-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
من که فکر نمی کنم کسی بیاد توی تاپیک عمومی شماره تلفن، کد ملی یا حتی اسمش رو بگه.حق هم داره.پیام خصوصی رو نمی دونم ولی اونم فکر نکنم کسی بیاد مشخصات خودش رو بده.

اره منم همین فکر رو کردم
ولی اگه ادمین موافقت کنه چی ؟؟
یعنی تاپیک رو مورد تایید قرار بده !
نمیدونم دیگه ! اگر میشد خوب بود چون این انجمن درصد بازدید روزانش زیاده !

Rojo جان آقای بردیا نمایند ه ی من هستن اون دفعه هم به نمایندگی از طرف من اومدن به خاطر من و دوستانشونم تا الان خیلی زحمت کشیدن اسم ایشونو بنویسین اسم هم اتاقیشونم مجتبی هست اونم بنویسن شاید 2نفر دیگه از هم کلاسیاش یا هم اتاقیاشونو بیارن که فعلا معلوم نیست اما احتمال زیاد میاره چند تائی رو.اما بردیا و مجتبی رو یادداشت کنین لطفا. حتما میان.

ROJO

New member
Rojo جان آقای بردیا نمایند ه ی من هستن اون دفعه هم به نمایندگی از طرف من اومدن به خاطر من و دوستانشونم تا الان خیلی زحمت کشیدن اسم ایشونو بنویسین اسم هم اتاقیشونم مجتبی هست اونم بنویسن شاید 2نفر دیگه از هم کلاسیاش یا هم اتاقیاشونو بیارن که فعلا معلوم نیست اما احتمال زیاد میاره چند تائی رو.اما بردیا و مجتبی رو یادداشت کنین لطفا. حتما میان.

اکی من جناب بردیا رو یادداشت کردم، ولی منتظر میمونم خودشون اسمای دیگه رو بگن تا اضاف کنم، چون رابطه شون نزدیکتره با اون دوستان میتونن مطمئن شن،بعد هر کس بود من یادداشت میکنم

mahii

New member
اتفاقا میشه من که اسم و رتبمو میدم یکی از بچچههای ام ار ای بذاره پای اون نامه...ترسیم ندارم فکر کنم اسم کامل و رتبه برا کسی ضرری نداشته باشه.هرکی بده نماینده رشتش بذاره پای اون نامه .امضا خیلی موثره چن زیادتره دست کم نگیریدش

من الان پا میشم به تمام هم کلاسیام که مال شهرا مختلفن مثل دفعه ی پیش sms میدم که بیان پیجتونو چک کنن و هر کدوم که تونستن بیان چون همشون کنکوری بودن منتهی مال اهوازو خرم ابادو مشهدو ... اینجاهان من بازم تلاش میکنم که بیان خودمم تلاش میکنم که بیام اما قول نمیدم و خیالم راحته که حداقل نماینده ای رو میفرستم

اما من نظرم اینه که دلیل نیومدن تهرانیا اینه که اونا مطلع نیستن نه اینکه بی خیالن. به نظرم 1 راهی پیشنهاد بدین که تهرانیا ،کرجیا بیشتر مطلع بشن به گوششون برسه تا بیان واسه اونا اومدن تا وزارت خونه مگه چقدر کار داره که نخوان بیان!؟ به نظرم نمیدونن همچین تجمعی هست به فامیل و اشنایاتون بگین که همچین تجمعی هست شاد اونا کسی رو از تو فامیل بشناسن که خواهرش یا برادرش یا... امسال کنکور ارشد داده و اینجوری مطلع میشه .

abtin13

New member
اتفاقا میشه من که اسم و رتبمو میدم یکی از بچچههای ام ار ای بذاره پای اون نامه...ترسیم ندارم فکر کنم اسم کامل و رتبه برا کسی ضرری نداشته باشه.هرکی بده نماینده رشتش بذاره پای اون نامه .امضا خیلی موثره چن زیادتره دست کم نگیریدش

چون یه تعداد به نمایندگی از بقیه داوطلبا میان نمیشه امضا کرد چون وقتی که امضا می کنی باید اسم هم بنویسی جلوش.امضای بدون اسم تو مکاتبات رسمی معنی نداره.زیرش می نویسیم داوطلبین معترض آزمون ارشد

- - - Updated - - -

چون یه تعداد به نمایندگی از بقیه داوطلبا میان نمیشه امضا کرد چون وقتی که امضا می کنی باید اسم هم بنویسی جلوش.امضای بدون اسم تو مکاتبات رسمی معنی نداره.زیرش می نویسیم داوطلبین معترض آزمون ارشد

Iris

New member
سلام به همگی
ادرس کامل از آزادی تا وزارتخونه رو لطف کنین بذارین یکی از دوستام اعلام حضور کردن ولی درحد90 درصد تا شنبه خبر قطعیشو میده

mahii

New member
کسیم اگه به اینکار شک پیداکرد میتونه زنگ بزنه بشمارمون و متوجه بشه که صحت داره این امضامون

mahii

New member

- - - Updated - - -

خوب گفتم اسم و رتبمون پاش نوشته شه دیگه چی میخوان؟

abtin13

New member
سلام به همگی
ادرس کامل از آزادی تا وزارتخونه رو لطف کنین بذارین یکی از دوستام اعلام حضور کردن ولی درحد90 درصد تا شنبه خبر قطعیشو میده

آدرس نمی خواد.جلوی ترمینال ماشینای میدون صنعت وایمیستن.منتها قبل سوار شدن بگین که می خوایین جلوی وزارت بهداشت پیاده شین.چون ممکنه از اون طرف برن سمت میدون صنعت نه از سمت ایوانک.البته از میدون صنعت تا وزارت هم پیاده 15-20 دیقه راهه.آنچنان زیاد نیست.1500 تومن هم کرایه میگیرن.فکر می کنم این سریع ترین راهه.

ROJO

New member
من الان پا میشم به تمام هم کلاسیام که مال شهرا مختلفن مثل دفعه ی پیش sms میدم که بیان پیجتونو چک کنن و هر کدوم که تونستن بیان چون همشون کنکوری بودن منتهی مال اهوازو خرم ابادو مشهدو ... اینجاهان من بازم تلاش میکنم که بیان خودمم تلاش میکنم که بیام اما قول نمیدم و خیالم راحته که حداقل نماینده ای رو میفرستم
حتما اینکارو انجام بده...

abtin13

New member
اینو فکر کنم اونجا صحبتش رو بکنیم بهتره.میترسم باز یه آشوبی سر این جریان به پا شه اینجا....

- - - Updated - - -

اینو فکر کنم اونجا صحبتش رو بکنیم بهتره.میترسم باز یه آشوبی سر این جریان به پا شه اینجا....

ROJO

New member
ی نامه مینویسیم
روی برگه a3 کپیش میگیریم

بعد اونجا
هر کی هست فقط شماره داوطلبی با رتبه بنویسه

هر کس هم نیست نمایندش براش بنویسه

متن نامه هم یجوری باشه ک بفهمن بابا همه معترضن نه صرفا اونایی ک رتبشون بده یا حتی ب قبولی پارسالم نمیخوردن

در مورد صرف امضا نمیدونم، بنظرتون شماره داوطلب و رتبش سندیت نداره?!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا