❖ از زبان رتبه 6 ایمونولوژی 94 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ❖

hanas68

New member
سلام میتونم بپرسم چرا ضروریات رو عوض کردین؟؟؟ آخه من بین ضروریات و احسانی موندم کدومو بگیرم

ببینید ضروریات اومده کلیاتو گفته، برای کسی ک پایه بیوشیمیش خوبه خیلی عالیه، اما برای من ک پایه بیوم ضعیف بود خوب نبود، احسانی خیلی توضیح بیشتر داده، رونو راحته، منکه ازش راضیم

Lili.a

New member

سلام:)
مرسی احسان بابت تاپیک و هماهنگیات:)
امیدوارم بچه ها بتونن استفاده کنن برای سال دیگه شون:a2d3:
خب شروع کنیم:))

1. سحر .ا، 23 سال، ساکن تهران

2. علوم آزمایشگاهی بودم

3. ورودی سال 89

4. دانشگاه علوم پزشکی بابل

5. فارغ التحصیل با معدل دقیق 16.30:) 2-3 تا هم 10 تو کارنامم داشتم:) می خوام بگم اینا اصلا ملاک نیست چون ممکنه آدم تو دانشگاه بنا به دلایلی اصلا درس نخونه و شب امتحانی باشه:)

سلام ببخشيد يه سوال دارم.من ژنتيكم..ميخوام بدونم ويرايش2007 ابوالعباس با ويرايش2015 خيلي متفاوت?بخشهاي Ab.mhc.نقص ايمنيش..

Sahar_az

New member
سلام ببخشيد يه سوال دارم.من ژنتيكم..ميخوام بدونم ويرايش2007 ابوالعباس با ويرايش2015 خيلي متفاوت?بخشهاي Ab.mhc.نقص ايمنيش..

شرمنده لی لی جان
من 2007 رو همه فصلاش رو دقیق ندیدم... در حد این بود که کارشناسی از کتابخونه می گرفتم و کارم رو راه می انداختم و تمام اونم فقط 1 سال چون بعدش 2012 اومد و جایگزین شد

Lili.a

New member

شرمنده لی لی جان
من 2007 رو همه فصلاش رو دقیق ندیدم... در حد این بود که کارشناسی از کتابخونه می گرفتم و کارم رو راه می انداختم و تمام اونم فقط 1 سال چون بعدش 2012 اومد و جایگزین شد

ممنونم عزيزم.

narjes1992

New member
سلام سحر خانم. تبریک میگم رتبه شدنتونو. ببخشید راجب میکروب که نوشتید درسنامه رضا دانشوری خوندید، من هر چی میگردم پیدا نمیکنم. مطمئنید اسمش رو درست نوشتید؟ میشه انتشاراتش رو بگید؟ ممنون

Sahar_az

New member
سلام سحر خانم. تبریک میگم رتبه شدنتونو. ببخشید راجب میکروب که نوشتید درسنامه رضا دانشوری خوندید، من هر چی میگردم پیدا نمیکنم. مطمئنید اسمش رو درست نوشتید؟ میشه انتشاراتش رو بگید؟ ممنون

سلام
ممنون:)
واااای من گفتم رضا دانشوری؟:14::14:
بس که کتاب و میکروب رو دوست داشتم:)
ببخشید
مشخصات کاملش:
درس آزمون باکتری شناسی
تدوین و تالیف: سعید دانشمندی
ناشر: نسل فردا

narjes1992

New member
سلام
ممنون:)
واااای من گفتم رضا دانشوری؟:14::14:
بس که کتاب و میکروب رو دوست داشتم:)
ببخشید
مشخصات کاملش:
درس آزمون باکتری شناسی
تدوین و تالیف: سعید دانشمندی
ناشر: نسل فردا

اشکال نداره عزیزم پیش میاد:smiliess (3):
سعید دانشمندی که زیاد توضیح نداده بیشترش تسته !!!یعنی خلاصه درساش یه چیزی فراتر از خلاصه هس!!!

Sahar_az

New member
اشکال نداره عزیزم پیش میاد:smiliess (3):
سعید دانشمندی که زیاد توضیح نداده بیشترش تسته !!!یعنی خلاصه درساش یه چیزی فراتر از خلاصه هس!!!

اره خیلی خلاصه اس:)))
ولی توی جوابای تستاش نکته های تکمیلی رو داره دیگه
مثلا یه خانواده باکتریایی که 2 صفحه شده نهایتش، ولی 30 صفحه توضیح تستاش می شه
اونا رو کامل می خوندم:)

narjes1992

New member
اره خیلی خلاصه اس:)))
ولی توی جوابای تستاش نکته های تکمیلی رو داره دیگه
مثلا یه خانواده باکتریایی که 2 صفحه شده نهایتش، ولی 30 صفحه توضیح تستاش می شه
اونا رو کامل می خوندم:)

یعنی جوابای تستاش در حد سوالای کنکور توضیح داده؟ چون امسال که خیلی سوالای باکتری سخت بوده

Sahar_az

New member
یعنی جوابای تستاش در حد سوالای کنکور توضیح داده؟ چون امسال که خیلی سوالای باکتری سخت بوده

دیگه من با همین کتاب 26 زدم:))
کتاب تست دیگه ای هم نداشتم که بگم جواب می داد برای بقیه سوالا یا نه؟

بالا