whatsapp خوب یا بد ؟؟!!

simin30

New member
اصلا وایبر و واتس آپ و... ندارم.تنها سایت اجتماعی که بهش سر میزنم همین انجمنه.

m_mobini

New member
من حذفش کردم عزیزممممم گرچه منم بانظرروجوموافقم نظربزرگان لازمه اماترجیح دادم استفاده نکنم....

abtin13

New member
همه ی ما میدونیم که لذت کار کردن با واتس اپ زیاده.
اما یه جاهایی برای انسانیت و مذهبی که ازش دم میزنیم ، باید هزینه هم بدیم.
این روزا شاهد کودک کشی توی غزه هستیم و به این فکر میکنیم که پول این بمب هایی که زن و بچه های فلسطینی رو تکه تکه میکنه از کجا میاد!

اطلاعاتی درمورد مالک جدید واتس اپ:
مالک جدید واتس اپ ، یه صهیونیسته به نام زاکربرگ. (اطلاعات تکمیلی)
1660706262235645403

زاکربرگ ، به گفته ی روزنامه اورشلیم پست تأثیرگذارترین صهیونیست جهانه!!! (اطلاعات بیشتر)بیشتر و بیشتر
برای معرفی ایشون همین بس که بدونید زاکربرگ ، آتئیسته! (منکر وجود خدا!) و این رو رسما اعلام کرده. (منبع)
کسی که توی شصتمین سالگرد تأسیس رژیم صهیونیستی ، به عنوان مهمان ویژه به سرزمین اشغالی دعوت و طی مراسمی ویژه ازش تقدیر میشه و تمامی سران رژیم صهیونیستی توی این مراسم حضور پیدا میکنن برای قدردانی و اهداء جایزه به ایشون!
شیمون پرز ، رییس رژیم صهیونیستی توی بازدید از کمپانی زاکربرگ ، نقش این کمپانی رو در تغییرات اجتماعی تحسین میکنه و اون رو پسر خوب یهود خطاب میکنه! (منبع) و (منبع)

زاکربرگ ، همون مالک فیس بوکه. و چندین شرکت بزرگ دیگه رو هم خریداری کرده که منافع و خدماتشون رو در اختیار رژیم صهیونیستی میذارن از جمله شرکت انگلستانیِ اسکنتا که تولید کننده پهپاد هست.
8094355676291660836

ادوارد اسنودن، افشاگر آژانس امنیت ملی امریکا و جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس ، مدتی پیش اسنادی منتشر کردن که نشون میده کمپانی زاکربرگ ، سرورها و نسخه ی کاملی از اطلاعات مبادله شده بین کاربرای خودش رو در اختیار آژانس امنیت ملی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار میده.

مهم: این اطلاعات توسط نرم افزار های تحلیلی و کارشناسان ویژه ، دسته بندی شده و سطح فکر ، مطالبات و تحلیل های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و مخصوصا افراد عادی جامعه بررسی میشه.
این بسته های اطلاعاتی ، منشأ تصمیمات بسیار مهم امریکا و رژیم صهیونیستی درمورد کشورهای هدف ، مخصوصا ایرانه.

اینجاس که معلوم می‌شه چرا این شرکتا ایرانیا رو تحریم نکردن و در اوج تحریمهای به اصطلاح فلج‌کننده، خدمات رایگان خودشون رو به ایران ارائه میکنن!
(منبع)

1-کجا گفته شده که مارک زاکربرگ صهیونیست هستش؟ لینک سایتی چیزی موجوده؟ زاکربرگ اصلا یهودی نیست ک بخواد صهیونیست. بر فرض اگر یهودی هم باشه آیا هر یهودی ای یه صهیونیسته؟
2-روزنامه جروسالم پست زاکربرگ رو بعنوان 10 یهودی تاثیرگذار دنیا معرفی کرده نه تاثیرگذارترین صهیونیست جهان.آیا هر یهودی یه صهیونیسته؟The world's most influential Jews: 1-10
3- زاکربرگ آتئیست هستش.درسته.در حالی که صهیونیست ها یهودی های دو اتیشه و رادیکال هستن.خب حالا رابطه صهیونیست بودن با آتئیست بودن چی هستش؟
4-لیونل مسی هم به اسراییل سفر کرده و حتی به دیوار ندبه هم بردنش و اونجا دعا هم خونده پس مسی هم باید یه صهیونیست باشه!!!!!!!(الله اعلم)
5-خوب معلومه که هرکس از نوابغ و افراد مهم کشور یا دینش دفاع بکنه و بهش ارزش و منزلت بده.شیمون پرز زاکربرگ رو پسر خوب یهود معرفی کرده(هر چند من چیزی پیدا نکردم) ما هم دانشمندان ایرانی خارج از کشور مثل دکتر سمیعی یا...(اسما یادم نیست) رو فرزند خلف ایران میدونیم.
6-تنها ارتباطی که تونستم بین اسنودن و زاکربرگ پیدا کنم شایعاتی بود مبنی بر اینکه این دو نفر باهم خویشاوند (Cousin) هستن.در مورد در اختیار قرار دادن اطلاعات کابران به NSA هم اگه این کارو میکرد پس چرا به جاسوسی دیجیتال دولت آمریکا اعتراض کرده و گفته دولت امریکا باید قهرمان دنیای اینترنت باشه نه تهدیدی بر علیهش BBC News - Mark Zuckerberg 'confused and frustrated' by US spying
7-در مورد ارایه خدمات رایگان: یکی خدمات رایگان ارایه میده میگیم چرا رایگان ارایه میده لابد علیه ما توطئه کرده.وقتی خدمات رایگان ارایه نمیده میگیم باز علیه ما توطئه کرده.کلا تئوری توطئه یه بخش مهم از زندگی همگی ماست. پس با این وضع هرچی شرکت که رایگان خدمات ارایه میده پشت پرده ش صهیونیسم بین الملل قرار داره!!!!
پ.ن:بهتره قبل از اینکه در مورد کسی یا چیزی قضاوت کنیم اطلاعاتمون رو در موردش افزایش بدیم و منابعمون رو گسترده تر کنیم و فقط به چند رسانه مغرض بسنده نکنیم.هدف من هم دفاع از کسی یا چیزی نبود.فقط اطلاع رسانی.پس لطفا سلاح هاتون رو غلاف کنید:rolleyessmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: profsor

Fariba 90

New member
من که هیچکدوم ازین نرم افزارا رو ندارم ولی فکر نمیکنم داشتنش مشکلی داشته باشه.به نظرم استفاده ی خوبش مشکلی نداره.اگه بخوایم به دید سیاسی به همه چی نگاه کنیم زندگیمون خیلی سخت میشه حالا نه تو این مورد ..کلا میگم.
روجو نظرت محترمه عزیزم.ولی به نظرم هرکی خودش تشخیص میده چی خوبه چی بده احتیاج به فتوای رهبر نیست...رهبر هم یه آدمه مثل ما.من خودم اتفاقا مذهبی ام ولی میدونم که ما تو اصول دین باید از مراجع تقلیدمون تبعیت کنیم.فکر نمیکنم تو این مسائل پیش پا افتاده لازم به فتوا باشه.بازم میگم که نظرمو گفتم اصلا خودم هیچکدوم از نرم افزارهایی مثل واتس آپ رو ندارم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

ROJO

New member
همه اومدن و گفتن ما حذف نمیکنیم به این دلیل و اون دلیل، یا مثلا توجیه کردن ک مطلب اشتباهه یا درستش فلانه، بیچاره عنوان مطلبش هم گواه همینه، ایا ب کسی ک ی مسئله ای رو ب نظر سنجی میزاره باید امتیاز منفی داد?! حالا دلایل و دیدگاه خودشم اورده

بنظر من امتیاز منفی همه رو ناراحت میکنه نمیشه گفت ب مطلب دادم و ربط ب کسی ک پستو گذاشت نداره، بالاخره پروفسور هم دوست قدیمیه ما اینجاست و اگه دلخور نشده بود عنوان نمیکرد...

بهرحال نظر من بود:riz304:

ROJO

New member
من که هیچکدوم ازین نرم افزارا رو ندارم ولی فکر نمیکنم داشتنش مشکلی داشته باشه.به نظرم استفاده ی خوبش مشکلی نداره.اگه بخوایم به دید سیاسی به همه چی نگاه کنیم زندگیمون خیلی سخت میشه حالا نه تو این مورد ..کلا میگم.
روجو نظرت محترمه عزیزم.ولی به نظرم هرکی خودش تشخیص میده چی خوبه چی بده احتیاج به فتوای رهبر نیست...رهبر هم یه آدمه مثل ما.من خودم اتفاقا مذهبی ام ولی میدونم که ما تو اصول دین باید از مراجع تقلیدمون تبعیت کنیم.فکر نمیکنم تو این مسائل پیش پا افتاده لازم به فتوا باشه.بازم میگم که نظرمو گفتم اصلا خودم هیچکدوم از نرم افزارهایی مثل واتس آپ رو ندارم.

خب منم همینو گفتم گفتم حذف نمیکنم (چون ب نظر خودم خووبه ) فقط در اون صورتی ک گفتم حذفش میکنم!

mf2009

New member
چرا ما هم این همه ادعا داریم ازینا درست نمیکنیم و منبع درآمد غیر نفتی بشه واسه کشورمون؟! ....:21:
دلیلش خیلی سادس چون حمایتی نمیشه و برای شروع کار به یک سرمایه گذاری 30 تا 40 میلیونی نیاز داره اگر هم مثلا یک سرمایه گذار پیدا بشه هیچ تضمینی وجود نداره که مثلا یک ماه بعد نرم افزار ما مورد توجه فیلتر چی ها قرار نگیره و فیلتر نشه (به هر عنوان و دلیلی که خود شما بهتر میدونید ) و سرمایه که گذاشتیم نابود بشه اگر هم بخای فیلتر نشه باید اطلاعات کاربران رو هر موقع که خاستند در اختیارشون قرار بدی به همین دلیلیه که چنین نرم افزارهای در ایران ساخته نمیشه در حالی که واقعا برنامه نویس های ما دانش ساخت چنین نرم افزارهای رو دارند باید موانع برداشته بشه

negin ka

New member
ماشالا ما تو این کشور بلدیم ازین حرفا بزنیم و جو بدیم
اما وقتی یکی حق کسیو میخوره چیزی ک اسمش حق الناسه و خدا اون همه تاکید کرده روش ،هیشکی نمیاد فتوا بده و یا خیلی چیزای دیگه........
نمیدونم والا دیگه با آدم کاری میکنن ب وجود خدام شک کنه استغفرالله:smiliess (11):

parastar tbz

New member
من بالای یک میلیون با وایبر و. سایر شبکه ها با همسرم حرف میزنیم و واقعا راضی هستیم

TUMS

Well-known member
من بالای یک میلیون با وایبر و. سایر شبکه ها با همسرم حرف میزنیم و واقعا راضی هستیم

اینقدر بچه ها را اذیت نکن بابا
چرا هی میگی همسرم همسرم خخخخخخ
نمیگی ما اذیت میشیم خو:25r30wi:
شوخی کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90

آتشین

Well-known member
منو همسرم واتس اپو حذف کردیم به جاش کفش پرفکت استپ خریدیم :smilies-azardl (113
الان تازه فهمیدم زندگی چقد میتونه زیبا باشه
همسرم قول داده اگه لاینم پاک کنم واسم چراغ خواب شلمان بخره با شلمان دیگه تنها نیستم خخخخخ:4d564ad6::motat:

هانیه

Well-known member
من ام ندارم...دلمم نمیخاد داشته باشم تا موقعی که شوهر اختیار کردم.هزینه صحبت دوران شیرین نامزدی رو کاهش میدهیم:14::riz481::riz481:

بالا