOEFL[/h]
[h=1]آموزش شیمی عمومی و شیمی آلی (مشترک بین برخی رشته ها)[/h]

زبان رو از تافل شروع کنیم.... هر روز یک درس ....از شنبه.....16/06/92

شیمی الان زوده...از مهر شروع میکنیم....
زیست هم از آذر ماه.....

kiana

New member
دوستان عزیز اگر مایلید از فردا یعنی شنبه 15 شهریور مبحث ساختمان لیپیدها رو شروع کنیم. تا امشب نظراتتون رو بگید که شب برنامه رو اعلام کنیم.

Maryam.A

Well-known member
دوستان عزیز اگر مایلید از فردا یعنی شنبه 15 شهریور مبحث ساختمان لیپیدها رو شروع کنیم. تا امشب نظراتتون رو بگید که شب برنامه رو اعلام کنیم.

موافقم:a2d3:
فقط شنیه 16 شهریور هست
منم میخوام لیپید بخونم

kiana

New member
موافقم:a2d3:
فقط شنیه 16 شهریور هست
منم میخوام لیپید بخونم
:25r30wi: دیگه روزا و تاریخا از دستم در رفته حسابی. خب پس از فردا لیپید می خونیم یعنی از 16 شهریور تا 25 شهریور که وقت داشته باشیم تست هارو هم کار کنیم. گزارش یادتون نره :bunnyearsmiley:

famous_sh

New member
دوستان من بیوشیمی بین الملل مشهد قبول شدم...جز ذخیره ها...
فعلا درس نمیتونم بخونم ببینم تکلیفم چی میشه

ببخشید دوستان

anital

New member
سلام بچه ها
من فکر می کنم برنامه م به شما نزدیک باشه... فقط آنزیم رو نخوندم... سعی می کنم از این به بعد باهاتون مچ شم.
وقتی می گید لیپید یعنی فقط ساختارش؟ چون من فعلا می خوام لنینجر بخونم و چون فقط از لنینجر ساختار رو می خونم فعلا سراغ متابولیسم لیپید و پروتئین و قند نرفتم....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا