-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asayesh

New member
کاشکی حداقل بچه های شهرستانی که نمیتونن بیان تهران همزمان چارشنبه جلوی دانشگاهشون جمع میشدن

tkia

New member
دوستان اجازه هست یه چیزی بگم؟
متاسفانه بچه ها از چنین تجمعی خبر ندارن حتی بچه های این سایت هم به این قسمت سر نمیزنن من در مورد تجمع با چند تا از بچه های نانئ صحبت کردم و اونا اصلا در جریانش نبودن ،البته اگه اجازه پیشنهاد کردن داشته باشم ،پیشنهاد میکنم تو تایپیک رشته های دیگه باید خیلی بیشتر از این تبلیغ کنیم

saeid3

New member
دوستان اجازه هست یه چیزی بگم؟
متاسفانه بچه ها از چنین تجمعی خبر ندارن حتی بچه های این سایت هم به این قسمت سر نمیزنن من در مورد تجمع با چند تا از بچه های نانئ صحبت کردم و اونا اصلا در جریانش نبودن ،البته اگه اجازه پیشنهاد کردن داشته باشم ،پیشنهاد میکنم تو تایپیک رشته های دیگه باید خیلی بیشتر از این تبلیغ کنیم

100 درصد باهات موافقم ولی راه چاره چیه؟؟

tkia

New member
به نظر من از فردا صب بریم تو تاپیکای دیگه واز یکی که تو اون قسمت فعاله و بچه ها رو میشناسه بخوایم که به بچه ها اطلاع رسونی کنه،خودمونم تو اون قسمتا تبلیغ میکنیم و جو متشنجش میکنیم:smilies-azardl (113

saeid3

New member
به نظر من از فردا صب بریم تو تاپیکای دیگه واز یکی که تو اون قسمت فعاله و بچه ها رو میشناسه بخوایم که به بچه ها اطلاع رسونی کنه،خودمونم تو اون قسمتا تبلیغ میکنیم و جو متشنجش میکنیم:smilies-azardl (113

از مدیرای بخش کسی را میشناسید که کمک کنه؟

tkia

New member
نه متاسفانه! میتونیم براشون پیغام بذاریم اکثر مدیرا کمکمون میکنن و بعید میدونم کسی دریغ کنه

tkia

New member
آره از فردا باید همینکارو کنیم امیدوارم نتیجه بده،بچه های تهرانی اکثرشون ک ل ا س میرفتن و خیلیا رو میشناسن اگه یکم همکاری میکردن نتیجه میگرفتیم.

آخرین ویرایش:

medic69

New member
دیدید چه سری وزیر از کاهش ظرفیتا پزشکی با خبر شد و گفت تمام ظرفیتا مثل سال قبل میشه.اون وقت ماها این چند هفته اس این هم اعتراض دریغ از اندکی توجه .نسل سوخته ایم دیگه

Ana67

New member
سلام بچه ها.همگی خسته نباشین
من یه مدت نبودم .دفعه قبل هر چی اعلام کردم از اصفهان جمع بشیم تا بریم حتی یه نفر هم اعلام نکرد.از رشته سم شناسی نماینده نداریم.
منم تو ورزش آسیب دیدم.نمیدونم چکار کنم.دست رو دست بذاریم یه عمر پشیمون میشیم
دیشب دیدم واسه کنکوریا ظرفیتو برگردوندن.معلوم نیست هدفشون چیه.از چی ترسیدن.

Iris

New member
یعنی باید همه 72 تا رشته رو بنویسیم؟ اگه 3 تا بنویسیم 24 تا مقوا می خواییم....

من از بعضی رشته ها واقعا تعجب می کنم اصلا خبری ازشون نیست مثل آناتومی،اپیدمیولوژی،انگل شناسی،فیزیوتراپی،مامایی،مدیریت خدمات بهداشتی

دوست عزیز بچه های اپیدمیولوژی زیاد انجمن نمیان حتی قبل کنکورم پیداشون نبود دسترسی بهشون ندارم خبر بدم منم شرایط اومدن به تهرانو ندارم وگرنه....

Iris

New member
سلام دوستان واقعا" خسته نباشید ... شرمنده که خیلی نمیتونم سربزنم. تازه پست های نخونده رو تموم کردم.
میبینم که شاینی عزیزم قبول زحمت کردند و نمایندگی رشته مون رو به عهده گرفتن دستشون درد کنه.
بچه های اپیدمیولوژی هم خیلی شاکی بودن ولی نماینده ندارن اگه کسی هست اطلاعات کاهش ظرفیت تون رو بگید من نمایندتون میشم .. به هر حال رشته کارشناسیمون یکی هست.
سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون
پذیرش سال92: 84نفر
سال93: 63 نفر
دانشگاه بلوک شده:اصفهان

Iris

New member
اقتصاد بهداشت:p7977cujr38iyymsu8:

اپیدمیولوژی:p7977cujr38iyymsu8:

نظارت بر امور دارویی:p7977cujr38iyymsu8:

سم شناسی:p7977cujr38iyymsu8:

اینا هیچ نماینده ای ندارن

البته رشته های دیگه هم نمایندشون کمه، بفکر خوودتون باشید
دوست عزیز مشکل بچه های اپید اینه که اینجا نمیان درکل اهل انجمن اومدن نیستن دسترسی هم بهشون ندارم خودمم متاسفانه شرایط اومدن ندارم خداروشکر مامان علی کوچولو قبول زحمت فرمودن نماینده گروه ما بشن واقعا ممنونم ازهمگی تون ایشالا موفق باشید

mahii

New member
رادیوبیولوژی و ام آر ای هم من هماهنگ هستم تعداد رو
المیراجون تخدیم باعقش
ClickHandler.ashx

ROJO

New member
گروه ها و نماینده ها

ایمونو + هماتو :
mahcima

میکروب + ویروس :
abtin13 و bardia_ezadmehr2

بهداشت محیط + بهداشت حرفه ای + اموزش بهداشت و ارتقا سلامت :
saeid3 و shiny

رادیوبیولوژی + MRI :
elmira1365

روان + نظارت بر امور دارویی :
دل آرام

بیوشیمی + فیزیولوژی :
abbas gara

بیوتک + ژنتیک :
Azin E

فیزیک پزشکی + مهندسی پزشکی :
Rasti

فناوری اطلاعات سلامت + انفورماتیک پزشکی :
elahe01

تغذیه + علوم بهداشتی در تغذیه + صنایع غذایی :
soheil... و علیرضا صفری

اپیدمیولوژی + سم شناسی :
مامان علی کوچولو

اقایون و خانومای نماینده دقت کنید هر چند رشته ای که باهاتونه باید اطلاعاتشون اعم از ظرفیت روزانه ی 92 و 93 بعلاوه ی لیست دانشگاههای بلوک شده ی امسال, دستتون باشه. نماینده ای نیاد بگه من فقط رشته ی خودمو بلدما... افراد نماینده اکثرا همون اشخاص پیگیرتر هستن . پس کاملا ازشون مطمین باشد
خیلی ممنون:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

mahii

New member
بچهها من نامههامو واسه نمایندهها بدفترشون تو تهران فکس کردم.این شماره پیامک رادیو ایرانه به اینم پیا مک زدم شمام بیزحمت بفرماییییییییید.............30000610

ایمونو + هماتو :
mahcima

میکروب + ویروس :
abtin13

بهداشت محیط + بهداشت حرفه ای + اموزش بهداشت و ارتقا سلامت :
saeid3 و shiny

رادیوبیولوژی + MRI :
elmira1365

روان + امار زیستی :
دل آرام

بیوشیمی + فیزیولوژی :
abbas gara

بیوتک + ژنتیک :
Azin E

فیزیک پزشکی + مهندسی پزشکی :
Rasti

فناوری اطلاعات سلامت + انفورماتیک پزشکی :
elahe01

تغذیه + علوم بهداشتی در تغذیه + صنایع غذایی :
soheil... و علیرضا صفری

اپیدمیولوژی + سم شناسی :
مامان علی کوچولو

اقایون و خانومای نماینده دقت کنید هر چند رشته ای که باهاتونه باید اطلاعاتشون اعم از ظرفیت روزانه ی 92 و 93 بعلاوه ی لیست دانشگاههای بلوک شده ی امسال, دستتون باشه. نماینده ای نیاد بگه من فقط رشته ی خودمو بلدما... افراد نماینده اکثرا همون اشخاص پیگیرتر هستن . پس کاملا ازشون مطمین باشد
خیلی ممنون:smilies-azardl (113
بردیا هم کنار abtin نماینده میکروب و ویروس باشه تمام رشته ها رو هم پرینت گرفته مارک کرده دفترچه ها رو هم خونده کاملا دفعه قبلم فعال بوده هم صحبت کرده هم تلاش کرده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا