Fc انجمن یونایتد ((((((:

bioshimi@

Well-known member
دخدر دفاع اخر و دفاع وسط هستی!:ph34r-smiley:خدایاع ببین چش امید ما ب کیاس اونوخت نوک حمله هم میخاد بره!
:mad_majidonline:اعتراضم نباشه هی کم حواشی درس کنید!؟

باشه یه چی بگم ..من دروازه بانیم توپه ها گفته باشم ..هیشکی نمتونه به من گل بزنه ..بهتره ها ..یا حمله آقا دفاع قبول نیست ..

bioshimi@

Well-known member
میخوای تو دروازه اونا وایسا که همیشه تو آفساید باشی دیگه ...رکورد دار آفساید گیری میشی میری تو کتاب گینس...:motat:

نه خیر .من خودم حمله ام ..دوس داری سفارش کنم تو اینکارو بکن هاااان نظرت؟..خوبه که تو کتاب گینس ثبت بشی که

yara

New member
:New (6)::dadad4::image170:نامرتا تیم تشکیل دادین بدون من؟!!

نوتررررررررررررررررررررر مکسسسسسسسسسین نمی بخشمتون
:p7977cujr38iyymsu8:

ketabsabz

Well-known member
آخرش نفهمیدیم تو سرپرست تیم هستی یا داور؟ ..بعد به من میگه ملت رو گمراه نکن ...کارت قرمزت کجاست که میخوای اخراج کنی؟!:5:

مکسین منظورم این بود میدم داور اخراجت کنه نه خودم :a2d3:

mexin

Well-known member

نوتررررررررررررررررررررر مکسسسسسسسسسین نمی بخشمتون[/S
اول این عروسک رو بذار خونه میگم کمک داور چهارم بشی ..خوبه؟!:bunnyearsmiley:

biotechnologist

New member
میحوای کار مترجمی رو تو انجام بده چه اشکال داره ...کی به کیه ..:thumbsupsmileyanim:

حالا رو پیشنهادت فکر میکنم.اگه پزشکی و روانشناسی وقتی واسم گذاشت و رو مبلغ به توافق رسیدیم باشه. انگلیسیم خوبه واسه ارشد 80 زدم،اسپانیایی هم بلدم، خودم مسی رو با یکیش میپیچونم اون روز نیاد بازی:25r30wi:

ketabsabz

Well-known member
به داور رشوه میدی منو اخراج کنه؟! منم میگم به فردوسی پور تو برنامه نود حالت رو جا بیاره ....:motat::motat:

نه دیگه من رشوه نمیدم که اون خودش تو رو اخراجت میکنه نیازی به رشوه نیست :motat:

mexin

Well-known member
حالا رو پیشنهادت فکر میکنم.اگه پزشکی و روانشناسی وقتی واسم گذاشت و رو مبلغ به توافق رسیدیم باشه. انگلیسیم خوبه واسه ارشد 80 زدم،اسپانیایی هم بلدم، خودم مسی رو با یکیش میپیچونم اون روز نیاد بازی:25r30wi:

نه دیگه .. قرار شد چند شغله ها از فوتبال برن بیرون تا فوتبال پاکی داشته باشیم دیگه ....:motat:
مسی رو هم هاشم بیک زاده خودش نمیذاره تکون بخوره..بله

- - - Updated - - -

نه دیگه .. قرار شد چند شغله ها از فوتبال برن بیرون تا فوتبال پاکی داشته باشیم دیگه ....:motat:
مسی رو هم هاشم بیک زاده خودش نمیذاره تکون بخوره..بله

mexin

Well-known member
نه دیگه من رشوه نمیدم که اون خودش تو رو اخراجت میکنه نیازی به رشوه نیست :motat:

پس چی میدی بهش ؟!! اهوم ..پس میخوای از اون چلو کباب بهش بدی ....منم میگم بهف ردوسی پور به داور چلو کباب دادی ...:25r30wi:

ketabsabz

Well-known member
پس چی میدی بهش ؟!! اهوم ..پس میخوای از اون چلو کباب بهش بدی ....منم میگم بهف ردوسی پور به داور چلو کباب دادی ...:25r30wi:

خب نه دیگه من که گفتم هیچی نمیدم اینو به خود فردوسی پورم میگم وقتی ببینن خوب بازی نمیکنی خودش اخراجت میکنه :whistle:

همه ی تاپیک شد چگونگی اخراج مکسین توسط سرپرست تیم فک کنم الان دیگه اونیکی مکسین بیاد حسابمونو برسه :black_eyed:

N@RVIN

Well-known member

نوتررررررررررررررررررررر مکسسسسسسسسسین نمی بخشمتون
:p7977cujr38iyymsu8:

خخ یارا بیخیالشون اینا همین مدلی نامردن
بیا بریم خودمون یه تیم دیگه میزنیم

yara

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

5ececbb4fa84.jpg

sepideeee

New member
باشه ..چشم ...دیگه نکونام و تیموریان و قوچان نژاد و اون بازیکنیای دیگه خودشون رو بازنشسته کنن ..سپیده خانوم دستور داد:این تیم باید بره جام جهانی...:motat:

لازم نیست نکونام و تیموریان و ... خودشونو بازنشسته کنن که ... اینا بچه های تیم مارو ببینن خودشون از خجالت کنار می رن :14:

yara

New member
:25r30wi:مکسین به پا شصت پات نره توی چشمت خخخخخخخخخ

.
.
:25r30wi:.:25r30wi:

4f1ec9f4b5c8.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

شفق بانو

New member

marzi ba