-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ftm70

New member
خب در مورد امروز بگم که رفتم ساختمون مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران خ قدس تقاطع بلوار کشاورز
بعد به معاونت آموزشیش درخواست ملاقات دادم کتبا گفت پیگیری کن شاید بشه شاید نشه !
بعد رفتم پیش مسئول نحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد که قشنگ جدول ظرفیت پذیرش رو که خطاب به دکتر حاجتی ( دبیر شورای آموزش تحصیلات تکمیلی بود ) رو دیدم که دانشگاه تهران 8 نفر ظرفیت برای رشته ی ما اعلام کرده ولی از خود وزات خونه تو مرحله دوم بلاک شده !
بعد رفتم وزاتخونه یه نامه دادم خطاب به دکتر حاجتی و حرف دکتر پورکاظمی رو که گفته برید دانشگاه از خودشون بخواهید و حرف دکترضیایی رو که گفته بود دانشکاههای بلاک شده رو باز میکنیم رو براش نوشتم وخواستار رسیدگی ایشون شدم !
یعنی تا اینجا دانشگاه تهران مال رشته ما از طرف خود وزاتخونه بلاک شده !!
فردام میخوام برم پیش دکتر طباطبایی که مسدول اخلاق پزشکی و ایناست جریان برد روان شناسی و ظرفیت های امسال بهشون بگم !
شاید بشه شاید نشه
اما من همه تلاشمو میکنم . :)

خوش بحالتون که تهرانید !
چقد خوب که انقد پیگیرید!من اگه تهران بودم تربیت مدرس رو ول نمیکردم!آخه امسال خیلی از رشته ها رو نتنها کمتر گرفته بعضیاشونم اصلن نگرفته مثل بیوبالینی :13::13::13:و...

nikaesf

New member
شما کجایید؟
خوش بحالتون که تهرانید !
چقد خوب که انقد پیگیرید!من اگه تهران بودم تربیت مدرس رو ول نمیکردم!آخه امسال خیلی از رشته ها رو نتنها کمتر گرفته بعضیاشونم اصلن نگرفته مثل بیوبالینی :13::13::13:و...

دل آرام

New member
رشته من در کل حدود ده نفر کاهش داشته اما اصفهان حدود شصت درصد ظرفیتش کم شده
که ازین چهار نفر روزانه یکیش هم سهمیه میشه
عملا میشه سه تا
راستی کسی از حدود هزینه های بینالملل خبر داره؟

باشه مگه وزیر نگفته برگشت به سال قبل ! برو همینو پیگیری کن !

هزینه بین الملل از ترمی 5 تا 7 میلیون متغیره !

دل آرام

New member
خوش بحالتون که تهرانید !

اگه دانشگاه تهران رفع بلوک بشه
پا میشم میام شیراز دانشگاه شیرازم باز میکنم !:25r30wi:

nikaesf

New member
آخه حرف پورکاظمیو بذارم کجای دلم
که گفته درکل افزایش میدیم
تازه تا جایی که میدونم دانشکده ما همچین بدشم نمیاد دانشجو کم بگیره
باشه مگه وزیر نگفته برگشت به سال قبل ! برو همینو پیگیری کن !

هزینه بین الملل از ترمی 5 تا 7 میلیون متغیره !

دقیقا" عین دانشکده ما...میدونم الان تو دانشکده عروسی گرفتن برای کاهش ظرفیت. اگه من برم پرتم میکنن بیرون:p7977cujr38iyymsu8:

دل آرام

New member

بگو حرف وزیره که گفته ما نباید به خاطر کیفیت کمیت رو فدا کنیم ! :smilies-azardl (12)

ROJO

New member
دقیقا" عین دانشکده ما...میدونم الان تو دانشکده عروسی گرفتن برای کاهش ظرفیت. اگه من برم پرتم میکنن بیرون:p7977cujr38iyymsu8:

بچه ها باید تلاششونو کنن

ولی منم بد بینم خیلی مسخرس اخه ک گفتن دانشجو بره بگه، پس کار اونا چیه? دارن ما رو سر میدوونن

امروز تو سرویسمون بحث مصرف روغن پالم تو مواد لبنی بود، بعد یکی از همکارا حرف جالبی زد... گفتش: ی روز بحث ماشینه و افزایش قیمت ، ی روز گمرکو میبندن رو بعضی کالاها، ی روز حرف همین پالمه، فقط مقصود اینه ک مارو مشغول کنن بعد خودشون اون بالا هر کاری میخوان انجام بدن، ما هم اینجا حرص بخوریم ک از کاله مصرف کنیم یا پگاه... من داشتم ب این فکر میکردم ک سنجشم داره با ما همین کارو میکنه

nikaesf

New member
من رتبم نزدیکای آخرای تعداد کل ظرفیت روزانست
تازه شبانه و آزاد هم نداریم
مازاد هم که عمرا ارزش رفتن داشته باشه

بچه ها باید تلاششونو کنن

ولی منم بد بینم خیلی مسخرس اخه ک گفتن دانشجو بره بگه، پس کار اونا چیه? دارن ما رو سر میدوونن

امروز تو سرویسمون بحث مصرف روغن پالم تو مواد لبنی بود، بعد یکی از همکارا حرف جالبی زد... گفتش: ی روز بحث ماشینه و افزایش قیمت ، ی روز گمرکو میبندن رو بعضی کالاها، ی روز حرف همین پالمه، فقط مقصود اینه ک مارو مشغول کنن بعد خودشون اون بالا هر کاری میخوان انجام بدن، ما هم اینجا حرص بخوریم ک از کاله مصرف کنیم یا پگاه... من داشتم ب این فکر میکردم ک سنجشم داره با ما همین کارو میکنه

این روغن پالم هم مسئله ای شده واسه خودش...من واقعا" نمیدونم کدوم برندو بخرم:wacsmiley:.. پسرک منم که عاشق شیر و لبنیات :smiliess (12):

*فرناز*

New member
نه نگفته دانشجو بره سراغش!!گفته اینهمه که پیگیر وازرت خونه هستین سراغ دانشگاهها هم برید! اونا خودشون با دانشگاهها درین مورد دارن بحث میکنن. منتها ممکنه از دیدگاه خودشون افزایش بدن! پس تلاشتون رو حتما بکنید. به نظرم حرفهای پورکاظمی تا میشه باور کرد

م.صفری

New member

بچه ها باید تلاششونو کنن

دقیقا منم حالم گرفته شد وقتی دیدم گفته خودنون برین
این یعنی نخود سیاه
یعنی سرمون به دانشکده ها رگم باشه تا کار از کار بگذره
یعنی بریم جواب نه دانشکده هارو بشنویم و قانع بشیم که از حقمون بگذریم
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

م.صفری

New member
این روغن پالم هم مسئله ای شده واسه خودش...من واقعا" نمیدونم کدوم برندو بخرم:wacsmiley:.. پسرک منم که عاشق شیر و لبنیات :smiliess (12):

اره تلویزیونم به پالم بیشتر اهمیت میده تا به ما
امشب اعلام کردن فردا نتیجه دکترا وزارت علوم میاد
انقد با نظم همه چیو اطلاع میده سنجش
اونوقت سنجش پزشکی رو بگو
انقد پشیمونم علوم امتحان ندادم حداقل رو اعصاب نبود

ROJO

New member
حالا امیدوارم این بحثاشون تا چن روز اینده ب نتیجه برسه یهو نره تا سال دیگه فرناز جون

سر کش و قوس الکی

منم امار دوتا دانشگا تو رشته ی خودمو دارم ک دانشجوش میگه حالا چن ساله اینا میگن نمیخوایم بگیریم ولی باز هر سال ظرفیت براشون میفرستادن( طبق سیاستهای دولت قبل) و الان ک سیاست ها تغییر کرده دانشگاهها هم بدشون نمیاد، دلشون ک واسه ماها نسوخته...

م.صفری

New member
حالا امیدوارم این بحثاشون تا چن روز اینده ب نتیجه برسه یهو نره تا سال دیگه فرناز جون

سر کش و قوس الکی

منم امار دوتا دانشگا تو رشته ی خودمو دارم ک دانشجوش میگه حالا چن ساله اینا میگن نمیخوایم بگیریم ولی باز هر سال ظرفیت براشون میفرستادن( طبق سیاستهای دولت قبل) و الان ک سیاست ها تغییر کرده دانشگاهها هم بدشون نمیاد، دلشون ک واسه ماها نسوخته...

اره دانشکده ما هم همش غر میزد که دانشجو زیاد نمیخوایم
اما مطمئنم دانشکده شرق گیلان عاشق دانشجو گرفتنه هم امکانات داره اما استاد خوب :sad:

ROJO

New member
اره دانشکده ما هم همش غر میزد که دانشجو زیاد نمیخوایم
اما مطمئنم دانشکده شرق گیلان عاشق دانشجو گرفتنه هم امکانات داره اما استاد خوب :sad:
الان مطمئن باش غیر ازینم نمیشه، شاید همونا ک امسال گرفتن یهو یکی دوتا بیشتر از ظرفیتشون بگیرن ولی چشم اب نمخوره بلوک شده ها تغییری کنه

ROJO

New member
والا ی بنده خدایی میگف علف بیابون رو بخورید سالم تر از محصولات غذاییه این کارخونه هامونه، معلوم نی چی توش داره

خودم یادمه بچه بودم میرفتیم روستا یا جایی ک شیر یا ماست اونجارو میخریدیم مزش زمین تا اسمون با اینا ک الان میخورم فرق داشت

m_mobini

New member

وای عزیزم زنده باشه پسرگلت من صنایع غذایی خوندم واسه همین نظرمیدم ببخشیدا دوست گلم شمالبنیات کم چرب استفاده کن حتما ومحصولات پگاه تازمانیکه قبلامن درجریان بودم ازلحاظ طعم بی کیفیت اما نگهدارنده وافزودنی استفاده نمیکرد واسه همین امیدوارم الانم ازپالم استفاده نکنه اداره استانداردمیگه پالم استفاده نشده وزارت میگه استفاده شده جالبه هااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا