▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ziba1371

New member
بچه هاپی ده اف کتابای رفرنس ارشدونداریدبرازبان؟؟develepoiog ...
لن کتابای زبان وندارم اگه پی دی افاشونوداریدبیزحمت بذارید.

nastaran8

New member
سلام فعلا ايمونو نصف فصل 11 و بيوشيمى زنجيره تنفسى رو خوندم ...

ziba1371

New member
من21شهریورآزمون دارم طبق آزمونم پهش میرم زیستوبیوسیمیرو.زیست بیوشیمی سلول.زبان لغات 5درس اول 405واژه.ایلنی هم خوندم

سلام دوستان .
من سال دوم هست که دارم برای ارشد ایمنی میخونم .سال اول به خاطر کارآموزی و تحصیل همزمان نمیتونستم برای ارشد بخونم . اما امسال انشالله میخوام شروع کنم به خوندن و خوشحالم که بین شما هستم.
کسی میتونه به من بگه چرا من اینقدر از زیست سلولی - ملکولی میترسم ؟ :33::14:

avishan

New member
salam

salam.ishalla ke movafagh bashid.negaran nabashid...celloli khyli rahate aslan tars nadare faghat avalash ye khorde gonge..manam konkor 95 mikham sherkat konam vali az allan mikhonam 94ham azmayeshi sherkat mikonam.be khoda tavakol konid motmaen bashid ke konkor 94 shoma joze bartarin ha hastid.. .

love virology

New member
اگر سلولی و مولکولی مخصوصا مولکولی هم پا با بیوشمی بخونی نه ترسی داره هم بهتر یاد میگیری هم بهتر سوالاتو جواب میدی

خیلی ممنونم . انشالله که همینطور باشه. از روحیه ای که دادید سپاسگذارم

- - - Updated - - -

:auizz3ffy9vla57584xخیلی ممنونم . انشالله که همینطور باشه. از روحیه ای که دادید سپاسگذارم

love virology

New member
بچه ها این ساتوکاین ها رو چطور بخونیم میدونید کدوماش مهمتر از همه هست / سپاسگزارم

ziba1371

New member
بچه هاچرامن احساس میکنم مهدوی کامل نیستونمیتونم باهاش تستاروبزنم

love virology

New member
خوب کامل نیست دیگه مهدوی/ خلاصه لودیش یا خود لودیش یا کتاب 2e که باز خلاصه لودیش هست/ مفیده نظر من باقی کتابا زیاد پوشش نمیدن

negin ka

New member
چقد سوتو کوره!!!!!!!!!!!!!
من فصل 5 زیستم و 9 ایمنی:65d6a5d6s:
اصن راضی نیستم

mashko0ok

New member
سلام به همه بچه های گل انجمن :rose:
من از همین تابستون استارت رو زدم برای سال 95 :smilies-azardl (181
توکل به خدا ببینم چی نتیجه میده :dadad4:

ziba1371

New member
منم فصل کمپلمان.بیوشیمی هم پ هاش و الترولیت.نخندیدبهم.زبان هم تادرس ده 405وازه پیش رفتم.الانم اگه شدباکتری بخونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا