-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shiny

New member
معنی این چیه؟ "خخخخخخخخخ"
من وقتی میبینمش یاد یه کسی میوفتم که جلوی دهنشو گرفته و در حال خنده خخخخ میگه و سعی میکنه جلوی خندشو بگیر و وانمود میکنه که نمیتونه در حالی که میتونه.
درسته؟
یه خ اینقد تفسیر داره یعنی:1dco2x0p1lilzhfpg1t

دل آرام

New member
vasate tapike eteraz bahse hejab chikar mikone loool

حالا من یه چیره خنده دار بگم
الان میان پست منم پاک میکنن دوباره ! خخخ
به دوستم که چادریه تو تجمعات اخیر مسئولین گفته بودن شما که چادر سرتونه چرا شعار میدین ! :))

دل آرام

New member
من وقتی میبینمش یاد یه کسی میوفتم که جلوی دهنشو گرفته و در حال خنده خخخخ میگه و سعی میکنه جلوی خندشو بگیر و وانمود میکنه که نمیتونه در حالی که میتونه.
درسته؟

خخخخخخ خلاصه شدده خیلی خیلی خندیدم ! یا خیلی خیلی خوبه معنی میشه
ابتکار ایرانی ( تقلید ) در زمینه بومی سازی lol میباشد !

دل آرام

New member
خب در مورد امروز بگم که رفتم ساختمون مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران خ قدس تقاطع بلوار کشاورز
بعد به معاونت آموزشیش درخواست ملاقات دادم کتبا گفت پیگیری کن شاید بشه شاید نشه !
بعد رفتم پیش مسئول نحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد که قشنگ جدول ظرفیت پذیرش رو که خطاب به دکتر حاجتی ( دبیر شورای آموزش تحصیلات تکمیلی بود ) رو دیدم که دانشگاه تهران 8 نفر ظرفیت برای رشته ی ما اعلام کرده ولی از خود وزات خونه تو مرحله دوم بلاک شده !
بعد رفتم وزاتخونه یه نامه دادم خطاب به دکتر حاجتی و حرف دکتر پورکاظمی رو که گفته برید دانشگاه از خودشون بخواهید و حرف دکترضیایی رو که گفته بود دانشکاههای بلاک شده رو باز میکنیم رو براش نوشتم وخواستار رسیدگی ایشون شدم !
یعنی تا اینجا دانشگاه تهران مال رشته ما از طرف خود وزاتخونه بلاک شده !!
فردام میخوام برم پیش دکتر طباطبایی که مسدول اخلاق پزشکی و ایناست جریان برد روان شناسی و ظرفیت های امسال بهشون بگم !
شاید بشه شاید نشه
اما من همه تلاشمو میکنم . :)

دل آرام

New member
امروز م دوباره دم وزاتخونه شلوغ بود
یه عده بچه های دندان پزشکی که فیلیپین درس خونده بودن و حالا به خاطر تغییر قوانیین رو هوا بودن جمع شده بودن !
آقای زارع هم بینشون بود ! :))))))))))))

mri13

New member
shiny
vasate tapike eteraz bahse hejab chikar mikone loool

صبح بود. همه چیز از امضا melina‌ شروع شد. تو امضاش نوشته که خواهرم حجاب خوبه و از این حرفا. بعد فهیمه محمدی گفت بهتر بجای حجاب از بی‌عدالتی و ... بنویسی. بعد melina‌ هیچی نگفت. بعد یه نفر گفت حجاب خوبه و از melina دفاع کرد و بعد فهیمه محمدی هیچی نگفت. بعد یکی دیگه گفت که از تمام این بحثا تبری می‌جوید بعد چند نفر دیگه اومدن گفتن حجاب اینجور حجاب اونجور. بعد مدیر هر چی بحث در مورده حجاب بود رو پاک کرد. بعد اونی که از melina دفاع کرده بود و گفته بود حجاب خوبه گفت "پس چرا پستو منو پاک کردین حتما شما با حجاب دشمنی دارید". این کل ماجرا بود

layale

New member
صبح بود. همه چیز از امضا melina‌ شروع شد. تو امضاش نوشته که خواهرم حجاب خوبه و از این حرفا. بعد فهیمه محمدی گفت بهتر بجای حجاب از بی‌عدالتی و ... بنویسی. بعد melina‌ هیچی نگفت. بعد یه نفر گفت حجاب خوبه و از melina دفاع کرد و بعد فهیمه محمدی هیچی نگفت. بعد یکی دیگه گفت که از تمام این بحثا تبری می‌جوید بعد چند نفر دیگه اومدن گفتن حجاب اینجور حجاب اونجور. بعد مدیر هر چی بحث در مورده حجاب بود رو پاک کرد. بعد اونی که از melina دفاع کرده بود و گفته بود حجاب خوبه گفت "پس چرا پستو منو پاک کردین حتما شما با حجاب دشمنی دارید". این کل ماجرا بود

بابا دمت گرم چه حافظه ای اسما خوب یادت مونده
اسفند دود کن

shiny

New member

نشد من پستی از شما بخونمو نخندم مرسی ،ماشالا به این حافظه آره والا اسفند دود کن

ali1991p2

New member
درسته؟

نه، معنیش اینه که طرف خلط داره

mahii

New member
خب پست منم یکیش پاک شد دلیل نمیشه ک هرکی پستش پاک شده غلط گفته خیر مدیرای محترم سعیشون اینه ک اون ماجرای جنجالیو کلا پاک کنن تا بحثی راجبش پیش نیاد............بعله اقا یه همچین مدیرایین اینا بعله........یکیش دختر عسل خودم ک پست مامانشو پاک کرد اما من بروم نیاوردم الان دارم میگم چن حتما دلیل داشته خووووووو مگه چیه خخخخخخخخ(ینی خندیدم)خخخخخ:smilies-azardl (113

nikaesf

New member
آفرین دل آرام چقدر ماشالله فعال و پیگیر و بااعتماد بنفسی
عالیه
تحسینت میکنم
چون من دو هفته میشینم فکر میکنم برم یا نه
تحویلم میگیرن یا مسخره میکنن
بعدم دوهفته طول میکشه تا برم
اونم ناامیدانه
چون همش حسم اینه که تو دلشون بهم میخندن که نگا کن پاشده اومده چی میگه

دل آرام

New member
آفرین دل آرام چقدر ماشالله فعال و پیگیر و بااعتماد بنفسی
عالیه
تحسینت میکنم
چون من دو هفته میشینم فکر میکنم برم یا نه
تحویلم میگیرن یا مسخره میکنن
بعدم دوهفته طول میکشه تا برم
اونم ناامیدانه
چون همش حسم اینه که تو دلشون بهم میخندن که نگا کن پاشده اومده چی میگه

خودشون بیشتر خنده دارن ن ن ن ن
فرصت محدوده هر کار میخوایین بکنین باید تو این یه هفته انجام بشه
دست بجنبونین :))

nikaesf

New member
رشته من در کل حدود ده نفر کاهش داشته اما اصفهان حدود شصت درصد ظرفیتش کم شده
که ازین چهار نفر روزانه یکیش هم سهمیه میشه
عملا میشه سه تا
راستی کسی از حدود هزینه های بینالملل خبر داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا