-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
گفت او سیستم وزارت علومه. وزارت بهداشت خود دانشگاه ظرفیت میده. ما رفتیم دفترش نمیدونست تهداد ظرفیت کل رو! از منشیش پرسید او گفت پارسال 5700 بوده امسال 4500! حالا الان میگه 5000 نفر!!! فقط از سرش باز کرده. خبر دروغه کاملا

وااااااااااااااااااااو... چقدر یه ادم میتونه درغگو باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!... اصلا این آدمه؟؟!!!فقط انسان نماست ...

دوستان من زیاد آی کیوم بالا نیس! معنی این خبره چیه که مجموع ظرفیت برمیگرده به سال قبل! اما ظرفیت تک تک رشته ها برنمیگرده به سال قبل؟!!! این الان یعنی چه؟ شفاف سازی کنید!

آخرین ویرایش:

asayesh

New member
asayesh نوشتت به 5 شنبه هم نرسید!!!...خدایا شکرت.... هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا.خوب همتون جیغ بکشین.... الان شوکه این یا اعتماد ندارین بهشون؟ اما دست بچه هائی که رفتن واقعا درد نکنه و اونیم که خبر ایسنا رو الان گذاشت ایشالا همیشه خوش خبر باشه...

الان دیدم فهیمه گلی واقعا تو شوکم
خدایاااااااااااااا شکرت عاشقتم :riz304:جیغ ودست هوراااااااااا:applause: اقا سهیل رخوجونم دلارام خانم اقا ابتین وخیلیای دیگه که زحمت کشیدین با هیچی نمیشه زحمتاتون رو جبران کرد جز اینکه بگم یک دنیا ممنون

hamed_Sal

New member
بجه ها پورکاظمی گفت هر کس میتونه بره دانشگاه هایی که رشته شمارو میگیره و راضی کنین که بیشتر بگیرن با یه نامه برین پیش پورکاظمی تا افزایش بدن ظرفیت رو. فقط سریع این کار انجام بشه. خیلی دانشگاه ها تواناییشو دارن. از فردا پیگیر باشین وگرنه این که گفتن افزایش میدن خیلی خیلی محدوده

ریتا

New member
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود 5000 نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560 نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.
ایسنا - ظرفیت ارشد علوم پزشکی همچون سال گذشته می‌شود
بچه ها حواستون هس ظرفیت سال پیش 5700 تا بوده نه 5000 تا .

Rasti

New member
برا ما هم مثه بچه آدم افزایش بدن دیگه ،این ننر بازیا چیه ؟؟!!!؟؟!!:sad:

soheil...

New member
ما همه خیلی ممنونیم از شما
که از همون اولین روز بدون هیچ توقع و منتی با مناعت طبع بالاتون فعال بودین
امیدوارم حداقل برای شما این افزایش سودی داشته باشه
شما به همه یاد دادین باید برای گرفتن حق به هر دری زدو تسلیم نشد
خوشحالم که براتون دردسر نشد :riz304:

مرسی. امیدوارم که همه دوستانی که حقی ازشون ضایع شده، به حقشون برسن. مطمئنآ اگه اینجوری بشه، نتیجه چیزی نبوده جز همراهی و همدلی همه بچه هایی که امروز اومده بودن و همه دوستانی که به حق دعاشون بدرقه راه ما بود. من فقط برای اون چیزی که اعتقاد داشتم جنگیدم، خوشحالم که همه ما با هم بودیم.
یا علی...

ریتا

New member
مشاهده فایل‌پیوست 6453
just think about it .....[/QUOTE

این جمله رو نمیدونم چه شخصیت ادمی گفته ولی قبولش ندارم.ما مسلونا یه چیزی به اسم حکمت خدا داریم که حالا عامیانه میگیم قسمت. من به حکمت خدا اعتقاد دارم.حالا هر چقد خوندم و قبول نشم میدونم حکمتی داره

بچه ها این فایل صوتی رو لطفا گوش بدید....یعنی چی هی global global میکنه؟؟؟ این اصلا خودش نمیدونه داری چی میگه 2 خط در میون فقط بابا بابا میکنه...اصلا من قانع نشدم یعنی چی وظیفه ی من نیست قانعتون کنم پس کی باید قانعمون کنه؟!کل این فایل صوتی شده بابا!!حرف حساب تحویل نداده که!!این الکی میگه همش دروغه..خوب این افزایش کل یعنی چی؟؟؟؟؟!!هر آدم عاقلی میدونه که ای جزء که کلو میسازه پس باید اول جزءزیاد بشه تا کل ساخته بشه ...کل که از رو هوا نمیاد که....تا رشته ها تک تک زیاد نشن که نمیشه کل که!!... هی global global میکنه... داره با کلمات بازی میکنه...شورشو در آوردن دیگه...

hamed_Sal

New member
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود 5000 نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560 نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.
ایسنا - ظرفیت ارشد علوم پزشکی همچون سال گذشته می‌شود
بچه ها حواستون هس ظرفیت سال پیش 5700 تا بوده نه 5000 تا .

دقیقا!!! کاملا تناقض داره حرفا. من پیشش بودم از من پرسید ظرفیت کل پارسال چقدر بوده! گفتم نمیدونم از منشیش پرسید ! اونم گفت 5700

mahii

New member
چی شده؟؟؟؟
من تا الان نه خوشحال نه ناراحت بودم الان اینارو میخونم ناراحت میشم.......
نگید دروغه!!!!!!!!!!1:65d6a5d6s:

منکه بچه ها چشمم آب نمیخوره... داره با کلمات بازی میکنه ...اصلا حرفاش خنده داره
بچه ها نظرتون چیه من این فایل صوتی رو ببرم پیش نماینده شهرم؟ها ؟نظر بدین،..نمایندم آدم خوبیه پیگیر کارم هست...که ببرش مجلس فایلو یا به هر حال ازش استفاده کنن.. البته با اجازه ی اون 2 نفری که صحبت کردن و صلاح بدونن من حاضرم که این کارو بکنم..فقط بهم نظر بدین لطفا

من که دیگه مغزم نمیکشه ... چرا با این رتبه به جای اینکه برم تهران باید اصف برم در صورتی که رتبه های پایینتر پارسال الان تهران دارن درس میخونن ... آخه چرا واقعا ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا