-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچهها من نامههامو واسه نمایندهها بدفترشون تو تهران فکس کردم.این شماره پیامک رادیو ایرانه به اینم پیا مک زدم شمام بیزحمت بفرماییییییییید.............30000610

چی پیام بدیم mahi ؟متن پیام لطفا؟

- - - Updated - - -

بچهها من نامههامو واسه نمایندهها بدفترشون تو تهران فکس کردم.این شماره پیامک رادیو ایرانه به اینم پیا مک زدم شمام بیزحمت بفرماییییییییید.............30000610

چی پیام بدیم mahi ؟متن پیام لطفا؟

ROJO

New member
بردیا هم کنار abtin نماینده میکروب و ویروس باشه تمام رشته ها رو هم پرینت گرفته مارک کرده دفترچه ها رو هم خونده کاملا دفعه قبلم فعال بوده هم صحبت کرده هم تلاش کرده.

فرقی نمیکنه من کسانیکه بیشتر ب سایت و پیج سر زدن رو نوشتم، وگرنه همه نماینده ی کل بچه ها هستن.

saeid3

New member
بچه ها برخی از دوستان که با روال کار در وزارت خونه اشنایی دارند پیشنهاد دادن که فقط با وزیر صحبت کنید تا به نتیجه برسید وگرنه بی فایدس......حرفشون کاملا درسته

آخرین ویرایش:

golabatun

New member
بچه ها من زنگ زدم به نماینده کرمان اقای زاهدی بعد یکی از مشاورینش گفت اقای دکتر تو کمیسیون وزرات سنجشه....امروز اقای قاضی زاده مخالفت کرده با کاهش ظرفیت بچه های پزشکی گفته مث قبل باشه....گفت هواتونو داره
بعد گفتم اقای ضیایی گفته کمیت نباید کیفیت شه...اگه اینجوریه از همون کنکور سراسری شروع کنن...گفت حق باشماست
گفت الان زاهدی کرمان نیس اخر هفته میاد گفتم دیر میشه..میشه شما مدراکامو بفرستین تهران واسش گفت بیا بده دستم
بچه ها اون تایپیکی که روهو مدارکو داد پیداش نمیکنم یکی بذاره اینجا زود فقط
امیدوار باشین.....

saeid3

New member
در ضمن اگه تعداد کم باشه وزیر که هیچ .ضیایی هم تحویلمون نمیگیره......

دل آرام

New member
هوراااااااااا

یعنی میشه تا چهارشنبه اطلاعیه بزنن ما هم دیگه نریم تجمع ! خخخخخخخخخ

دل آرام

New member
اطلاعیه چی؟؟

اینکه سایت سنجش پی رو باز کنیم
بعد اطلاعیه مهم زده باشن نوشته باشن دانشجویان عزیز پیرو درخواست های شما ظرفیت را به سال قبل برگردانیدم ! از شما دانشجویان عزیز هم که تو این مدت باعث سلب آسایشتان شدیم پوزش میطلبیم ! خخخخخ

saeid3

New member
اینکه سایت سنجش پی رو باز کنیم
بعد اطلاعیه مهم زده باشن نوشته باشن دانشجویان عزیز پیرو درخواست های شما ظرفیت را به سال قبل برگردانیدم ! از شما دانشجویان عزیز هم که تو این مدت باعث سلب آسایشتان شدیم پوزش میطلبیم ! خخخخخ

به مدت 2 mim سر کارم گذاشتید!!!

mahii

New member
تقدیم به همه دوستانی که صادقانه زحمت میکشن.اگر تنها ترین تنها شوم بازم خدا هست..............امیدمون بخدا ایشالله ک خیره
ClickHandler.ashx

Lemen

New member
سلام دوستان واقعا" خسته نباشید ... شرمنده که خیلی نمیتونم سربزنم. تازه پست های نخونده رو تموم کردم.
میبینم که شاینی عزیزم قبول زحمت کردند و نمایندگی رشته مون رو به عهده گرفتن دستشون درد کنه.
بچه های اپیدمیولوژی هم خیلی شاکی بودن ولی نماینده ندارن اگه کسی هست اطلاعات کاهش ظرفیت تون رو بگید من نمایندتون میشم .. به هر حال رشته کارشناسیمون یکی هست.

مامان علی کوچولو جان، واقعا ممنونم ازت. من اگه شرایطم جور بود می اومدم (از جنوب هستم)، خیلی ازت متشکرم که ازاپیدمیولوژی هم دفاع میکنی. به قول اینجایی ها "ولک دمت گرم کا" :riz304:

دل آرام

New member

من نوشتم :
درخواست مصاحبه با وزیر بهداشت به دلیل کاهش شدید و ناگهانیه ظرفیت پذیرش روزانه آزمون کارشناسی ارشد
خواسته ما : برگشت ظرفیت ها به سال قبل

golabatun

New member
بچه ها یه چیز جالب بگم
من زنگ زده بودم دفتر نمایندمون بعد گفتم بچه ها 2 بار تحصن کردن اب ریختن روشون...باورش نمیشد....میگفت چطور؟؟؟
گفتم شما سایت خبرنگاران جوانو بخونین

ham.ad

New member
‫اعتراض به کاهش ظرفیت ارشد وزارت بهداشت | Facebook‬

لطفا هرکی عضو فیس بووکه ، بره اینجا و تجمع چارشنبه رو خبر بده

من مطمئنم راه میان اگه زیاد باشیم

دوستان اطلاع رسانی کنید بعد حسرت میخوریم هاا

چند مین از وقتتونو بذارین برین به این ادرس

ما چارشنبه حقمونو می گیریم:smiliess (8):
من شیر اش کردم. دوستان لطفا همه همکاری کنید.:rose::rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا