▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr.Beneficence

New member
سلام :)
بنظر من هیچ کتابی نمیتونه جای ابوالعباس رو بگیره و کتابای دیگه فقط توی بعضی بخشا میتونه تکمیل کنندش باشه...بنابراین کنارش نذارید...:)
من قبلا احمد مسعود ۲۰۱۲ رو میخوندم بنظرم اشتباهاتش زیاد بود ضمن اینکه متنش روان و قابل فهم نبودالآن۲۰۱۵ ترجمه دکتر کیهانی رو دارم و ازش خیلی راضیم...ولی تعریف فرید حسینی رو هم شنیدم..اگه براتون مقدوره با ۲۰۱۵مطابقت بدین .
امیدوارم تونسته باشم کمکی بدم :)

ممنون از راهنماییت...دو تا رو مقایسه کردم 2012 و 2015 فریدحسینی شاید در حد یه پاراگراف و البته بعضی اشکال تفاوت داشتن...مثلا سنتروسیت ها که توی ترجمه2015هست ولی 2012نداره یا ilcکه این اصطلاح رو من تو ورژن2012ندیدم...امیدوارم بقیه دوستان هم کمکی بنمایند:riz304:
بنظرتون میارزه کتابم رو عوض کنم؟

hosna69

Well-known member
ممنون از راهنماییت...دو تا رو مقایسه کردم 2012 و 2015 فریدحسینی شاید در حد یه پاراگراف و البته بعضی اشکال تفاوت داشتن...مثلا سنتروسیت ها که توی ترجمه2015هست ولی 2012نداره یا ilcکه این اصطلاح رو من تو ورژن2012ندیدم...امیدوارم بقیه دوستان هم کمکی بنمایند:riz304:

اگه با متن کتاب مشکلی ندارید و براتون قابل فهم هستش نیازی نیست...البته این نظر منه...چون همون طور که خودتون گفتین تغییرات زیاد و بنیانی نداره...
مشکل من با متن کتاب احمد مسعود بودش که عوض کردم :)

aziiiin

New member
سلام به همگی من بلاخره اومدم
وای بچه ها شماها سلولی بیوشیمی شروع کردین من استرس میگیرم
گزارش هفته ی پیش:درکل هفته 3/5ساعت مطالعه
زبان لغت
2ساعت ایمنی مرورAg Ab
خیلی بد خوندم چون اصلا خونمون نبودم جبران ایشالله

- - - Updated - - -

سلام به همگی من بلاخره اومدم
وای بچه ها شماها سلولی بیوشیمی شروع کردین من استرس میگیرم
گزارش هفته ی پیش:درکل هفته 3/5ساعت مطالعه
زبان لغت
2ساعت ایمنی مرورAg Ab
خیلی بد خوندم چون اصلا خونمون نبودم جبران ایشالله

سلام دوست عزیز دلیلش اینه که یه سری از ما کنکور علوم هم شرکت میکنیم به خاطر همین بیوشیمی و سلولی هم از الان تو برناممون هست :)

ویتامین

New member
بچه ها سلام....لطفن یک یبه من بگه برنامتون چه جوریه؟ هرکی واسه خودش ی برنامه خاص داره و فقط میاین گزارش کاراتونو میدین یا ی برنامه کلی هست که همه از روی اون پیش میرن؟ منم میخوام بخونمممممم دیگه خسته شدم از نخوندن و نشستن درجا :( خواهشن به منم کمک کنین که همراهتون بخونم ممنونممم:dadad4::riz304:

ati1408

New member
بچه ها سلام....لطفن یک یبه من بگه برنامتون چه جوریه؟ هرکی واسه خودش ی برنامه خاص داره و فقط میاین گزارش کاراتونو میدین یا ی برنامه کلی هست که همه از روی اون پیش میرن؟ منم میخوام بخونمممممم دیگه خسته شدم از نخوندن و نشستن درجا :( خواهشن به منم کمک کنین که همراهتون بخونم ممنونممم:dadad4::riz304:

سلام دوست عزیز !! به جمعمون خوش اومدی !
ما به ترتیب فصلای ابوالعباس داریم پیش میریم ولی هر کس میتونه برنامه خودش رو داشته باشه و هر جور که راحت تره جلو بره . آخر هر هفته میایم اینجا و گزارش میدیم که چی خوندیم و چقدر خوندیم . اینجوری میتونیم از هم انرژی بگیریم و با هم بخونیم . البته تاپیک های آزمون و فلش هم هستن که میتونی توی اونا هم فعالیت داشته باشی . توی قسمت ایمنی انجمن خیلی اطلاعات میتونی در این باره بدست بیاری . اینجا هم هم میتونی گزارش بدی و هم میتونی رفع اشکال کنی .
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی ت کنم . البته میتونی اگه باز هم سوالی داشتی بپرسی که مدیر انجمن ایمنی یا بقیه بچه ها راهنمایی ت کنن. موفق باشی دوست عزیز :)

eeeeeeehsan

New member
بچه هایی که موافقند یه مطالعه گروهی برای فقط کتاب ابوالعباس رو تو تلگرام داشته باشیم، این پست رو لایک کنن.

یه توضیح:
- همین تاپیک مطالعه گروهی که در اون هستیم، تاپیک چالش، و گروه های دیگه تلگرام به قوه ی خودشون باقی هستند.
- هدف فقط پرسش و پاسخ، رفع اشکال و تبادل نظر درمورد کتاب ابوالعباس برای دوستانی هست که نمی تونن زیاد به انجمن سر بزنن.
- دلیل اینکه برای گروه ها تلگرام انتخاب شده اینه که هم سرعت خوبی داره، هم حجم کمی، و هم نرم افزار دسکتاپش هست.

eeeeeeehsan

New member
مطلب تغییر خیلی اساسی نکرده. فقط بیشتر منسجم تر شده.
عباس روون و قابل فهم بوده، با این انسجام قابل فهم تر شده.
حتی فصل یکش که معرفی هست 4 صفحش کم شده، این یعنی دسته بندی مطالب بهتر شده.
بستگی داره به خودت، اگه همون 2012 رو میفهمی نمیخواد 2015ش رو بخری، چون تغییرات جزئی مطالب تا قبل کنکور از زبان بچه ها مشخص میشه.
اگرهم مثل من وسواس آخرین ویرایش رو داری خودت رو راحت کن و بگیرش، بهرحال یه ایمونولوژیست آخرین ویرایش عباس رو نیاز داره.

eeeeeeehsan

New member
34.png

77.png

33.gif

66.png

ati1408

New member
سلام بر همه رتبه های برتر کنکور 95
همگی حالتون خوبه ؟
گزارش این هفته من :
ایمونو: مرور فصل یک + تست فصل 5 + خوندن فصل 2
زبان : درس 5 تافل + لغت از کتابای دیگه ( نمیدونم چندتا شدن )
از هفته آینده هم زیست رو شروع می کنم :)
همگی موفق باشین :)))

- - - Updated - - -

سلام بر همه رتبه های برتر کنکور 95
همگی حالتون خوبه ؟
گزارش این هفته من :
ایمونو: مرور فصل یک + تست فصل 5 + خوندن فصل 2
زبان : درس 5 تافل + لغت از کتابای دیگه ( نمیدونم چندتا شدن )
از هفته آینده هم زیست رو شروع می کنم :)
همگی موفق باشین :)))

hosna69

Well-known member
سلام به همه :)
گزارش این هفته من:
فصل 3عباس ...فصل 4 رو هم شروع کردم ولی همونطور که مستحضرید :q شروعش با خودم بود... اتمامش با خدا...بس که زیاده این فصل :))))
بیوشیمی هم ساختمان آمینواسیدها رو دارم میخونم ولی خب هنوز تموم نشده... :|
زبان هم درس دو تافل تموم شدش...عجیبببب برای زبان وقت کم میارم...باید وقت زبانمو بیشتر کنم :|
راستی من یه مشکل عمده برای مرور کردن دارم ...خیلی سختمه که از اول یه مبحث رو مرور کنم... اگه راهکار کاربردی برای این مورد دارید خوشحال میشم که بشنوم و بکار ببرم دوستیا ؛)
در نهایت موفقیت رو برای همتون آرزومندم :)

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
سلام بچها من گزارشی ندارم ک بدم، این هفته متاسفانه خبر ناگواری از سلامتی یکی از اعضای خونوادم شنیدم...حالم اصلا خوب نیست، توروخدا براش دعا کنین، برای منم ک درسامو بخونم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hosna69

eeeeeeehsan

New member
سلام بچها من گزارشی ندارم ک بدم، این هفته متاسفانه خبر ناگواری از سلامتی یکی از اعضای خونوادم شنیدم...حالم اصلا خوب نیست، توروخدا براش دعا کنین، برای منم ک درسامو بخونم...
ایشالا حالشون بهتر بشه به زودی. :rose:
یه نماز واسشون می خونم.

melinaa

New member

انشالله خوب میشن زود زود...
خدا شفای همه مریضا و کسایی که سلامتیشون به خطر افتاده رو خودش بده..آمییییننن

eeeeeeehsan

New member
مطالعه گروهی ابوالعباس
این گروه نوپاست و درحال حاضر چندتا عضو بیشتر نداره.

اهداف:
1. مطالعه گروهی کتاب ایمنی شناسی ابوالعباس 2015، و گزارش فقط به صورت هفتگی.
2. پرسش و پاسخ و رفع اشکال توسط اعضا گروه، و ایجاد جو علمی ایمنی شناسی.

شرایط و قوانین:
1. در این گروه فقط مباحث مربوط به درس ایمنی شناسی مطرح بشن.

2. چت غیر درسی ممنوع!
3. درصورت عدم فعالیت از گروه اخراج خواهید شد.
4. گزارش دادن فقط به صورت هفتگی.
5. مطالعه کتب و جـزوات غیر از ابوالعباس آزاد هست.

نحوه عضویت:

شمارتون رو برای دوست خوبم emmy پیام خصوصی کنید تا ایشون شما رو اد کنند. برای پیام خصوصی کیک کنید.

توجه:
همین تاپیک مطالعه گروهی و مابقی تاپیک های انجمن به قوه خودشون باقی هستند.
این گروه صرفن برای دسترسی بهتر دوستامون هست که به انجمن کمتر سر میزنن.

آخرین ویرایش:

ati1408

New member

سلام هناس جون. توکلت به خدا باشه . ان شاالله که همیشه سلامتی باشه :riz304:

- - - Updated - - -

سلام هناس جون. توکلت به خدا باشه . ان شاالله که همیشه سلامتی باشه :riz304:

hanas68

New member
ممنونم دوستای گلم...ایشالا همه موفقو سلامت باشن ماهم همینطور:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا