▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asalmasal

New member
سلام.بچه ها من رشتم میکروبه واسه کنکور.میشه بهم کمک کنید واسه ایمنی ضریبه یک چی بخونم؟۴استاد دارم.خیلی سخته واسم.تست نمی تونم بزنم.لطفا زود جواب بدید مقسی

zahra.e

New member
Eagle_78 : پ یعنی برم سراغ رشته ای مثل قارچ ؟؟ ک قبولی بهتری داره؟؟

Eagle_78

Member
Eagle_78 : پ یعنی برم سراغ رشته ای مثل قارچ ؟؟ ک قبولی بهتری داره؟؟
به نظر من قارچ خصوصا انگل که قبولیش هم راحت تره شرکت کنید چون برای قبولی ایمنی تهران کم کم 2 سال وقت باید بزارید نتیجش هم معلوم نیست خود دکتر خ.ل.ی.ل.ی ارشد قارچ گرفت بعدا هم تو دکترا رتبه یک ایمنی دانشگاه مدرس شد ...

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
سلام دوستای گلم . خسته نباشید . یه سوال داشتم ازتون. کسی اطلاع داره که برای ایمونو کرمان و رفسنجان و بین المللی اونا ، با چه رتبه ای میشه قبول شد ؟ ممنون
سلام.. ممنونیم...
همکلاسی من 114 شدن... ایمونو رفسنجان-روزانه

ati1408

New member
خیلی ازتون ممنونم. از بین الملل و همین طور قبولی کرمان اطلاع ندارید؟

*baroon*

New member
سلام دوستای گلم یک سوال:درگذشته میگفتن تکامل bتومغز استخوان بوده ولی جدیدا میگن تو طحاله تستای سالای قبل جوابو تو مغز استخوان زدن حالا اگر امسال تو کنکور اومد وهردوتاش جزو گزینه ها بود کدوموبزنیم؟؟؟؟؟؟؟

TUMS

Well-known member
سلام دوستای گلم یک سوال:درگذشته میگفتن تکامل bتومغز استخوان بوده ولی جدیدا میگن تو طحاله تستای سالای قبل جوابو تو مغز استخوان زدن حالا اگر امسال تو کنکور اومد وهردوتاش جزو گزینه ها بود کدوموبزنیم؟؟؟؟؟؟؟
اولیه در مغز استخوان و تکامل نهایی در طحال هستش
اگه اومد شما مغز استخوانو بزن البته اگه به صورت کلی گفتن

Eagle_78

Member
بچه ها کسی بیوشیمی دولین رو داره؟ واسه تقویت بالینی خوبه همین؟
من دولین رو یه نگاهی کردم بیماریها رو خیلی خوب و کامل گفته بود بهتر از استرایر ولی لامصب دو جلد و حدود 1500 صفحه بود که دیگه بیخیالش شدم:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
من دولین رو یه نگاهی کردم بیماریها رو خیلی خوب و کامل گفته بود بهتر از استرایر ولی لامصب دو جلد و حدود 1500 صفحه بود که دیگه بیخیالش شدم:wacsmiley:
آره اتفاقن من همین امشب رفتم از نزدیک دیدم، 2تا ترجمه بود. هر کدوم هم 2 جلد حدود 780 صفحه!!
اونی که مال پاسالار هست رو میخوام بگیرم ولی می ترسم بگیرم ولی نخونم، بیو برا کنکور خلاصه تره.

تو بیو رو چطوری می خونی؟

ما شروع کردیم خوندن، هر درسی رو کتابای توصیه شده توسط رتبه های برتر رو دارم میخونم، گفتم لااقل یکیش رو منبع بخونم زشته بخدا :14:
ک اونم اینطوری حجیم از آب در اومد!

Eagle_78

Member
آره اتفاقن من همین امشب رفتم از نزدیک دیدم، 2تا ترجمه بود. هر کدوم هم 2 جلد حدود 780 صفحه!!
اونی که مال پاسالار هست رو میخوام بگیرم ولی می ترسم بگیرم ولی نخونم، بیو برا کنکور خلاصه تره.

تو بیو رو چطوری می خونی؟

ما شروع کردیم خوندن، هر درسی رو کتابای توصیه شده توسط رتبه های برتر رو دارم میخونم، گفتم لااقل یکیش رو منبع بخونم زشته بخدا :14:
ک اونم اینطوری حجیم از آب در اومد!

به به به سلامتي ان شاالله !:motat:
بالاخره آقا احسان شروع به درس خوندن كنه يعني ديگه كنكور الساعه بيخ گوشمونه !
داداش از من ميشنوي خودت رو درگير دولين نكن كه توش غرق ميشي و آخرش هيچي!
سوالا ي پارسال بيو سخت بود منم كه سال اولم بود كم زدم ولي به نظرم اگه به همون براي كنكور مسلط شده بودم و تست زياد زده بودم ميشد40 تا 50 رو زد مثل بقيه بچه هايي كه قبول شدند
من الان ضروريات محمدي هم گرفتم يه جاهاييش رو از اون ميخونم ولي به جد ميگم براي كنكور حتي يه جاهاييش بهتر از محمدي گفته ولي بايد روش مسلط شد و تست روهم با جعفرنژاد فول كرد

- - - Updated - - -

Sahar_az

New member
بازم گزارش کلی:)
مبحث شیرین و حفظی سایتوکاینا:)smiliess (5):) رو دیروز خوندم و امروز باید دورش می کردم که تا الان این کار رو نکردم:)
سلولی امروز 4 ساعت خوندم اونم اسکلت سلولی رو... من نمی فهمم این مترجما چرا روون تر ترجمه نمی کنن در صورتی که خیلی راحت می تونن این کار رو بکنن؟؟!!!! یه لقمه رو 10 بار دور اتاق و کتاب و خودشون گردوندن بعد نوشتنش!!
زبان هم همین الان مهارت 9 لزگی تموم شد:)

من نمی تونم روزی 2 تا درس جدید بخونم:) نمی دونم چرا؟:) البته از بین زیست و بیو و ایمنی منظورمه و زبان نخودیه:) همیشه یکی جدیده و بقیه رو دوره می کنم... اصلا تو کتم نمی ره دو تا مطلب جدید بخونم یه روز:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ati1408

New member
خیلی ازتون ممنونم. واقعا بهم کمک کردید. یه حدود کلی دستم اومد.
بچه ها یه مشورت کلی هم میخواستم باهاتون بکنمبه نظرتون این منابع که دارم میخونم خوبن؟
سلولی و مولکولی : خالصی و Q.R ( که خلاصه لودیشه)
بیوشیمی : ضروریات محمدی و فصل های مربوط به ساختار از روی هارپر
ایمونو : برای کنکور ، Q.R( که خلاصه ابوالعباسه)
میکروبیولوژِی: پوران و پژوهش و فصل های عمومی از روی جاوتز
زبان : برای کنکور ، لزگی و نمونه سوال
به نظرتون کدومشون خوب جواب نمیده؟
البته متاسفانه من ایمونو رو به تازگی شروع کردم . به نظرتون میرسم؟ تو رو خدا راهنمایی م کنین:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smilies-azardl (181:smiliess (15)::13:

nikaaaa

New member
سلام دوستان به کمکتون احتیاج دارم تو دوراهی گیر کردم
به نظرتون ارشد ایمونو رو بخونم یا بازم کنکورسراسری شرکت کنم برای رشته ی بهتر مثل پرستاری
تو رو خدا کمکم کنید سردرگمم یه روز برای سراسری میخونم یه روز برای ارشد بهداشت نمیدونم چیکار کنم

Eagle_78

Member
سلام دوستان به کمکتون احتیاج دارم تو دوراهی گیر کردم
به نظرتون ارشد ایمونو رو بخونم یا بازم کنکورسراسری شرکت کنم برای رشته ی بهتر مثل پرستاری
تو رو خدا کمکم کنید سردرگمم یه روز برای سراسری میخونم یه روز برای ارشد بهداشت نمیدونم چیکار کنم
دوست عزیز اگه به دنبال شغل خوب و کار بی دردسر و آماده هستید قطعا پرستاری که با همون لیسانسش از دکترای ایمونو راحتتر به شغل دلخواهتون میرسید !
اگه علاقه تون براتون مهمتره ایمونو برید که رشته بسیار جذاب و شیرینیه و اگه صبور باشید و سختیهاش رو تحمل کنید آینده خوبی میتونید داشته باشید
کارش ولی مشروط به عرضه و سواد آزمایشگاهیتون و ... هست و الان غیر تدریس و پژوهش و شاید آزمایشگاه کار تعریف شده ای نداره و بر خلاف پرستاری که به شدت هم الان و هم آینده مورد نیازه به تدریج با شیب ملایم! در حال اشباعه
بالاخره هر کدوم از این رشته ها مزیت خاص خودشون رو دارند و البته در نظر داشته باشید قبولی ارشد ایمونو هم مشکله ودست کمی از قبولی پرستاری سراسری نداره !

آخرین ویرایش:

Eagle_78

Member
خیلی ازتون ممنونم. واقعا بهم کمک کردید. یه حدود کلی دستم اومد.
بچه ها یه مشورت کلی هم میخواستم باهاتون بکنمبه نظرتون این منابع که دارم میخونم خوبن؟
سلولی و مولکولی : خالصی و Q.R ( که خلاصه لودیشه)
بیوشیمی : ضروریات محمدی و فصل های مربوط به ساختار از روی هارپر
ایمونو : برای کنکور ، Q.R( که خلاصه ابوالعباسه)
میکروبیولوژِی: پوران و پژوهش و فصل های عمومی از روی جاوتز
زبان : برای کنکور ، لزگی و نمونه سوال
به نظرتون کدومشون خوب جواب نمیده؟
البته متاسفانه من ایمونو رو به تازگی شروع کردم . به نظرتون میرسم؟ تو رو خدا راهنمایی م کنین:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smilies-azardl (181:smiliess (15)::13:
دوست عزیز منابع ایمونو و بعد سلولی مناسب نیست مخصوصا ایمونو سوالا خصوصا پارسال طوری بود که که حتما خود ابوالعباس رو به طور کامل باید مسلط میبودید و ترجیحا وجگانی
این که امسال رو با این زمان باقیمانده بتونید برسونید اولش به داشتن پایه قوی تو درسهای دیگه و بعدش به تلاش و همت خودتون بستگی داره

آخرین ویرایش:

*baroon*

New member
گزارش:بلاخره دیروز موفق شدم یکمی درس بخونم و8ساعت مطالعه داشتم ولی نمیدونم چرافصل خاصی نیست که بگم:shocked:

*baroon*

New member
بچه ها یک سوال میشه لطفا همتون بگید چرا ایمنی رو انتخاب کردید؟؟؟؟؟؟؟/
اگر به خاطر علاقست به چیش علا قه داشتین لطفا دقیق و واضح توضیحتونو بگید

Eagle_78

Member
بچه ها یک سوال میشه لطفا همتون بگید چرا ایمنی رو انتخاب کردید؟؟؟؟؟؟؟/
اگر به خاطر علاقست به چیش علا قه داشتین لطفا دقیق و واضح توضیحتونو بگید

با سوال بارون بی اختیار یاد یه خاطره افتادم که گفتم بگم یه خرده فضای جدی و درسی اینجا عوض شه :
من موقع بچگی یکی ازبازیهای مورد علاقم این بود که همه بچه های فامیل رو جمع میکردم یه گروه میشدیم گلبولهای سفید با رهبری خودم یه گروه هم میکروبها بعد یه داستان تخیلی هم در مورد ورود میکروبها میساختم و ... بقیش رو خودتون حدس بزنید !!!!

حالا گذشته از شوخی دلیل من برای انتخاب ایمنی غیر از جذابیت علمیش نو و بکر بودن اون داشتن زمینه خیلی وسیع برای تحقیقات و اینکه به نظرمن هم ایمنی در کنار ژنتیک و بایوتکنولوژی سلاح آینده علم پزشکی در قرن بیست و یکم برای مقابله با خیلی از بیماریها و چالشهای پزشکی خصوصا سرطانه

بقیه بچه ها هم دلیل انتخابشون رو بگند

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا