-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamed_Sal

New member
خب این فایل صوتی رو بدین شاید ما هم باهاش خیلی کارا بتونیم بکنیم

فایل صوتی دقیقا مثل حرفایی بود که خبرش منتشر شد. بحث اینه اولا ظرفیت پارسال 5700 نفر بوده و دوم اینکه بدون اینکه ظرفیت همه رشته ها مثل پارسال بشه مگه میشه ظرفیت کل به پارسال برگرده؟!

soheil...

New member
منکه بچه ها چشمم آب نمیخوره... داره با کلمات بازی میکنه ...اصلا حرفاش خنده داره
بچه ها نظرتون چیه من این فایل صوتی رو ببرم پیش نماینده شهرم؟ها ؟نظر بدین،..نمایندم آدم خوبیه پیگیر کارم هست...که ببرش مجلس فایلو یا به هر حال ازش استفاده کنن.. البته با اجازه ی اون 2 نفری که صحبت کردن و صلاح بدونن من حاضرم که این کارو بکنم..فقط بهم نظر بدین لطفا

من با خانوم محمدی موافقم، میتونیم از این فایل استفاده کنیم. من خودم هنوز فایل رو گوش ندادم که دقیقا بدونم محتواش چیه ولی الان گوش میدم و اگه بدونم که میشه ازش برای رسیدگی به کارمون استفاده کرد، حتما یه شنبه و دوشنبه که میرم مجلس و دیوان عدالت. این فایل رو هم با خودم می برم. Azen برنامه یه شنبه و دوشنبه سر جاشه. باهات هماهنگ می کنم، اون مدارکولطفا دوباره زحمتشونو بکش. ممنون.

soheil...

New member

فایل صوتی دقیقا مثل حرفایی بود که خبرش منتشر شد. بحث اینه اولا ظرفیت پارسال 5700 نفر بوده و دوم اینکه بدون اینکه ظرفیت همه رشته ها مثل پارسال بشه مگه میشه ظرفیت کل به پارسال برگرده؟!
حامد ایمیل بچه ها رو بگیر براشون ایمیل کن لطفا؛ که هرکسی هرکاری از دستش بر میاد، انجام بده. مرسی.

ریتا

New member
من میگم اینا میخوان هفتصدتا رو بپیچونن.پس نباید بذاریم باید مرد باشن سر حرفشون بمونن وقتی میگن ظرفیت سال پیش یعنی5700

alleto

New member
من که دیگه مغزم نمیکشه ... چرا با این رتبه به جای اینکه برم تهران باید اصف برم در صورتی که رتبه های پایینتر پارسال الان تهران دارن درس میخونن ... آخه چرا واقعا ؟!

سعی کن تو زندگیت زیاد نپرسی چرا چون سوال خوبی نیست من شرایط تو رو درک میکنم ولی عقیدم اینه که گاهی شاید واسه ما آدما مسیر مناسب تری در نظر گرفته شده سعی کن همش به دید منفی به مسایل نگاه نکنی

hebe.nurse

New member
دقیقا!!! کاملا تناقض داره حرفا. من پیشش بودم از من پرسید ظرفیت کل پارسال چقدر بوده! گفتم نمیدونم از منشیش پرسید ! اونم گفت 5700

آقا حامد منم فایلو گوش دادم. انقد آمپرم زده بالا که حد نداره. اومدم بگم قشنگ مشخصه میخواسته دست به سرتون کنه. اصلا ی ذره حرفاش از روی حساب کتاب نبود.
هرچی به مغزم فشار میارم نمی فهمم منظورش چی بود که کل زیاد میشه رشته نه؟؟؟؟ من ندیدم درست جواب شمارو بده. میگه تو رشته زیاد نمیشه ها تو کل زیاد میشه!! میگه میرسونیم به ظرفیتای پارسال ولی نه اینکه تو هر رشته ای ظرفیتا همون بشه!!!!
اونوقت با یکی دوتا افزایش ظرفیتا واقعا مث پارسال میشه؟؟؟ بابا ای حرفاش همش تناقض داره. مسخره کرده مارو
به خدا دلم واستون سوخت اصلا اجازه نمیده شما حرف از دهنتون بیرون بیاد همش قصه تعریف میکنه اه اه اه
:smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5):

ریتا

New member

اره میشه بعضی رشته ها بیشتر پارسال وبعضی رشته ها کمتر اونوقت ظرفیت کل مثل پارسال

سعی کن تو زندگیت زیاد نپرسی چرا چون سوال خوبی نیست من شرایط تو رو درک میکنم ولی عقیدم اینه که گاهی شاید واسه ما آدما مسیر مناسب تری در نظر گرفته شده سعی کن همش به دید منفی به مسایل نگاه نکنی

وای aleto دارم به این فکر میکنم که چقدر پستام بار منفی یا دید منفی داشته که شما این بارشو دیگه طاقت نیوردینو بهم گفتین دید منفی نداشته باش... اما این چند روزه واقعا بد شدم ... همه میگن.

alleto

New member
وای aleto دارم به این فکر میکنم که چقدر پستام بار منفی یا دید منفی داشته که شما این بارشو دیگه طاقت نیوردینو بهم گفتین دید منفی نداشته باش... اما این چند روزه واقعا بد شدم ... همه میگن.

ببین فهیمه اینی که آدم یه جا تو زندگیش موفق نشده باشه یا شرایط جوری شده باشه که نرسیده باشه به خواستش ناراحت کنندست میفهمم کاملا ولی یادمون باشه ماها هممون تازه اول مسیری هستیم که سر تا سرش مانعست و بارها احتمال شکست و زمین خوردن هست ولی مهم اینه از این باخت ها واسه رسیدن به پیروزی هامون استفاده کنیم نمیخوام شعاری حرف بزنم ولی به عنوان یه دوست ازت میخوام قوی باشی و نگرشتو عوض کنی همین

hebe.nurse

New member
نظر من اینه تیر آخر رو امروز زدیم. مجلس هم رفتیم. باید منتظر جواب کنکور باشیم. دیگه واسه امسال کاری نمیشه کرد. به نظر من پیگیر دانشگاه ها باشین شاید قبول کنن بیشتر بگیرن
من بعید میدونم دانشکده ها به ما جوابی بدن. من چن روز پیش رفتم با مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکدمون صحبت کردم گفتم ظرفیتای پارسال برای رشته من چقد بوده؟ گف داخلی جراحی 7 تا گرفتیم. گفتم امسال چقد شده خبر داری؟ حالا مثلا میخواستم ببینم دانشگاه چقد اعلام کرده. گف ما خبر نداریم باید وزارت بهمون اعلام کنه!
بعدم امسال کرمان 4 تا داخلی میگیره به اضافه دو تا ظرفیت مازاد. درست میشه دیگه. انگار چیزی کم نشده.
رییس دانشکدمون گف ظرفیت مازاد عین شبانه میمونه. ینی با روزانه ها سر یک کلاااس میشینن !
بابا اینا فقط پولیش کردن. اگه مازادارو در نظر بگیرید انگار کاهش نداشتیم. فقط پوووووول میخوان همین.

آخرین ویرایش:
ببین فهیمه اینی که آدم یه جا تو زندگیش موفق نشده باشه یا شرایط جوری شده باشه که نرسیده باشه به خواستش ناراحت کنندست میفهمم کاملا ولی یادمون باشه ماها هممون تازه اول مسیری هستیم که سر تا سرش مانعست و بارها احتمال شکست و زمین خوردن هست ولی مهم اینه از این باخت ها واسه رسیدن به پیروزی هامون استفاده کنیم نمیخوام شعاری حرف بزنم ولی به عنوان یه دوست ازت میخوام قوی باشی و نگرشتو عوض کنی همی

وای فک کنم اوضاعم خیلی بی ریخته !جمله ی آخر آخرتو خیلیا بهم گوشزد میکنن...حیلی ازشون میشنوم... به هر حال ممنونم از راهنمائیت

alleto

New member
ببین فهیمه اینی که آدم یه جا تو زندگیش موفق نشده باشه یا شرایط جوری شده باشه که نرسیده باشه به خواستش ناراحت کنندست میفهمم کاملا ولی یادمون باشه ماها هممون تازه اول مسیری هستیم که سر تا سرش مانعست و بارها احتمال شکست و زمین خوردن هست ولی مهم اینه از این باخت ها واسه رسیدن به پیروزی هامون استفاده کنیم نمیخوام شعاری حرف بزنم ولی به عنوان یه دوست ازت میخوام قوی باشی و نگرشتو عوض کنی همی

وای فک کنم اوضاعم خیلی بی ریخته !جمله ی آخر آخرتو خیلیا بهم گوشزد میکنن...حیلی ازشون میشنوم... به هر حال ممنونم از راهنمائیت
اوضاعت بی ریخت نیست نگاهو خودمون واسه خودمون می سازیم

من بعید میدونم دانشکده ها به ما جوابی بدن. من چن روز پیش رفتم با مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکدمون صحبت کردم گفتم ظرفیتای پارسال برای رشته من چقد بوده؟ گف داخلی جراحی 7 تا گرفتیم. گفتم امسال چقد شده خبر داری؟ حالا مثلا میخواستم ببینم دانشگاه چقد اعلام کرده. گف ما خبر نداریم باید وزارت بهمون اعلام کنه!
بعدم امسال کرمان 4 تا داخلی میگیره به اضافه دو تا ظرفیت مازاد. درست میشه دیگه. انگار چیزی کم نشده.
رییس دانشکدمون گف ظرفیت مازاد عین شبانه میمونه. ینی با روزانه ها سر یک کلاااس میشینن !
بابا اینا فقط پولیش کردن. اگه مازادارو در نظر بگیرید انگار کاهش نداشتیم. فقط پوووووول میخوان همین.

به نظرم باید صدای هر جفته اینارو ضبط کرد بعد صدای اینو واسه اون و صدای اونو واسه این گذاشت تا اول اینا باهم کنار بیان تا بعد ما تکلیف خودمونو بفهمیم...اینجوری بهتره

asayesh

New member
بچه ها من از استادم پرسیدم توضیح داد چه جوری همه رشته ها اضافه نمیشه ولی ظرفیت برمبگرده به سال قبل البته قرار نیست برگرد سال قبل چون سال قبل 5700 بود الن میشه5000 استادم توضیح داد( این رشترو برای مثال میگم که متوجه شید) :مثلا پارسال سم 45 نفر گرفته امسال 43(جمع کل مازاد وروزانه)اپس دونفر اگر اضافه بشه میشه همون تعداد قبل اونا نمیان بگن 21 روزانه پس24 دیگه اضافه میکنیم میشه پارسال اونا مازاد روهم ظرفیت در نظر میگیرن این چیزی بود که استادم گفت وگفت ما تو دانشگاه اینجوری برداشتکردیم .
ولی من از صمیم قلب ارزو میکنم اینجوری نباشه:smiliess (7): وگرنه اینجوری دارن به شعور خودشون توهبن میکنن وگرنه این روش بچگانه برای ما خنده داره:smiliess (11):

hebe.nurse

New member
به نظرم باید صدای هر جفته اینارو ضبط کرد بعد صدای اینو واسه اون و صدای اونو واسه این گذاشت تا اول اینا باهم کنار بیان تا بعد ما تکلیف خودمونو بفهمیم...اینجوری بهتره

اره واقعا. باید بذاریمشون لا منگنه. اینجوریه که میشه دوتا حرف حساب از تو حرفاشون درآورد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا