-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
اگه کسی نظرمو قبول نداره من برم؟:65d6a5d6s:

نه من موافقم با امضا جمع کردن ! بابا ما همه تو اجتماع بر اساس اعتماد میریم جلو دیگه ! من تو فروم های دیگه بودم یه خانمه اومده اعلام کرده بچش مریضه باید پیوند مغز استخوان شه نامه دکتر رو نشون مدیر سایت داده مدیر سایتم اومده تاییدش کرده . سر یه ماه با همون 10 هرازتومن های هر کاربر 50 60 میلیون جمع شد !
ولی طومار امضا خیلی تاثیر داره ! تا یه نامه ایی که 30 40 نفر پاشو امضا کردن !

- - - Updated - - -

اگه کسی نظرمو قبول نداره من برم؟:65d6a5d6s:

نه من موافقم با امضا جمع کردن ! بابا ما همه تو اجتماع بر اساس اعتماد میریم جلو دیگه ! من تو فروم های دیگه بودم یه خانمه اومده اعلام کرده بچش مریضه باید پیوند مغز استخوان شه نامه دکتر رو نشون مدیر سایت داده مدیر سایتم اومده تاییدش کرده . سر یه ماه با همون 10 هرازتومن های هر کاربر 50 60 میلیون جمع شد !

mahii

New member
ی نامه مینویسیم
روی برگه a3 کپیش میگیریم

بعد اونجا
هر کی هست فقط شماره داوطلبی با رتبه بنویسه

هر کس هم نیست نمایندش براش بنویسه

متن نامه هم یجوری باشه ک بفهمن بابا همه معترضن نه صرفا اونایی ک رتبشون بده یا حتی ب قبولی پارسالم نمیخوردن

در مورد صرف امضا نمیدونم، بنظرتون شماره داوطلب و رتبش سندیت نداره?!
اسم ک حتما باید باشه.خوبه همه تقریبا اسم همو میدونن:25r30wi:.من اسمم میدم نمایندم بنویسه

دل آرام

New member
حتی اگر میشد از استاداتون بخواهید این نامه رو امضا کنن ! ولی چون الان تابستونه استاد ندالیم !

mahii

New member

- - - Updated - - -

اره موافقم.هرچی بیشتر بهتر

ROJO

New member
اسم ک حتما باید باشه.خوبه همه تقریبا اسم همو میدونن:25r30wi:.من اسمم میدم نمایندم بنویسه
منم اسم همکلاسیام رو مینویسم خخخخ

- - - Updated - - -

منم اسم همکلاسیام رو مینویسم خخخخ

بچه ها من نمی دونم آیا ایده ی خوبی هست واسه طومار یا نه. اما به نظرم می تونیم یه بیانیه بدیم و قطعا دوستان ایسنا یا
سایر خبرگذاری ها چاپش می کنن. به نظرم کار ضروری و مفیدیه.

ROJO

New member
بچه ها من نمی دونم آیا ایده ی خوبی هست واسه طومار یا نه. اما به نظرم می تونیم یه بیانیه بدیم و قطعا دوستان ایسنا یا
سایر خبرگذاری ها چاپش می کنن. به نظرم کار ضروری و مفیدیه.

خیلی خوبه
اگه عملی بشه...

ROJO

New member
1)مهلا
2)دل ارام
3)ایدین
4)عباس
5)mahcima
6)ن (دوست رها93)
7)yeganehh
8)یگانه(فهیمه محمدی)
9)سهیل
10)اقای وحید
11)اقای خزایی
12)خانم جعفری
13)عباس
14)حامد
15)جواد جهرمی
16)حامد ایمانی راد
17)bardia_ezadmehr2
18)y-kh
19)abbas gara

لیست اسامی شرکت کنندگان سری قبل ک تو سایت اعلام امادگی کرده بودن

هر کس بوده و الان نیست رو اگه میشناسید اطلاع بدید تا باز بیان

من یه چیزی می نویسم اینجا میذارم دوستان نظر می دن که چطوری تغییرش بدیم. مطمئن باشید چاپ میشه.

abtin13

New member
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم ترین و رقابتی ترین آزمون هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبین به منظور ورود به دانشگاه ها برگزار می شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر ساله ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را به طور منظم و از قبل برنامه ریزی شده به اطلاع داوطلبین می رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت از قبل اعلام می شد. اما متاسفانه امسال علیرغم اعلام رییس سازمان سجنش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام آزمون مبنی بر عدم تغییر ظرفیت های امسال، که متن صحبت هایشان به عینه در سایت خبرگزاری ایسنا موجود است، شاهد کاهش چشمگیر حتی تا 70 درصدی ظرفیت برخی رشته ها بودیم. حال با این وضعیت آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت های سال قبل یک سال از عمر گرانبهای خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند ولی اکنون همه امید خود را بر باد رفته می یابند.
ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، بی برنامگی مسئولین ذیربط در اطلاع رسانی و عدم توجه به خواسته هایمان را اعلام می داریم و بازگشت ظرفیت ها به میزان سال قبل را خواستار هستیم.
امید است تا مسئولین صدای اعتراض ما آینده سازان این مرز و بوم را شنیده و درجهت رفع این مشکلات رسیدگی لازم را انجام دهند

دوستان نظر خودشون رو بگن

mri13

New member
خوبه.بنظر من فقط خط آخر "آینده سازان این مرز و بوم" اضافست!

اما من نظرم اینه که دلیل نیومدن تهرانیا اینه که اونا مطلع نیستن نه اینکه بی خیالن. به نظرم 1 راهی پیشنهاد بدین که تهرانیا ،کرجیا بیشتر مطلع بشن به گوششون برسه تا بیان واسه اونا اومدن تا وزارت خونه مگه چقدر کار داره که نخوان بیان!؟ به نظرم نمیدونن همچین تجمعی هست به فامیل و اشنایاتون بگین که همچین تجمعی هست شاد اونا کسی رو از تو فامیل بشناسن که خواهرش یا برادرش یا... امسال کنکور ارشد داده و اینجوری مطلع میشه .

mahii

New member
بچها من راستش نمیدونم ایندفه کسی از رشتم میان یانه؟!!!!!!!!راستش چنبار پرسیدم جوابی نشنیدم ک بفهمم میان یانه :33::whistle:
امیدوارم ک باز بچهها جم شن بیشتر از دفعات قبل........اگه کسی از رشتم نیومد اسممو م یدم رجو بذاره پای اون طومار یا بیانیه یا هرچی
:rose:

به نظر من قبل از خواستار هستیم اضافه کنین: یا افزایش منصفانه ظرفیت های فعلی در تمامی رشته هارا خواستاریم.

mahii

New member
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم ترین و رقابتی ترین آزمون هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبین به منظور ورود به دانشگاه ها برگزار می شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر ساله ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را به طور منظم و از قبل برنامه ریزی شده به اطلاع داوطلبین می رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت از قبل اعلام می شد. اما متاسفانه امسال علیرغم اعلام رییس سازمان سجنش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام آزمون مبنی بر عدم تغییر ظرفیت های امسال، که متن صحبت هایشان به عینه در سایت خبرگزاری ایسنا موجود است، شاهد کاهش چشمگیر حتی تا 70 درصدی ظرفیت برخی رشته ها بودیم. حال با این وضعیت آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت های سال قبل یک سال از عمر گرانبهای خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند ولی اکنون همه امید خود را بر باد رفته می یابند.
ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، بی برنامگی مسئولین ذیربط در اطلاع رسانی و عدم توجه به خواسته هایمان را اعلام می داریم و بازگشت ظرفیت ها به میزان سال قبل را خواستار هستیم.
امید است تا مسئولین صدای اعتراض ما آینده سازان این مرز و بوم را شنیده و درجهت رفع این مشکلات رسیدگی لازم را انجام دهند

دوستان نظر خودشون رو بگن
بنطرم این قسمتا یخورده ملایمتر شه بهتره ک کاملا محترمانه باشه

به نظر من قبل از خواستار هستیم اضافه کنین: یا افزایش منصفانه ظرفیت های فعلی در تمامی رشته هارا خواستاریم.

abtin13

New member

از نطر اونا افزایش منصفانه 2- 3 نفره.ما همون ظرفیت های قبل رو می نویسیم تا اونابفهمن که ما از حرفمون کوتاه نیومدیم.این طوری بهتره تا اینکه از موضعمون عقب بیاییم.
نظر؟

saeid3

New member
اینده سازان مرز و بوم و بر باد رفته با متن هم خوانی نداره

abtin13

New member

مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت و عدم اطلاع رسانی به موقع در مورد این کاهش اعلام می داریم

نظر؟

- - - Updated - - -

مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت و عدم اطلاع رسانی به موقع در مورد این کاهش اعلام می داریم

نظر؟

mahii

New member
از نطر اونا افزایش منصفانه 2- 3 نفره.ما همون ظرفیت های قبل رو می نویسیم تا اونابفهمن که ما از حرفمون کوتاه نیومدیم.این طوری بهتره تا اینکه از موضعمون عقب بیاییم.
نظر؟
موافقم:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا