✌ پذیرفته شدگان ایمونولوژی 93 >> بیاین تو بیشتر باهم آشنا بشیم ヅヅヅ

mz18

New member
بچه های ایمنی دوشنبه معارفه س حتما بیاین٬همه رشته ها کلاساشون شروع شده اونوقت رشته ایمنی هنوز برنامه کلاساشونم مشخص نیست.

alireza-ja

New member
به به پس شما هم نیرو هوایی بودی، خوشبختم!:smilies-azardl (113

نه من که هنوز سربازی نرفتم ولی یکی از اقوام پایگاه نوژه بود بدبخت هر وقت میومد مرخصی به فکر فرار میومد خونه. یه بارم یه چند روزی نرفت که دیگه نره ولی باز اقوام فرستادنش ادامه بده. مثل ایکه یه چند روزی یه خاطر این غیبت از خجالتش درومدن. ولی بیچاره نصف شده بود توی 2 3 هفته. خیلی پوستش کنده شد.

لامصبا انگار میخوان کماندو از آدم بسازن واسه ماموریت های برون مرزی فوق سری.

آسمون

New member
پذیرفتگان کجایین پس؟!زیادی داره خوش میگذره بهتون؟من که ازهم اتاقیام راضیم خداروشکر...و از دانشگاه...ازلحاظ امکانات علمی و تحقیقاتی عالیه..کلاسامونم شروع شده دو هفتس والانم اومدم تعطیلات:motat:

eeeeeeehsan

New member
پذیرفتگان کجایین پس؟!زیادی داره خوش میگذره بهتون؟من که ازهم اتاقیام راضیم خداروشکر...و از دانشگاه...ازلحاظ امکانات علمی و تحقیقاتی عالیه..کلاسامونم شروع شده دو هفتس والانم اومدم تعطیلات:motat:

خوش به حالت. از مابقی بچه ها خبری نیست. یا خیلی داره بهشون خوش می گذره یا خیلی بد :thumbsdownsmileyani

mz18

New member
خوش به حالت. از مابقی بچه ها خبری نیست. یا خیلی داره بهشون خوش می گذره یا خیلی بد :thumbsdownsmileyani[/QUO

سلاااااااااام، من اومدم :ad54ad:بچه ها اول در مورد استادا بگم که همشون خیلی خوبن(البته هنوز بادکتر وجگانی و دکتر حاجتی نداشتیم ولی یکی دو جلسه دیگه با اونا هم درس خواهیم داشت ) واینکه ممنون آقا احسان که تو اون یکی تاپیک در مورد هیات علمی دانشگاه تهران هم نوشتین.
در مورد هم اتاقیام اینکه همشون خیلی ماهن خیلی گلن واینکه یکی از بچه های انجمن، رشته فیزیک پزشکی هم اتاقی منه خیلی دختر خوبیه :a2d3:ولی با این همه یکم طول میکشه که به خوابگاهی بودن عادت کنم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه سوالی هست من در خدمتم:motat:

eeeeeeehsan

New member
سلاااااااااام، من اومدم:ad54ad:بچه ها اول در مورد استادا بگم که همشون خیلی خوبن(البته هنوز بادکتر وجگانی و دکتر حاجتی نداشتیم ولی یکی دو جلسه دیگه با اونا هم درس خواهیم داشت ) واینکه ممنون آقا احسان که تو اون یکی تاپیک در مورد هیات علمی دانشگاه تهران هم نوشتین.​
در مورد هم اتاقیام اینکه همشون خیلی ماهن خیلی گلن واینکه یکی از بچه های انجمن، رشته فیزیک پزشکی هم اتاقی منه خیلی دختر خوبیه :a2d3:ولی با این همه یکم طول میکشه که به خوابگاهی بودن عادت کنم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه سوالی هست من در خدمتم:motat:

هـــــــی کجا بیدی نبیدی :ad54ad:

سلام
رسیدن بخیر

خواهش می کنم قابلی نداشت. درخواست رزومه دادم بهشون، به زودی کامل تر هم میشه.

چند نفر تو اتاقتونن؟
چند واحد شد آخرش این ترم؟
آزمایشگاه دارین این ترم؟
اسم درسا و کلاسا؟
چند نفر تو کلاستونن؟
مهسای بی معرفت کجاست دیگه نمیاد؟
ناهار چی خوردی؟
:))

mz18

New member
چرا میومدم اما کمتر از گذشته و به صورت نا محسوس :ph34r-smiley: واینکه هر واحد خوابگاه حالت سوییت داره که شامل یه اتاق و یه حال میشه تو اتاق 4 نفر و ماهم که تو حال هستیم 6 نفرس ولی چون بچه ها ترم آخرن زیاد نمیان وما در عمل 4 نفر هستیم(بهمون گفتن خوابگاه نسترن هم میتونین برین، رفتم اونجارو دیدم اتاق 4 نفره 3 نفره 6 نفره داشت خوبم بود ولی چون دور از دانشگاه بود ارزششو نداشت خوابگاه خودمون 10 دقیقه پیاده تا دانشگاه راهه)
-تعداد واحد این ترم 8 واحد شد
-بله حیوانات آزمایشگاهی و نگهداری از آن
- ایمونولوژی1_زیست سلولی و مولکولی_ آماربه همراه سیستم های اطلاع رسانی پزشکی_حیوانات آزمایشگاهی _ روش تحقیق
-9 نفر هستیم 5تا دختر 4 تا پسر
- سرش شلوغه حتما، بهش گفتم بیاد حالا فردا دوباره یادآوری میکنم
- ناهار لوبیا پلو به همراه آش رشته و ماست موسیر اینا مخلفاتش بود

eeeeeeehsan

New member
چرا میومدم اما کمتر از گذشته و به صورت نا محسوس :ph34r-smiley: واینکه هر واحد خوابگاه حالت سوییت داره که شامل یه اتاق و یه حال میشه تو اتاق 4 نفر و ماهم که تو حال هستیم 6 نفرس ولی چون بچه ها ترم آخرن زیاد نمیان وما در عمل 4 نفر هستیم(بهمون گفتن خوابگاه نسترن هم میتونین برین، رفتم اونجارو دیدم اتاق 4 نفره 3 نفره 6 نفره داشت خوبم بود ولی چون دور از دانشگاه بود ارزششو نداشت خوابگاه خودمون 10 دقیقه پیاده تا دانشگاه راهه)
-تعداد واحد این ترم 8 واحد شد
-بله حیوانات آزمایشگاهی و نگهداری از آن
- ایمونولوژی1_زیست سلولی و مولکولی_ آماربه همراه سیستم های اطلاع رسانی پزشکی_حیوانات آزمایشگاهی _ روش تحقیق
-9 نفر هستیم 5تا دختر 4 تا پسر
- سرش شلوغه حتما، بهش گفتم بیاد حالا فردا دوباره یادآوری میکنم
- ناهار لوبیا پلو به همراه آش رشته و ماست موسیر اینا مخلفاتش بود

اون وقت وسط حال میشینین یا مثلن دراز می کشین یهو یکی نمیاد از روتون رد بشه؟ تو دست و پا نیستین؟؟
icon_neutral.gif

چه ناهار خوبی، دمشون گرم چقدر بهتون میرسن :)) ما تو خونه خودمون هم ناهار با این متخلفات نمی خوریم :|

mz18

New member
اون وقت وسط حال میشینین یا مثلن دراز می کشین یهو یکی نمیاد از روتون رد بشه؟ تو دست و پا نیستین؟؟
icon_neutral.gif

چه ناهار خوبی، دمشون گرم چقدر بهتون میرسن :)) ما تو خونه خودمون هم ناهار با این متخلفات نمی خوریم :|[/QUOTE]

نه حال اندازش بزرگه از رومون رد نمیشن ماهم سعی میکنیم تو دستو پا نباشیم عجب سوالایی ذهنتون رو درگیر میکنه:21:
پس اگه غذاش خوبه به امید این غذام که شده تمام تلاشتون رو بکنید ایشالا دانشگاه تهران قبول بشید

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
نه حال اندازش بزرگه از رومون رد نمیشن ماهم سعی میکنیم تو دستو پا نباشیم عجب سوالایی ذهنتون رو درگیر میکنه:21:
پس اگه غذاش خوبه به امید این غذام که شده تمام تلاشتون رو بکنید ایشالا دانشگاه تهران قبول بشید

خب بهرحال اینهمه زحمت کشیدین درس خوندین تهران قبول شدین که تو اتاق استراحت کنین نه وسط حال.. بد میگم؟ نه جان من بد میگم؟؟ =)))

انشالله، خدا بخواد منم تقریبن شروع کردم. ببینیم چی پیش میاد، توکل به خدا :rose:

mz18

New member
خب بهرحال اینهمه زحمت کشیدین درس خوندین تهران قبول شدین که تو اتاق استراحت کنین نه وسط حال.. بد میگم؟ نه جان من بد میگم؟؟ =)))

انشالله، خدا بخواد منم تقریبن شروع کردم. ببینیم چی پیش میاد، توکل به خدا :rose:[/QUOTE]

بله راست میگین حق باشماست ولی چیکار میشه کرد
انشالله که شما هم به خواسته هاتون برسید:)

golabatun

New member
سلام به همه ایمنولوژیستااا
به من که خیلی خوش میگذره....جا همتون خالی

بالا