-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم ترین و رقابتی ترین آزمون هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبین به منظور ورود به دانشگاه ها برگزار می شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر ساله ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را به طور منظم و از قبل برنامه ریزی شده به اطلاع داوطلبین می رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت از قبل اعلام می شد. اما متاسفانه امسال علیرغم اعلام رییس سازمان سجنش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام آزمون مبنی بر عدم تغییر ظرفیت های امسال، که متن صحبت هایشان به عینه در سایت خبرگزاری ایسنا موجود است، شاهد کاهش چشمگیر حتی تا 70 درصدی ظرفیت برخی رشته ها بودیم. حال با این وضعیت آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت های سال قبل یک سال از عمر گرانبهای خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند ولی اکنون همه امید خود را بر باد رفته می یابند.
ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، بی برنامگی مسئولین ذیربط در اطلاع رسانی و عدم توجه به خواسته هایمان را اعلام می داریم و بازگشت ظرفیت ها به میزان سال قبل را خواستار هستیم.
امید است تا مسئولین صدای اعتراض ما آینده سازان این مرز و بوم را شنیده و درجهت رفع این مشکلات رسیدگی لازم را انجام دهند

دوستان نظر خودشون رو بگن
خوبه ولی پیشنهاداتی برای بهتر شدن نگارشش دارم

1--- اون قسمتی ک بین کاما نوشتین ک متن ...، اون قسمت رو ننوبسین ک جمله کامل خونده بشه بعد از جمله تو پرانتز بنویسین: ایسنا+ کد خبر

2---مراتب اعتراض شدید خود را....و عدم توجه به خواسته هایمان اعلام داشته و بازگشت ظرفیت ها را به میزان سال قبل خواستاریم.

mahii

New member

مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت و عدم اطلاع رسانی به موقع در مورد این کاهش اعلام می داریم

نظر؟

- - - Updated - - -

مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت و عدم اطلاع رسانی به موقع در مورد این کاهش اعلام می داریم

نظر؟
اره این خیلی مناسبه:riz304:

abtin13

New member
خوبه ولی پیشنهاداتی برای بهتر شدن نگارشش دارم

1--- اون قسمتی ک بین کاما نوشتین ک متن ...، اون قسمت رو ننوبسین ک جمله کامل خونده بشه بعد از جمله تو پرانتز بنویسین: ایسنا+ کد خبر

2---مراتب اعتراض شدید خود را....و عدم توجه به خواسته هایمان اعلام داشته و بازگشت ظرفیت ها را به میزان سال قبل خواستاریم.
مورد 1 کاملا درسته یادم رفت بنویسم
مورد 2 هم درسته منتها دوستان اون قسمتی که شما نقطه چین گذاشته رو میگن لحنش تنده

shiny

New member
این جمله رو هم من تو اون نامه اضافه کردم :این کاهش ظرفیت را نسبت به 4 سال متوالی قبل ناعادلانه میدانیم

ROJO

New member
این چطوره ابتین

ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی توجهی به خواسته هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت ها را به میزان سال قبل خواستاریم.

abtin13

New member
این جمله رو هم من تو اون نامه اضافه کردم :این کاهش ظرفیت را نسبت به 4 سال متوالی قبل ناعادلانه میدانیم

فکر کنم بیشتر از 4 سال هستش.اینو باید بهتره بنویسیم نسبت به سال های قبل
کجا اضافه شده؟ چون متن نهایی رو دارم آماده می کنم واسه اون میخوام

mahii

New member
بچچها دیگه فکرکنم خوب باشه ..فقط چنجاش یکم جای کار داشت دیگه بقیش خوبه انصافا:bunnyearsmiley:پوکوندیم همشو که:25r30wi:

abtin13

New member
ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی توجهی به خواسته هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت ها را به میزان سال قبل خواستاریم.

خیلی هم خوبه.ملایم تره نسبتا

abtin13

New member
بچچها دیگه فکرکنم خوب باشه ..فقط چنجاش یکم جای کار داشت دیگه بقیش خوبه انصافا:bunnyearsmiley:پوکوندیم همشو که:25r30wi:

دموکراسی به همین میگن.

- - - Updated - - -

دموکراسی به همین میگن.

saeid3

New member
با یه لحن ملایم یه متنی در مورد کاهش ظرفیت بنویسیم که مخاطبانش کنکوری های 94 باشند. چون اگه این ظرفیتا امسال تثبیت بشن کنکوری های سال دیگه اصلا حق اعتراض ندارن .و ازشون بخوایم که اونا هم شرکت کنن وپخشش کنیم .

shiny

New member
تو خصوصیات کاهش بی سابقه هم اضافه کنید:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

abtin13

New member
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم ترین و رقابتی ترین آزمون هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبین به منظور ورود به دانشگاه ها برگزار می شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر ساله ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را به طور منظم و از قبل برنامه ریزی شده به اطلاع داوطلبین می رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت از قبل اعلام می شد. اما متاسفانه امسال علیرغم اعلام رییس سازمان سجنش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام آزمون مبنی بر عدم تغییر ظرفیت های امسال، که متن صحبت هایشان به عینه در سایت خبرگزاری ایسنا موجود است (خبرگزاری ایسنا – کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی سابقه حتی تا 70 درصدی ظرفیت برخی رشته ها بودیم. حال با این وضعیت آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت های سال قبل یک سال از عمر گرانبهای خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند ولی اکنون همه امید خود را بر باد رفته می یابند.
ما داوطلبین آزمون ارشد، مراتب اعتراض همه جانبه خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی به موقع و بی توجهی به خواسته هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت ها به میزان سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولین صدای اعتراض ما را شنیده و درجهت رفع این مشکلات رسیدگی لازم را انجام دهند.

داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

نظر؟
میشه به جای همه جانبه نوشت جمعی
؟

آخرین ویرایش:

mahii

New member
th
th
th

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا