▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

misagh68

New member
راستی زیبا جون، حتما طرحتو برو..حق با نگین ..تقریبا حقوق طرحیم همین مقدارکه گفتن میشه...آلبته کارانه بیمارستانا یه خرده باهم متفاوته...همچنین ضریب منطقه ای که هستین...

negin ka

New member
اره زیبا چسبیدم ب طرح این هفته اصن نتونستم درس بخونم
اره کارانه ها متفاوته واسه ما زیاد نیس

- - - Updated - - -

اره زیبا چسبیدم ب طرح این هفته اصن نتونستم درس بخونم
اره کارانه ها متفاوته واسه ما زیاد نیس

ziba1371

New member
حالامن هنوزکارآموزیمم نرفتم.یجای خلوت اگه برم میشه درس خوندبچه ها؟نگرانم وقت نشه دیگه ازمهردرس بخونم

nastaran8

New member
من چند روزه زياد درس نخوندم فصل 5 لوديش نصف شد و کمى مولکولى خوندم و زبان :smilies-azardl (181

سلام. لطفا من رو راهنمایی کنید دوستان
سال قبل هم وقتی ایمنی می خوندم همش تو فکر این بودم که مطالب گذشته رو فراموش کردم و هربار که مطلب جدید میخوندم تلخی فراموشی مطالب گذشته، لذت مطالب جدید رو از بین می برد. بعضی از جاهای ایمنی خیلی ریز و بی خود میشه. آدم حالش بهم میخوره. من ایمنی ابولعباس میخونم . :1dco2x0p1lilzhfpg1t
یه چیز دیگه ...
کسی میدونه که چرا من اینقدر از سلولی ملکولی میترسم؟ :21::14:
این گل هم تقدیم به شما :riz304:
شما 1 تا 10 بشه رتبتون . من بشم 11 . چه اشکالی داره . ولله به خدا ....

love virology

New member
چون طرف سلولی تا حالا نرفتی میترسی با کتاب ساده شروع کن سلولی مثل مهدوی بعدا برو روی لودیش اینطوری ایمنی بهتر متوجه میشی / این عادیه فراموشی با مرور و تست کار کردن مطلب برات جا میوفته نگران نباش مرور بهش دقت کنید خلاصه نویسی هم خیلی خوبه کمک کنده هست

vet lab sciences

New member
سال قبل هم وقتی ایمنی می خوندم همش تو فکر این بودم که مطالب گذشته رو فراموش کردم و هربار که مطلب جدید میخوندم تلخی فراموشی مطالب گذشته، لذت مطالب جدید رو از بین می برد. بعضی از جاهای ایمنی خیلی ریز و بی خود میشه. آدم حالش بهم میخوره. من ایمنی ابولعباس میخونم . :1dco2x0p1lilzhfpg1t
یه چیز دیگه ...

دوست خوب من اتفاقا همونجاهایی که ریز میشه اوج جذابیت و قشنگی ایمنیه!

PMN

New member
یه چیز دیگه ...

دوست عزیز شما باید مطالبو زیاد مرور کنی که یادت نره

hamideh71

New member
سلام دوستان عزیز!من از امروز عضو گروه شما شدم!من مطالبی که میخونم رو خیلی سریع فراموش میکنم واین باعث میشه که خیلی استرس بگیرم.اصلا نمیدونم چطوری درس بخونم میشه لطفا راهنماییم کنید؟!:33::sad:

آخرین ویرایش:

love virology

New member
درود بر شما شاد امدید/ فراموشی طبیعی هست سعی کنید مطلب حفظ نکنید بفهمیدش حتی با کلام زبون خودتون هیچ اشکالی نداره خلاصه بنویسید و یادداشت برداری کنید چون یکی از کارهای هست که مطلب خوب برای ادم جا میندازه از فرایند روتین مرور استفاده کنید مرور شب / 24 ساعت / 7 روز / 1ماه / 4 ماه / 7 ماه / ماه اخر کنکور / هفته اخر کنکور/ اینطوری هر مطلب بالای 3 4 بار دوره کردید/ روزی 3 درس بزارید اگر قوی هستید 4 درس/ صبح با درسی که علاقه دارید شروع کنید / ظهر چون کمی کسل کننده هست میتونید زبان بزارید / شب هم دروس مثله سلولی و بیوشمی / بستگی به توان خودتون داره/

آخرین ویرایش:

nastaran8

New member
امروز فعلا فصل ٥ لوديش تموم شد و کمى زبان خوندم ژنتيک مي رم بخونم فعلا حس ايمونو نيست ....

ziba1371

New member
بچه هامن هفته بعدآزمون دارم ب آزمون نمیرسم چکارکنم؟؟نگرانم اولش گندبزنم تاآخرش گندنزنم

SH!LA

New member
سلام دوستان عزیز!من از امروز عضو گروه شما شدم!من مطالبی که میخونم رو خیلی سریع فراموش میکنم واین باعث میشه که خیلی استرس بگیرم.اصلا نمیدونم چطوری درس بخونم میشه لطفا راهنماییم کنید؟!:33::sad:

ســلام دوست عزیـز

امیدوارم مطالب این بخش براتون مفیـد باشـه =>
»«»« مهارت های مطالعه »«»«

hamideh71

New member
بچه ها من با چند تا مشاور مشورت کردم همشون میگن واسه کنکور نباید رفرنس خوند باید ج.ز. و.ه خوند!!!
نظر شما چیه؟!:smiliess (15):
و اینکه به نظر من ازالان واسه شروع باکتری زوده بهتر نیست بیو وسلولی رو به یک حد مطلوبی برسونیم بعد باکتری شروع کنیم؟؟؟؟؟؟:idea_majidonline:

hamideh71

New member
نسترن جان من یک سوال داشتم چرا شما ژنتیک میخونی؟مگه واسه ارشد نمیخونی؟

love virology

New member
بچه ها هفته ای یکبار اینا میان / ولی میان / شما بیشتر مشغول درس باشین تا گزارش

Saharr

New member
سلام....
من پارسالم شرکت کردم.... رتبم خوب نشد....
انشاالله سال دیگه....
نیمبازتونم ریکوست دادم....

منم از شــــــنبه شروع میکنم دوباره..... :motat:

emmy

Member
سلام دوستان گل.نمیدونم چرا شماها امسال هوای نیمباز زده به سرتون!!!!:smiliess (15):
الان چند ساله که اینجا دو تا انجمن هست یکی برای همه رشته ها یکی مال همون رشته خاص..اونوقت همه گزارش میدن و اشکالاتشونو میپرسن.تازه بچه های ارشد ودکترا هم لطف میکنن و میان سر میزنن وهم راهنمایی میکنن هم جواب سوالاتو میدن.
اینجا جو درس خوندنش بهتره .تازه همه بهم روحیه میدن...تمام این تاپیکها کلی قبولی داشتن و کلی دوستان خوب بهم معرفی شدند.حیفه این تاپیکو ولش کنین.مطمینم ساله بعد این تاپیک کلی قبولی داره.همه موفق باشین.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا