-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheil...

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
مرسی از همراهی همتون. خوشبختانه فعلا همه چیز خوبه. یه خورده مشکل پیش اومد که اونم با همکاری بچه ها و امیر عزیزم(آقا وکیله) تا حدودی حل شده. الان که پستاتونو خوندم خوشحالم که اگه پرونده ای هم برام درست شده، برای دانشجوایی بوده که لیاقتشو داشتن، در عوضش دوستای صمیمی و خوبی مثل همه شما گیر آوردم.
سپاس که به یادم بودین. دوستتون دارم.
یا علی...

م.صفری

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
مرسی از همراهی همتون. خوشبختانه فعلا همه چیز خوبه. یه خورده مشکل پیش اومد که اونم با همکاری بچه ها و امیر عزیزم(آقا وکیله) تا حدودی حل شده. الان که پستاتونو خوندم خوشحالم که اگه پرونده ای هم برام درست شده، برای دانشجوایی بوده که لیاقتشو داشتن، در عوضش دوستای صمیمی و خوبی مثل همه شما گیر آوردم.
یا علی...

ما همه خیلی ممنونیم از شما
که از همون اولین روز بدون هیچ توقع و منتی با مناعت طبع بالاتون فعال بودین
امیدوارم حداقل برای شما این افزایش سودی داشته باشه
شما به همه یاد دادین باید برای گرفتن حق به هر دری زدو تسلیم نشد
خوشحالم که براتون دردسر نشد :riz304:

Iris

New member
خداقوت همگی تون....سپاس مجدد از همه دوستان بخصوص اقا سهیل و روجو خانم ومامان علی کوچولو که به نیابت از همه دوستان اپیدمیولوژی جلو رفتن دست همگی تون درد نکنه
واقعا خوشحالم که زحماتتون به ثمر نشست ایشالا شهریور همه مون خوشحااااااااااااااااااالیم

goo

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
یا علی...

خیلی خوشحال شدم پستتون رو دیدم.
انشالله امام علی خودشون همیشه همراه و کمکتون باشن...

یه تشکر ویژه برای شما،خیلی ممنونم.:rose::rose::rose::rose:

elahe01

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
یا علی...

خیلی خیلی ممنون از سهیل :rose::rose::rose:

بچه ها سهیل امروز خیلی اذیت شد، به خاطر همه ماها :dadad4:

hamed_Sal

New member
بجه ها پورکاظمی گفت هر کس میتونه بره دانشگاه هایی که رشته شمارو میگیره و راضی کنین که بیشتر بگیرن با یه نامه برین پیش پورکاظمی تا افزایش بدن ظرفیت رو. فقط سریع این کار انجام بشه. خیلی دانشگاه ها تواناییشو دارن. از فردا پیگیر باشین وگرنه این که گفتن افزایش میدن خیلی خیلی محدوده

Y77

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
یا علی...

انشاء الله برای شما مشکلی پیش نیاد از هر جهت والا من به نوبه ی خودم شرمندم و واقعا نمیدونم چی بگم

*فرناز*

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
یا علی...

خیلی از زحماتتون ممنونم. امیدوارم مسئله خاصی نباشه.بزرگترین کمک برای این گروه از طرف شما بود . همیشه پاینده باشید

م.صفری

New member
بجه ها پورکاظمی گفت هر کس میتونه بره دانشگاه هایی که رشته شمارو میگیره و راضی کنین که بیشتر بگیرن با یه نامه برین پیش پورکاظمی تا افزایش بدن ظرفیت رو. فقط سریع این کار انجام بشه. خیلی دانشگاه ها تواناییشو دارن. از فردا پیگیر باشین وگرنه این که گفتن افزایش میدن خیلی خیلی محدوده

یعنی چی مگه ما میتونیم بریم بگیم توروخدا دانشجو بگیر
خب پی وزارت چیکارس
اصلا ما بریم میگن شما چکاراین !!!
چ حرفا
خب خودشون باید دستوشو بدن
مگه قبلا دانکده میگفت 10 اونا 15د میفرستادن کسی درخواست میداده!!! :smiliess (5):

fada19990

New member
اقا سهيل ,اقا سعيد،اقا،ابتين،اقاي برديا و از خانوما دل ارام،يكانه ،مامان علي كوجولو،روجو و.... اميدوارم اسم كسي رو جا ننداخته باشه!!نميدونم جطوري ازتون تشكر كنم!فك كنم بهترين درحق شما فقط دعاست!اميدوارم بهرجي كه ميخواييد برسيد!اوليشم خبر قبولي ارشدتون باشه!
البته قبوليتون اخر كار نيست هاااااا!!!!!!!
ايشالا بعداز قبوليتون يه شيريني تبل ازتون طلب داريم!!!!

hamed_Sal

New member
گفت او سیستم وزارت علومه. وزارت بهداشت خود دانشگاه ظرفیت میده. ما رفتیم دفترش نمیدونست تهداد ظرفیت کل رو! از منشیش پرسید او گفت پارسال 5700 بوده امسال 4500! حالا الان میگه 5000 نفر!!! فقط از سرش باز کرده. خبر دروغه کاملا

bme88

New member
سلام دوستان عزیز.
عصر همه تون بخیر...
یا علی...

ممنون از زحمات شما و همه دوستان که دلسوزانه پیگیری کردن
:riz304:

sooryas

New member
دوستان از همگی ممنونم
نمیدونم تو رشته منم که علوم بهداشتی در تغذیه است زیاد میشه یا نه
ولی از اینکه این همه لطف کردین در حقمون بسیار بسیار ممنونم
امیدوارم خداوند تو همه ی مراحل زندگیتون یارو یاورتون باشه

منم ازتون ممنونم آقا سهیل شما این مدت خیلی زحمت کشیدید ولی یه سوال داشتم این دوستمون آقای hamed خیلی خوشبین نیستند شما چه طور ؟ حالا باید چکار کنیم تا دوباره زیر حرفاشون نزنن و قولاشون یادشون نره؟ ممنون

hebe.nurse

New member
بچه هـااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مچکریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم:thanks::heart::heart::thanks:

mri13

New member
سلام دوستان. از همینجا به دوستایی که امروز پیدا کردم هم سلام میکنم سهیل بردیا آبتین حامد عباس و چند تا دوست دیگه که یادم رفت اسمشونو بپرسم. امروز واقعا جمعیت خوب بود فکر می‌کنم بالای 50 نفر بودیم. سهیل اون قضیه پروندرو برام تعریف کرد. میگه منو بردن ازم تعهد بگیرن بهشون گفتم من باید با وکیلم صحبت کنم! میگه پلیسه تعجب کرده بود! بعد سهیل به آقای وکیل زنگ زده وکیله خودشو 3 سوت رسونده. حالا شما فکر کن یه آدمه 2 متری با کت شلوار و کروات که تیپش عین سیاست‌مدارای آمریکاییه رفته اونجا! پلیسا هم ظاهرا تا حالا با یه همچین شرایطی روبرو نشده بودن رفتن مافوقشونو صدا کردن! وکیله کلی ماده قانون آورده تعهده سهیلو تعدیل کرده (مثل ظرفیت‌های ما !). دمت گرم سهیل. خلاصه دیدیم اونجا نتیجه نمیگیریم رفتیم مجلس دیدیم اونجا هم نتیجه نمیگیریم برگشتیم خونه. خوشحالم که این خبر افزایش ظرفیت‌ها امروز اومد سایت. امیدوارم تو روزهای آینده خبر‌های خوشتری بشنویم

2000 این پست دوهزارمه!

آخرین ویرایش:
یعنی چی مگه ما میتونیم بریم بگیم توروخدا دانشجو بگیر
خب پی وزارت چیکارس
اصلا ما بریم میگن شما چکاراین !!!
چ حرفا
خب خودشون باید دستوشو بدن
مگه قبلا دانکده میگفت 10 اونا 15د میفرستادن کسی درخواست میداده!!! :smiliess (5):

آفرین به حرفت،،،،،... این به زبان ساده یعنی معترضین بزین دنبال نخود سیا

hamed_Sal

New member
منم ازتون ممنونم آقا سهیل شما این مدت خیلی زحمت کشیدید ولی یه سوال داشتم این دوستمون آقای hamed خیلی خوشبین نیستند شما چه طور ؟ حالا باید چکار کنیم تا دوباره زیر حرفاشون نزنن و قولاشون یادشون نره؟ ممنون

فایل صوتی صحبت ما با پورکاظمی موجوده. خواستین میفرستم گوش کنید قضاوت کنید

dream2118

New member
بچه ها اگه این دفعه این خبر ایسنا کذب باشه باید از دست ایسنا شکایت کنیم که با انتشار خبرای دروغ باعث سردرگمی میشه :wacsmiley:این وسط یکی داره دورغ میگه یا پورکاظمی یا ایسنا باید معلوم بشه دیگه !!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا