Fc انجمن یونایتد ((((((:

sepideeee

New member
من که میگم این تیمو ببرین جام جهانی بزنه آرژآنتینو داغون کنه :whistle:

maxin

Well-known member
نه خداییش ازتون راضیم خوبه اصن....:thanks:
آماده شید یه بازی تدارکاتی با تیم گِل سرشوکلوب اشگلون تپه داریم !
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:mad_majidonline:یکیم بره اون توپ جم کنارو پیدا کنه کجان پس...؟

mexin

Well-known member
روح فوتبال مرده نبوده که بخوات زنده بشه ، هیچ وقت دوس نداشتم فقط از نتیجه ش خوشم میات (اونم ایران با کشور دیگه به نفع ما ).:auizz3ffy9vla57584x

نه اخه انحراف توپ خیلی داریم بنده های خدا دوتایی نمیرسن توپارو جمع کنن گفتیم شما رو بفرستیم کمکشون.البته اگه بیشتر فضولی کنید احتمال داره اخطار هم بگیرین از ما گفتن . :tonguesmiley:

اقا مگزین اتش بس ،حیف تاپیک داره به اسپم میره .:rose:

کی اینو آورده تو تیم ..استغفرالله ..هیچی دیگه ...میخوای کمک داور بشی؟؟:smiliess (3):

arezoo90

New member
پستم حساسه ..............................:a2d3:
ژستم چش خودمو در اوردخخخخخخخخخخخخخخ..................چش حسودجماعت کور........................
کوچ حواست به من باشه اساسی کارکن ........................:smilies-azardl (113

پول مو به وقتش بدیداااااااااااااااااااااا وگرنه بازی نمیکنم......................:thumbsupsmileyanim:

1234 1234 1234 چیه دارم اماده میشم

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
من که میگم این تیمو ببرین جام جهانی بزنه آرژآنتینو داغون کنه :whistle:

باشه ..چشم ...دیگه نکونام و تیموریان و قوچان نژاد و اون بازیکنیای دیگه خودشون رو بازنشسته کنن ..سپیده خانوم دستور داد:این تیم باید بره جام جهانی...:motat:

ketabsabz

Well-known member
کیک ساندیس بیار سرپرست و تدارکات تیم ..چه وضعشه ....:21:

از اونجایی که اسپانسر تیم منمو تدارکاتش با خودمه به تیمم چلو کباب میدم تا خوب خوب انرژی بگیره کیک ساندیس چیه دیگه
شام و ناهار چلو کباب میدم حالا اگه خواستین صبحانه ام جوجه میدم :25r30wi:

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
از اونجایی که اسپانسر تیم منمو تدارکاتش با خودمه به تیمم چلو کباب میدم تا خوب خوب انرژی بگیره کیک ساندیس چیه دیگه
شام و ناهار کباب میدم حالا اگه خواستین صبحانه ام جوجه میدم :25r30wi:

النظافه من الایمان ..اصراف بد می باشد ...شما با آقای رویانیان چه نسبتی دارید ..اونم اینقد واسه بازیکنای تیمش ماشین خرید و خرج کرد تا 200 میلیارد بدهی بالا آورد ..توهم کم خرج کن ..مدیریت داشته باش ..اخراجت میکننا...:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
النطافه من اایمان ..اصراف بد می باشد ...شما با آقای رویانیان چه نسبتی دارید ..اونم اینقد واسه بازیکنای تیمش ماشین خرید و خرج کرد تا 200 میلیارد بدهی بالا آورد ..توهم کم خرج کن ..مدیریت داشته باش ..اخراجت میکننا...:tonguesmiley:

بیخود مردمو گمراه نکن مکسین

من هیچ نسبتی با ایشون ندارم

اصلا پول دارم میخوام واسه تیمم خرج کنم

خخخ خودم اخراجت میکنم :motat:

biotechnologist

New member
همین طوری بازی می کنید که همتون مصدوم میشید دیگه.چطور بدون حضور پزشک تیم(یعنی بنده) رفتید سر تمرین؟ حالا بیاید من یه چک آپتون کنم ببینم در چه وضعی هستید. وسط بازی غش می کنید آبرو تیم میره:smilies-azardl (113:thumbsupsmileyanim:
راستی ظاهرا روانشناس و بدنساز هم ندارید.اگه بخواید خودم با حفظ سمت روانشناس تیم هم میشم حسابی روحیه تون رو میبرم بالا:25r30wi:

@... zahra

New member
مام ک بازی نمیدین تماشاگریم...خوب تشویق میکنما خدایی:applause:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

mexin

Well-known member
همین طوری بازی می کنید که همتون مصدوم میشید دیگه.چطور بدون حضور پزشک تیم(یعنی بنده) رفتید سر تمرین؟ حالا بیاید من یه چک آپتون کنم ببینم در چه وضعی هستید. وسط بازی غش می کنید آبرو تیم میره:smilies-azardl (113:thumbsupsmileyanim:
راستی ظاهرا روانشناس و بدنساز هم ندارید.اگه بخواید خودم با حفظ سمت روانشناس تیم هم میشم حسابی روحیه تون رو میبرم بالا:25r30wi:

میحوای کار مترجمی رو تو انجام بده چه اشکال داره ...کی به کیه ..:thumbsupsmileyanim:

mexin

Well-known member
بیخود مردمو گمراه نکن مکسین

من هیچ نسبتی با ایشون ندارم

اصلا پول دارم میخوام واسه تیمم خرج کنم

خخخ خودم اخراجت میکنم :motat:

آخرش نفهمیدیم تو سرپرست تیم هستی یا داور؟ ..بعد به من میگه ملت رو گمراه نکن ...کارت قرمزت کجاست که میخوای اخراج کنی؟!:5:

bioshimi@

Well-known member
راستی منم پستم چیه مکسین؟؟؟سر در نیاوردم پاینتر از حمله نباشه هااااااااااااااا

mexin

Well-known member

میخوای تو دروازه اونا وایسا که همیشه تو آفساید باشی دیگه ...رکورد دار آفساید گیری میشی میری تو کتاب گینس...:motat:

maxin

Well-known member

دخدر دفاع اخر و دفاع وسط هستی!:ph34r-smiley:خدایاع ببین چش امید ما ب کیاس اونوخت نوک حمله هم میخاد بره!
:mad_majidonline:اعتراضم نباشه هی کم حواشی درس کنید!؟

بالا