✌ پذیرفته شدگان ایمونولوژی 93 >> بیاین تو بیشتر باهم آشنا بشیم ヅヅヅ

mahsa.parmis88

New member
زنگ زدم گفتن خوابگاه یکم باز میشه..حالا باز باید قبل گرفتن خوابگاه حضوری واسه تحویل مدارک بریم:65d6a5d6s:

mahsa.parmis88

New member
من نمیتونم قبل دوم بیام تهران پس تکلیف خوابگاه و انتخاب واحد من چی میشه؟ :sadsmiley:

خیلیا نمیتونن ...انقدر که اینها بی فکر وخودخواهن! ولی بنظرم حتما تمدید میشه

- - - Updated - - -

من نمیتونم قبل دوم بیام تهران پس تکلیف خوابگاه و انتخاب واحد من چی میشه؟ :sadsmiley:

خیلیا نمیتونن ...انقدر که اینها بی فکر وخودخواهن! ولی بنظرم حتما تمدید میشه

eeeeeeehsan

New member
تاریخ رو حذف کردن! فقط 8 واحد موند!!!

فکر کنم از همون اولش هم سوء تفاهمی بیش نبـوده
N_aggressive%20(21).gif

mz18

New member
اگه برم ثبت نام حضوری مدارک رو باید دانشکده پزشکی ببرم؟واینکه کجا زنگ بزنم بپرسم انتخاب واحد مهلتش تمدید میشه یا نه،یهو دیدی اون 6 واحدم نتونستم بردارم :black_eyed:

mahsa.parmis88

New member
اگه برم ثبت نام حضوری مدارک رو باید دانشکده پزشکی ببرم؟واینکه کجا زنگ بزنم بپرسم انتخاب واحد مهلتش تمدید میشه یا نه،یهو دیدی اون 6 واحدم نتونستم بردارم :black_eyed:

من امروز رفتم ثبتنام.بچه های ایمونوی پزشکی فردا معارفه اس....گفتن با شما هم تماس میگیرن..کلا از 8 نفر 3 نفرمون مطلع بودیم چون آموزش شماره هامونو نداشت...

mz18

New member
من امروز رفتم ثبتنام.بچه های ایمونوی پزشکی فردا معارفه اس....گفتن با شما هم تماس میگیرن..کلا از 8 نفر 3 نفرمون مطلع بودیم چون آموزش شماره هامونو نداشت...

من تازه فردا بعداز ظهر میخوام حرکت کنم که پس فردا صب برم ثبت نام حضوری،تو این جلسه معارفه قراره چه اتفاقی بیفته خب قبلش حداقل تو سایت اعلام میکردن:New (6):

mahsa.parmis88

New member
من تازه فردا بعداز ظهر میخوام حرکت کنم که پس فردا صب برم ثبت نام حضوری،تو این جلسه معارفه قراره چه اتفاقی بیفته خب قبلش حداقل تو سایت اعلام میکردن:New (6):

نمیدونم واقعا!!!دور از ذهن نیس که!این کارشونم مث بقیه کاراشون!!!:65d6a5d6s:

mz18

New member
نه فعلا..گفتن همه اینهارو فردا تو گروه توضیح میدن.بعد توضیحات اونها بریم انتخاب واحد کنیم

من که فردا نیستم پس بی زحمت اگه میشه شما بهم توضیح بدین، واینکه مگه ظرفیت پزشکی 6نفر نبود اون 2 نفر دیگه ازکجا اومد:21:

eeeeeeehsan

New member

مهسا خانم بعد معارفه و اینا بیاین بگین چی شد و به کجا رسید. مرسی :))

mz18

New member
بچه ها زنگ زدن خوابگاه، گفتن اتاقاتون 10 نفره س :5: مگه میشه با 10 نفر همزیستی مسالمت آمیز داشت؟ جلو در دانشگاه چادر بزنیم سنگین تر و متین تره:14:

آسمون

New member
ساری که 14واحد دادن،ازشنبه تاسه شنبه کلاس،ظرفیت4نفره شده10نفر:wacsmiley:تازه اتاق خابگاهم 8نفره.خابگاشم مث زندون:-(همه چی مشترک حتی قفسه کمدا...یعنی اینا آخرشن...ماگفتیم جهنم وضررظرفیتاکم شده درعوض امکانات عادلانه توزیع میشه.نگو ظرفیتا سرجاشه،امکانات رفاهی کم شده:|

mz18

New member
ساری که 14واحد دادن،ازشنبه تاسه شنبه کلاس،ظرفیت4نفره شده10نفر:wacsmiley:تازه اتاق خابگاهم 8نفره.خابگاشم مث زندون:-(همه چی مشترک حتی قفسه کمدا...یعنی اینا آخرشن...ماگفتیم جهنم وضررظرفیتاکم شده درعوض امکانات عادلانه توزیع میشه.نگو ظرفیتا سرجاشه،امکانات رفاهی کم شده:|

حالا خوبه 14 واحد دادن،برا ما 6 واحد دادن با آمار میشه 8 واحد خوابگاه هم تو سایت دانشگاه نوشته خیلی مجهز وشیک 2نفره،4 نفره ولی ظاهرا همش خالی بندیه:j58r36j3gcr4suxymup

eeeeeeehsan

New member
بچه ها زنگ زدن خوابگاه، گفتن اتاقاتون 10 نفره س :5: مگه میشه با 10 نفر همزیستی مسالمت آمیز داشت؟ جلو در دانشگاه چادر بزنیم سنگین تر و متین تره:14:

:5:
بلا نسیت دور از جون معذرت میخوام مگه طویلست که 10 نفر رو میخوان تو یه اتاق جا بدن!!!
احتمالن ظرفیت اتاق رو منظورشون بوده، وگرنه من بودم می رفتم تو باغچه دانشگاه چادر میزدم تا اینکه بخوام با 10 نفر هم اتاق بشم :14:

nakhl

New member
:5:
بلا نسیت دور از جون معذرت میخوام مگه طویلست که 10 نفر رو میخوان تو یه اتاق جا بدن!!!
احتمالن ظرفیت اتاق رو منظورشون بوده، وگرنه من بودم می رفتم تو باغچه دانشگاه چادر میزدم تا اینکه بخوام با 10 نفر هم اتاق بشم :14:

وای ی ی احسان چه بامزه ای......چقد خوب حرف میزنی ......آخه تو زمستون چطوری میشه تو حیاط چادرزد.....یه چیزی می گی ها:28:...چاره چیه باست صمیمی بخابند دیگه درس خوندنو نهارخوردن و.....بماند.........چه شود:(50):وای خدامردم از خنده........

بالا