arshada komak

nazi.sh

New member
مرسی شما از کجا کتاب گرفتین من که تهران هم اومدم اما پیدا نکرم

negar91

New member
دوستان سلام
من تازه عضو سایت شدم
به شدت دغدغه ارشد دارم. چون از اول که کنکور دادم تغذیه دوست داشتم ولی نمی تونستم قبول شم.خلاصه الان پرستاری دانشگاه تهران می خونم.
الان می خوام تغییر رشته بدو واسه ارشد و علوم تغذیه بخونم.
اصلا نمی دونم می تونم یا نه! اینو می دونم که می تونم علوم بهداشتی در تغذیه بخونم ولی فکر می کنم این رشته اون علوم تغذیه ای که تو دهنمه نیست. یعنی اصلا از حیطه کاری دادن رژیم غذایی و ... خارج میشه! بهم بگین درست فکر می کنم یا نه؟
اینکه اصلا من می تونم ارشد علوم تغذیه بخونم یا نه ؟
خواهش می کنم شما که تغذیه می خونید کمکم کنید.
سلام
با لیسانس پرستاری میشه رشته علوم تغذیه شرکت کرد علوم بهداشتی در تغذیه با رشته تغذیه یه کم فرق داره اما اگه هدفت رژیم هست باید بگم توی مقطع ارشد تغذیه حتی 1 واحد هم رژیم درمانی پاس نمیکنن تمام مباحث مربوط به رژیم درمانی توی دوره کارشناسی این رشته اس. اما با ارشد تغذیه حتی اگه کارشناسیت تغذیه نباشه میتونی مطب بزنی ولی به همتت خودت بستگی داره که بری مصالب رژیمو بخونی و کامل توی رژیم حرفه ای بشی چون ما که الان کارآموزی هستیم فهمیدیم که نحوه ی رژیم نوشتن با اون چیزی که توی کتابای رفرنسه خیلی فرق داره خیلییییییییییییییی:14: و واقعا به تجربه نیاز داره

nazi.sh

New member
من شیرازم اگه جایی رو میشناسی که میتونم ازاونجا تهیه ش کنم ممنون میشم بهم بگی با این اوضاع دارم از قبول شدنم ناامید میشم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

negar91

New member
من شیرازم اگه جایی رو میشناسی که میتونم ازاونجا تهیه ش کنم ممنون میشم بهم بگی با این اوضاع دارم از قبول شدنم ناامید میشم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
برو دانشگاه علوم پزشکی شیراز توی کتابخونه سی دی کتاب هست و دراختیاره همه میذارنش و پرینتشم زیاد گرون نمیشه توی نمایشگاه کتابم حتما هست چون من 2008 رو از نمایشگاه چند سال پیش خریدم
بابت تغییرات نگران نباش اگه 2008 رو خوندی خوندن 2012 خیلی اذیتت نمیکنه

nazi.sh

New member
مرسی نگارجان حالا 1کم از نگرانیم برطرف شد ممنون کاش زورتر عضو انجمن میشدم اینو از دوستم مامایی 86 میدونم برات آرزوی موفقیت میکنم و همه اونایی که دارن واسه ارشد میخونن:thumbsupsmileyanim:

neda30

New member
ممنون نگار جان
نکته مهمی بهم گفتی
بهش فکر می کنم
موفق باشی

shiraz

New member
سلام...من بهداشت محیط میخونم ولی واسه ارشد میخوام کنکور تغذیه بدم.لطفا بگید میشه؟

moni joon

New member
سلام من اینجا تازه واردم می خوام بدونم چطور می تونم جزوه های سنا رو گیر بیارم به خصوص ترجمه بخش های جدید.میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟

moni joon

New member
یه سوال دیگه نگار جون خوندن ترجمه کتاب های رفرنس می تونه کافی باشه یا حتما حتما باید textلاتین خونده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یگانه

New member
سلام
میخواستم بدونم برای زبان رشته تغذیه خواندن لزگی چقدر میتونه مفید باشه؟
بیوشییمی ملک نیا وشهبازی کافیه؟
برای تغذیه فقط خواندن کتاب دکتر شید فر وتغذیه دورانهای ستوده کافیه؟
خیلی ممنون

negar91

New member
یه سوال دیگه نگار جون خوندن ترجمه کتاب های رفرنس می تونه کافی باشه یا حتما حتما باید textلاتین خونده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسایی که قبول شدن میگن حتما لاتین باید بخونید اما من که خودم وقتم کمه دارم فقط جزوه میخونم تازه اونم فصلای که ازش بیشتر سوال میاد

negar91

New member
سلام من اینجا تازه واردم می خوام بدونم چطور می تونم جزوه های سنا رو گیر بیارم به خصوص ترجمه بخش های جدید.میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟
میتونی زنگ بزنی به موسسه اونا واست میفرستن اینم شماره اش
02177308447

negar91

New member
سلام
میخواستم بدونم برای زبان رشته تغذیه خواندن لزگی چقدر میتونه مفید باشه؟
بیوشییمی ملک نیا وشهبازی کافیه؟
برای تغذیه فقط خواندن کتاب دکتر شید فر وتغذیه دورانهای ستوده کافیه؟
خیلی ممنون
بیوشیمی آره کافیه اما تغذیه نه چون مبحث مهم رژیم چی میشه ؟ تغذیه شیدفر که همش تغذیه اساسه نه رژیم
زبان هم هرچی بخونی بازم کمه نه تنها لزگی بلکه 504 تافل زبان پزشکی رضازاده و ... میتونن کمک کننده باشن

یگانه

New member
سلام نگار جون
من یه کم گیج شدم می شه بی زحمت کل کتابایی که برای درس تغذیه لازمه خونده بشه بنویسید.اگه می شه انتشاراتشم بنویسید خییییلی ممنون

ati2013

New member
سلام دوستان . میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید. من لیسانسم زیست شناسی سلولی ملوکولی گرایش میکروبیولوژی است میخواسم ارشد تغذیه شرکت کنم امروز که دفترچه ازمون رو خوندم این رو نوشته بود که رشته میکروب شناسی مجاز به شرکت هستند نه گرایش میکروبیولوژِی .با این وضع نمیدونم میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟ اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم

arshade90

New member
به نظر من رشتتون جزئ تون رشته ها که میتونن شرکت کنن نیست!

paria90

New member
سلام بچه ها
1سوال دارم : کدام مباحث فیزیو و بیوشیمی بیشترین تعداد سوالات را هر سال دارن؟
با خوندن این فصل ها می خوام 60% بزنم حداقل
سپاس از همگی

بالا