-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member

Rojo تقسیم کن این رشته ها رو بین ما
رشته هایی که واقعا کاهششون زیاد بوده رو بنویسیم

تعداد رشته ها کم باشه، وزارت هم میگه فقط 30 تا رشته؟!! پس 44 تا دیگه اعتراض ندارن، کم تر از نصف داوطلبا اعتراض دارن، پس اوکیه!!! با یه قول الکی مثه دفعه قبل ما رو دست به سر میکنن

تا فردا صبر میکنیم اگه کسی ازین رشته ها نیومد پخش میکنیم

ولی اینجوری نشه بشینن تو خونه:riz277:

حالا من اینارو مثال زدم چون دیدم بچه هاشو تو سایت، در صورتی ب گروهها اضاف میشن ک ببینیم واقعا کاهششون زیاد بوده

saeid3

New member
این الان تهدید بودا سعیدددد :(( تهدید منو خراب نکن :))))))

سعید وقف همه ی رشته ها شده

من این روحیه ی ایثارگری رو میستایم

اصن سعید تو باید با سهمیه ایثارگر و جان برکف بری ارشد اصن کنکور واس چیت بوده والو بخودا:5::riz304:

مرسسسسسسیو

asayesh

New member
مچکرم ... .چون میدونم بنده های خدا بی خبرن ..همشون بعد اعلام ظرفیتا دپرس شدن
اشما درست میگیین ولی نمیشه بیان اینجا ناراحتیشون رو بیان کنن حداقل به قول بقیه دوستان ادم فکر نمیکنه براشون مهم نیست:13:

elmira1365

New member

Rojo تقسیم کن این رشته ها رو بین ما
رشته هایی که واقعا کاهششون زیاد بوده رو بنویسیم

تعداد رشته ها کم باشه، وزارت هم میگه فقط 30 تا رشته؟!! پس 44 تا دیگه اعتراض ندارن، کم تر از نصف داوطلبا اعتراض دارن، پس اوکیه!!! با یه قول الکی مثه دفعه قبل ما رو دست به سر میکنن

خیلی از رشته ها کاهش آنجنانی نداشتن شاید مثلا 10 نفر نهایتا از 100 نفر، که این یه کاهش شاید معقول باشه
که اتفاقا میتونیم بگیم چرا چوب این کاهش شدید رو باید 30 تا رشته بخوره
اگر قرار به کاهش بوده هم این 30 رشته هم باید با همون شیب ملایم بقیه رشته ها صورت میدادن
من فردا اگه برسم یه آمار از همه رشته ها میدم تا ببینید 30 تا رشته هستند حدودا که بدجور چوب این بی عدالتی رو خوردن

saeid3

New member
مچکرم ... .چون میدونم بنده های خدا بی خبرن ..همشون بعد اعلام ظرفیتا دپرس شدن
اشما درست میگیین ولی نمیشه بیان اینجا ناراحتیشون رو بیان کنن حداقل به قول بقیه دوستان ادم فکر نمیکنه براشون مهم نیست:13:

خیلی ها این سایتو نمیشناسن.. شما تخمین رتبه رو یادتونه ...از3000 داوطلب رشته ما فقط 70 نفر شرکت کردن

elahe01

New member
خیلی از رشته ها کاهش آنجنانی نداشتن شاید مثلا 10 نفر نهایتا از 100 نفر، که این یه کاهش شاید معقول باشه
که اتفاقا میتونیم بگیم چرا چوب این کاهش شدید رو باید 30 تا رشته بخوره
اگر قرار به کاهش بوده هم این 30 رشته هم باید با همون شیب ملایم بقیه رشته ها صورت میدادن
من فردا اگه برسم یه آمار از همه رشته ها میدم تا ببینید 30 تا رشته هستند حدودا که بدجور چوب این بی عدالتی رو خوردن

کاملا درسته حرفت
میشه مثلا اونایی که کاهششون کم بوده رو مثلا 6 تا روی هر مقوا نوشت
و اونایی که بالای 30% بوده رو هر 2 تاشونو روی یک مقوا نوشت که معلوم بشه همه کم شدن
اما مثلا 26 تا رشته کاهش شدید و غیرمنطقی داشتن

elahe01

New member
آخرین ویرایش:

tkia

New member
سلام بر دوستان شب بیداره تلاشگر
من از اون اول پستاتونو پیگیری کردم و واقعا آفرین به تک تکتون که دارین از حقتون دفاع میکنین!فک نکنین منم بیکار نشسته بودم من بایکی از وزرا تونستم صحبت کنم(البته نه به طور مستقیم بلکه توسط چند واسطه) و از ایشون راهکار خواستم متاسفانه تنها راهنمایی ای که کردن این بوده که تمام تلاشتونو بکنید و با وزیر صحبت کنین ودر غیر این صورت نتیجه مطلوب رو نمیگیرید
من نانو شرکت کردم و کاهشی نداشته فقط دوتا از دانشگاهها بلوکه شده، من به احتمال 80درصد میام و وحتما با دوستان میام،روز سه شنبه نتیجه نهایی و اعلام میکنم.

elmira1365

New member
در ضمن دوستای گلی که فکر میکنند که یه نماینده داره از طرفشون میره پس دیگه نیاز به رفتنشون نیست، اول اینکه یادتون باشه یه دست صدا نداره، بعدم اینکه شاید خیلی های دیگه هم از هم رشته هاتون دقیقا همین فکر رو کنند و بگن خوب چند نفر دارن میرن پس ما نریم،و ممکن هست اون روز ببینید کسی از اون رشته نیست ، یا انقدر کم هستند که به چشم نیان، اینم بدونید که اون روز هر کسی میتونه تا جایی که بشه از رشته خودش صحبت کنه و کسانی که میبینه اطرافش هستند ، نه کسی که اصلا حضور نداره یا اینکه یه نفر باشه که بین دیگران اون یه نفر پیدا نباشه، پس به این فکر کنید که فقط خودتون هستید که میتونید از حق خودتون دفاع کنید نه کس دیگه و حضور داشته باشید، منم همین فکر رو کردم که دارم 14 ساعت راه رو میام و همون روز دوباره باید 14 ساعت راه رو برگردم، و اینکه یه جورایی با اخطار شدید توی کارم مواجه شدم ، 10 روز دیگه باید امتحان پایان ترم بگیرم و اینکه هنوز نصف کتاب مونده درس بدم ،اون روز 7 ساعت ک ل ا س دارم و کلی از محل کارم تذکر شنیدم ولی جون میدونم هیچ کس نمیتونه اون حق رو مثل خودم پس بگیره پس قید همه چیز رو زدم و دارم میام، دوستای گلم پس به امید دیگری نباشید و نذارید حقتون به این راحتی پایمال بشه، همه با هم باید دستامون رو به هم بدیم تا بتونیم حق خودمون رو پس بگیریم

آخرین ویرایش:

elahe01

New member
در ضمن دوستای گلی که فکر میکنند که یه نماینده داره از طرفشون میره پس دیگه نیاز به رفتنشون نیست، اول اینکه یادتون باشه یه دست صدا نداره، بعدم اینکه شاید خیلی های دیگه هم از هم رشته هاتون دقیقا همین فکر رو کنند و بگن خوب چند نفر دارن میرن پس ما نریم،و ممکن هست اون روز ببینید کسی از اون رشته نیست ، یا انقدر کم هستند که به چشم نیان، اینم بدونید که اون روز هر کسی میتونه تا جایی که بشه از رشته خودش صحبت کنه و کسانی که میبینه اطرافش هستند ، نه کسی که اصلا حضور نداره یا اینکه یه نفر باشه که بین دیگران اون یه نفر پیدا نباشه، پس به این فکر کنید که فقط خودتون هستید که میتونید از حق خودتون دفاع کنید نه کس دیگه و حضور داشته باشید، منم همین فکر رو کردم که دارم 14 ساعت راه رو میام و همون روز دوباره باید 14 ساعت راه رو برگردم، و اینکه یه جورایی با اخطار شدید توی کارم مواجه شدم ، 10 روز دیگه باید امتحان پایان ترم بگیرم و اینکه هنوز نصف کتاب مونده درس بدم ،اون روز 7 ساعت ک ل ا س دارم و کلی از محل کارم تذکر شنیدم ولی جون میدونم هیچ کس نمیتونه اون حق رو مثل خودم پس بگیره پس قید همه چیز رو زدم و دارم میام، دوستای گلم پس به امید دیگری نباشید و نذارید حقتون به این راحتی پایمال بشه، همه با هم باید دستامون رو به هم بدیم تا بتونیم حق خودمون رو پس بگیریم

به نظر من با اومدن هر یک نفر یک درصد به احتمال پذیرش درخواست ما اضافه میشه
ما اگه 100 نفر جمع میشدیم، مطمئنا و قطعا نتیجه میگرفتیم
بیشتر کسایی که دارن میان از شهرستان میان...
اگر کسی واقعا بتونه بیاد و نیاد در حق خودش و ما کوتاهی کرده...
ولی کسایی که مشکلات جدی دارن برای اومدن و نمیتونن بیان اشکالی نداره:tsimuzpzwoap1t9y3o7

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا