▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TUMS

Well-known member
بچه ها این فصل هفت ابوالعباس داغون میکنه آدمو، من از این کینازا بدم میاد:smilies-azardl (12)

موافقم منم برای ارشد این فصلو میخوندم خیلی سخت بود برام اما الان بسیار شیرینه !!
یه چیزی بگم اینکه از این فصل برای ارشد سوال مولکولی تا حالا نیومده اگه هم میخونید روخونی کنید خودتون را زیاد اذیت نکنید اونم بیشتر از کمک محرک ها سوال میاد
تازه واسه دکترا تا حالا از این مولکولی ها رو هم رفته 5 تا سوال نیومده !!!!
البته سال پیش دکترا 2-3 تا سوال سخت اومده بود باید خوب خونده بودی که میتونستی ج بدی

TUMS

Well-known member
به نظر من لودیش سنگینه، البته که نظر شما هم محترمه :65d6a5d6s::65d6a5d6s:

خوب هر کسی از اون چیزی را که خوب خونده و یادش گرفته میگه آسونه
خوب برای نسترن آسونه برای یکی دیگه که بدش میاد از لودیش سخته و این طبیعی هست

love virology

New member
موافقم منم برای ارشد این فصلو میخوندم خیلی سخت بود برام اما الان بسیار شیرینه !!
یه چیزی بگم اینکه از این فصل برای ارشد سوال مولکولی تا حالا نیومده اگه هم میخونید روخونی کنید خودتون را زیاد اذیت نکنید اونم بیشتر از کمک محرک ها سوال میاد
تازه واسه دکترا تا حالا از این مولکولی ها رو هم رفته 5 تا سوال نیومده !!!!
البته سال پیش دکترا 2-3 تا سوال سخت اومده بود باید خوب خونده بودی که میتونستی ج بدی

درود بر شما میشه نام فصل بگید و کدوم قسمت فصل بیشتر بخونیم که مهمتر هست سپاسگزارم

nastaran8

New member
به نظر من لودیش سنگینه، البته که نظر شما هم محترمه :65d6a5d6s::65d6a5d6s:
يه توصيه دوستانه دارم بجاى اينکه بخودتون تلقين کنين لوديش سخته از امروز شروع کنيد با علاقه بخونيدش مطمن باشيد از خوندنش لذت مى بريد و تازه کلى کمک به فهم درساى ديگه است .... من جلد اول رو تموم کردم و جلد دوم رو مى خونمولى به نظرم جز زيباترين درساست و با خوندنش مى شه فهميد چه قدرتي و فکر و نظمى در افرينش جز به حز وجود داره ;-)

misagh68

New member
سلام.بچه ها من دارم های رو میخونم یعنی بااین تفاسیر ک کلا ادم .... ناامید میشه...بچه ها جون لطفا انرژی منفی ن.!!!!!!!
یعنی ؟؟؟؟؟!!!!......

آخرین ویرایش:

misagh68

New member
وای هیچ کدوم از کلماتی ک تایپ میکنم سیونمیشه....منظورم های دکتره

sohiii

New member
سلام به همه دوستای گلم، همگی خسته نباشید:ad54ad:
بچه ها میشه درمورد میکروب راهنماییم کنین؟ اینکه کدوم فصلها یا کدوم مباحث مهمترن و بیشتر ازشون سوال میاد؟؟؟ آخه میکروب خییلی وقت گیره!!!:smiliess (2)::wacsmiley:

love virology

New member
سلام به همه دوستای گلم، همگی خسته نباشید:ad54ad:
بچه ها میشه درمورد میکروب راهنماییم کنین؟ اینکه کدوم فصلها یا کدوم مباحث مهمترن و بیشتر ازشون سوال میاد؟؟؟ آخه میکروب خییلی وقت گیره!!!:smiliess (2)::wacsmiley:

درود بر شما باکتری بخش عمومی یعنی ساختمان / انتی بیوتک ها مخصوصا بتالاکتام ها/ خانواده های مهم سوال خیز انتروباکتریاسه/ استافیلوکوک/ استرپتوکوک گروه b و پنومونیه/ نایسریا گنوره / باسیلوس ها/ کلستردیوم/ لیستریا/ یرسینیا/ سودوموناس ائروزینوزا/ ویبریو کلرا/ هلیکوباکتر پیلوری/ هموفیلوس انفلوانزا/ بوردتلا پرتوزیس/ پاستورلا/ لزیونلا/ مایکوباکتریوم توبرکلوزیس/ ترپونما پالیدوم/ بورلیا/

sohiii

New member
درود بر شما باکتری بخش عمومی یعنی ساختمان / انتی بیوتک ها مخصوصا بتالاکتام ها/ خانواده های مهم سوال خیز انتروباکتریاسه/ استافیلوکوک/ استرپتوکوک گروه b و پنومونیه/ نایسریا گنوره / باسیلوس ها/ کلستردیوم/ لیستریا/ یرسینیا/ سودوموناس ائروزینوزا/ ویبریو کلرا/ هلیکوباکتر پیلوری/ هموفیلوس انفلوانزا/ بوردتلا پرتوزیس/ پاستورلا/ لزیونلا/ مایکوباکتریوم توبرکلوزیس/ ترپونما پالیدوم/ بورلیا/
خیلی لطف کردی دوست خوبم، ممنونم ازت:(40):
راستی کدوم کتابو پیشنهاد میکنین؟

ziba1371

New member
سلام.منکه تاالان نتونستم چیزی بخونم ازوقتی کارآموزی میرم.زودتربایدبخودم بیام.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا