arshada komak

negar91

New member
salam bacheha age kesi hast ke arshad taghzye mikhoone lotfan maro az vojode khodesh motale kone chon be komakesh ehtyaj darim

ملیسا

New member
پس اگه اینجوریه به منم خبر بدین بچه ها

شما که همتون تغذیه این بازم کمک میخوایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Anesthesia

Member
ملیسا جان! ما میخوایم ارشد تغذیه شرکت کنیم.برای راهنمایی بیشتر نیاز به این داریم تا با یه دانشجوی ارشد تغذیه گفتگو کنیم.

fafajoon

New member
سلام نگار جون میشه بهم بگی چه موقع آنلاینی آخه میخوام ازت کمک بگیرم ممنون میشم به ایملیم پیام بدی یا از طریق همینجا خبرم کنی ممنون گلم

negar91

New member
سلام fafajoon من زیاد میام اینجا اما هر شب 12 هستم تا با بچه ها برنامه درس خوندنمونمو چک کنیم

marsian

New member
سلام بچه ها من تازه واردم ميخوام تغيير رشته بدم تغذيه بخونم وكلي سوال دارم ميشه راهنماييم كنيد؟:smiliess (12):

taraneh s

New member
سوالاتو بنویس مارسیان .هرکمکی ازمون بربیاد دریغ نمیکنیم

marsian

New member
سلا ترانه جون به نظر شما من اول از همه بايد از چه كتابي واسه تغذيه شروع كنم ؟ كتاب كراوس ترجمه شيدفر و كتاب تغذيه دورانهاي زندگي ترجمه ستوده رو خريدم .
سوال ديگم اينكه تو آزمون وزارت بهداشت درس بيوشيمي رو در چه حد بايد بخونم؟ من كتاب لنينجر رو واسه وزارت علوم خوندم اما براي تغذيه هم همه جزئياتش لازمه؟ بايد دولين رو هم بخونم؟

taraneh s

New member
خب پس همین امسال میخوای ارشدد بدی دیگه نه؟خب اینطوری که میگی بیوشیمی ت خیلی خوبه چون هم لنینجر رو خوندی هم رشته ت بوده.منبع تغذیه هم لنینجره.پس نیازی به دولین نیس.اما عموما چون بیوشیمی لنینجر خیلی زیاده وماهم از ارشدای سالای قبل تغذیه پرسیدیم گفتن بیوشیمی برای کنکور پاسالار رو میخونن چون هم جمع بندی شده هم تموم نکات توش گنجونده شده.مارسیان تو یه مزیت داری به بقیه چون خیلی از تغذیه ای ها رومیشناسم که بیوشیمی خوبی ندارن .برنامه خود من اینطوریه که روزی 10 صفحه از بیو فیزیو وتغذیه میخونم.و 1 درس هم لغت زبان میخونم.به نظر من همه مطالب رو پیوسته بخون بیشتر جواب میده تا یه درس رو بخونی ببندی بزاری کنار.مثلا از کتاب کراوس شیدفر شروع کن روزی 10 صفحه بخون یا حتی 20 صفحه چون تغذیه ضریبش 4 ومهمه پس وقت بیشتری روش بزار میتونی چون بیوشیمی ت خوبه از وقت اون کم کنی.وهمراهشم روزی 10 صفحه فیزیولوژی خلاصه گایتون بخون.

taraneh s

New member
ضمنا مارسیان یه پیشنهاد اگه خواستی فیزیو رو شروع کنی اول از هورمون ها شروع کن چون مبحثش توی درک بهتره تغذیه بهت کمک میکنه.البته فقط یه پیشنهاده.وروزی یه درسم زبان بخون من خودم یه کتاب جیبی دارمessential words for toeffelخیلی خوبه .چون زبانم خوبه خیلی وقت روش نمیزارم.یه ربع حفظ کردن لغات یه درسش بیشتر طول نمیکشه

taraneh s

New member
اگه بازم سوالی داشتی خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم:riz304:

nazi.sh

New member
سلام بچه ها من فارغالتحصیل مامایی 86 هستم میخوام ارشد تغذیه بدم کسی ازین کراوس جدید گرفته میخوام بدونم با قبلی چقدر فرق داره میدونین ؟؟؟:33:

negar91

New member
هر سال نسبت به سال قبل ببیشتر میشه چون امسال فارغ التحصیلان رشته تغذیه هم بیشتر میشه چند تا از دانشگاهها اولین ورودی های تغذیه هاشون امسال فارغ التحصیل میشن پس احتمالا تعداد شرکت کننده ها هم بیشتر میشه

neda30

New member
دوستان سلام
من تازه عضو سایت شدم
به شدت دغدغه ارشد دارم. چون از اول که کنکور دادم تغذیه دوست داشتم ولی نمی تونستم قبول شم.خلاصه الان پرستاری دانشگاه تهران می خونم.
الان می خوام تغییر رشته بدو واسه ارشد و علوم تغذیه بخونم.
اصلا نمی دونم می تونم یا نه! اینو می دونم که می تونم علوم بهداشتی در تغذیه بخونم ولی فکر می کنم این رشته اون علوم تغذیه ای که تو دهنمه نیست. یعنی اصلا از حیطه کاری دادن رژیم غذایی و ... خارج میشه! بهم بگین درست فکر می کنم یا نه؟
اینکه اصلا من می تونم ارشد علوم تغذیه بخونم یا نه ؟
خواهش می کنم شما که تغذیه می خونید کمکم کنید.

negar91

New member
سلام بچه ها من فارغالتحصیل مامایی 86 هستم میخوام ارشد تغذیه بدم کسی ازین کراوس جدید گرفته میخوام بدونم با قبلی چقدر فرق داره میدونین ؟؟؟:33:
سلام دوستم خوش اومدی مامایی 86 سفارشتو کرده ها :28: من کتاب 2008 و 2012 رو دارم با خوندن 2008 هم میشه کنکور داد اما واسه بعضی فصلا حتما باید 2012 رو خوند مثل انرزی ، رژیم درمانی دیابت ، تغذیه دوران بارداری و ...

nazi.sh

New member
[نگار جون شما که تغذیه خوندین میشه جوابمو بدی؟ راجبه کراوس 2012 میخوام بدونم با قبلی خیلی تفاوت داره ؟چون من همون قبلی رو میخونم ممنون میشم یهم بگی :riz304:

بالا