▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aziiiin

New member
سلام دوست عزیز . من قسمت های مولکولی مربوط به ژنتیک رو شروع کردم. ولی میکروب هنوز نه . روزی که نمیشه گفت ولی مبحث رو سعی میکنم در طول هفته بخونم . تست آ.ی.کیو.بی ژنتیک :rolleyessmileyanim:

سلام عزیزم ، کتاب دکتر اکرمی رو میخونی؟ برای میکروب کی میخواین شروع کنید چی براش میخونید؟

ati1408

New member
سلام عزیزم ، کتاب دکتر اکرمی رو میخونی؟ برای میکروب کی میخواین شروع کنید چی براش میخونید؟

سلام آذین جان. راستش آشنایی با این کتاب ندارم . مال چه درسیه ؟ برای میکروب از اول مهر شروع میکنم . پوران پژوهش رو براش میخونم.

- - - Updated - - -

سلام آذین جان. راستش آشنایی با این کتاب ندارم . مال چه درسیه ؟ برای میکروب از اول مهر شروع میکنم . پوران پژوهش رو براش میخونم.

Labkhand

New member

- - - Updated - - -

عاطی جان دکتر اکرمی همون از کلاسیک تا ژنومیکه انتشارات خانه زیست شناسی

ati1408

New member

وای راست میگی ! باورت میشه اسم نویسنده کتاب رو تا حالا نگاه نکرده بودم ! به اسم همون از کلاسیک تا ژنومیک میشناسمش . آره حتما برای بخش مولکولی میخونمش :)

- - - Updated - - -

وای راست میگی ! باورت میشه اسم نویسنده کتاب رو تا حالا نگاه نکرده بودم ! به اسم همون از کلاسیک تا ژنومیک میشناسمش . آره حتما برای بخش مولکولی میخونمش :)

aziiiin

New member

- - - Updated - - -

آره عزیزم همونه :) کتاب دیگه ای هم برای ژنتیک میخوای بخونی_؟ پس خوبه منم از مهر میخوام میکروب رو شروع کنم مرسی بابت جوابت

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

آره عزیزم همونه :) کتاب دیگه ای هم برای ژنتیک میخوای بخونی_؟ پس خوبه منم از مهر میخوام میکروب رو شروع کنم مرسی بابت جوابت

ati1408

New member
:)
نه فکر نکنم وقت بشه کتاب دیگه ای برای ژنتیک بخونم :(
خواهش می کنم عزیزم . موفق باشی :)

ati1408

New member
سلام به همگی دوستان عزیز !
حال و احوالتون چطوره ؟
من که اصلا خوب نیستم :(
یه هفته درسی خیلی بد رو گذروندم:sad:
ایمنی : فقط دو ساعت در طول هفته ( فقط همون قبلی ها رو مرور کردم )
زبان : هر روز خوندم و متن جدید ترجمه کردم.
شدیدا از برنامه ایمونو عقب افتادم و قبلی ها هم داره یادم میره ! خلاصه اوضاع خیلی خوب نیست .
ولی حتما این هفته جبران می گنم :a2d3:

hosna69

Well-known member
گزارش این هفته من :
فصل 2 عباس
آب و الکترولیتهای بیوشیمی
درس 1و یه مقداری از درس دوم تافل + هرروز 5لغت جدید و حداقل 2متن زبان :)
برای همه آرزوی موفقیت دارم :)

aziiiin

New member
منم این هفته اصلا درس نخوندم :(
ابولعباس فصل ۱ رو کامل کردم :(
زبان ۴پاراگراف متن :(
بیوشیمی نصف فصل ۲
سلولی ....

*baroon*

New member
سلام به همگی من بلاخره اومدم
وای بچه ها شماها سلولی بیوشیمی شروع کردین من استرس میگیرم
گزارش هفته ی پیش:درکل هفته 3/5ساعت مطالعه
زبان لغت
2ساعت ایمنی مرورAg Ab
خیلی بد خوندم چون اصلا خونمون نبودم جبران ایشالله

- - - Updated - - -

سلام به همگی من بلاخره اومدم
وای بچه ها شماها سلولی بیوشیمی شروع کردین من استرس میگیرم
گزارش هفته ی پیش:درکل هفته 3/5ساعت مطالعه
زبان لغت
2ساعت ایمنی مرورAg Ab
خیلی بد خوندم چون اصلا خونمون نبودم جبران ایشالله

melinaa

New member
بچه ها راستی اینجا گزارش میدین که چی بشه خب؟؟؟یکی بمن بگه الان...

Meghraz

New member
بچه ها راستی اینجا گزارش میدین که چی بشه خب؟؟؟یکی بمن بگه الان...[/QUOTE

پیشرفتمونو توی یک هفته بدونیم. و خودمونو با دوستامون بسنجیم‌!! سخت نبودا!
منم فصل چهارو ابولو شروع کردم. کلا فصل سه و چهار برام مثه باتلاق میمونه! هی گیر می کنم توش : )) . زبان هم من دیگه تافل نمی خونم به جاش کتاب vocabulary for the high school students رو می خونم. چپتراش جالب و شیرینه! مثل 504 خشک نیست چپتر وان رو تا نصفه رفتم.
هنوز بیو و زیست رو شروع نکردم :/ البته منابع و جزوات بهم چشمک میزنن : ))
بچه ها راستی اینجا گزارش میدین که چی بشه خب؟؟؟یکی بمن بگه الان...

hanas68

New member
سلام بر همگییییی، امیدوارم خوب و سرحال باشین، من ی هفته نبودم،(مسافرت بودم)، ب آزمونای 7 مردادم نرسیدم متاسفانه...وای دوستان چقد جلو زدین از من نامرداااااا...:14:

Labkhand

New member
سلام بر همگییییی، امیدوارم خوب و سرحال باشین، من ی هفته نبودم،(مسافرت بودم)، ب آزمونای 7 مردادم نرسیدم متاسفانه...وای دوستان چقد جلو زدین از من نامرداااااا...:14:
عوضش با انرژی زیادی الان میتونی شزوع کنی[emoji4] [emoji6]

Mr.Beneficence

New member
سلام به همه
منم ده روز مسافرت بودم میخام دوباره شروع کنم...فقط یکم به شک افتادم برای خوندن ابولعباس...من ترجمه2012فریدحسینی رو دارم لازمه که 2015 رو بگیرم؟؟؟و اینکه کدوم ترجمه بهتره به نظرتون..و
+ساعات همگی پر از انرژی و مطالعه...

hosna69

Well-known member
سلام به همه
منم ده روز مسافرت بودم میخام دوباره شروع کنم...فقط یکم به شک افتادم برای خوندن ابولعباس...من ترجمه2012فریدحسینی رو دارم لازمه که 2015 رو بگیرم؟؟؟و اینکه کدوم ترجمه بهتره به نظرتون..و
+ساعات همگی پر از انرژی و مطالعه...

سلام :)
بنظر من هیچ کتابی نمیتونه جای ابوالعباس رو بگیره و کتابای دیگه فقط توی بعضی بخشا میتونه تکمیل کنندش باشه...بنابراین کنارش نذارید...:)
من قبلا احمد مسعود ۲۰۱۲ رو میخوندم بنظرم اشتباهاتش زیاد بود ضمن اینکه متنش روان و قابل فهم نبودالآن۲۰۱۵ ترجمه دکتر کیهانی رو دارم و ازش خیلی راضیم...ولی تعریف فرید حسینی رو هم شنیدم..اگه براتون مقدوره با ۲۰۱۵مطابقت بدین .
امیدوارم تونسته باشم کمکی بدم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا