▌ چگونه زبان رو بالای 70 بزنیم؟ (تجربیات مفید برای آزمون ارشد)

psycho71

New member
سلام دوستان

یه سوال داشتم بنده لغات های جدیدو داخل کارت مینویسم و بعد لغات رو از روی کارت مرور میکنم به نظرتون روش درستی؟

ببین اگر خودت با این روش راحتی خب ادامه بده همینو.چون به نظر من اصلا یک روش درست وجود نداره فقط.به شخصه چندین نفر رو دیدم که با روش های متفاوتی لغت حفظ میکردن و درصدای خوبیم آوردن.پس خیلی دنبال این نباشین که بهترین روش چیه که فقط اونو اجرا کنین.اما با این حال برا حفظ لغت الان اکثر بچه ها از لایتنر استفاده میکنن.ولی من خودم با تصویرسازی ذهنی واقعا جواب گرفتم و لایتنر گذاشتم کنار.بازم میگم اگر با روش خودت راحتی و جواب گرفتی همونو ادامه بده

Hobbit

New member
سلام.دوستان سوالی داشتم.
وقتی میگن برای واژگان ،لغات کنکورای قبل رو بخونین منظور چیه؟؟
منظور اینه ک متن هارو جلوم بذارم و هر لغتیو از متن ک معنیشو بلد نبودم یادداشت کنم یا فقط لغات و گزینه های بخش واژگان کنکورهارو حفظ کنم؟؟؟
بنظرتون فقط همون4 تا گزینه ی بخش واژگان 10 تا کنکور گذشته رو بخونم کافیه؟؟
:sarma:

saintangle

New member
دقیقا دقیقا سوال منه.میشه کسی جواب بده واقعا کلافه شدم وتمو میگیره

psychology93

New member
سلام.دوستان سوالی داشتم.
وقتی میگن برای واژگان ،لغات کنکورای قبل رو بخونین منظور چیه؟؟
منظور اینه ک متن هارو جلوم بذارم و هر لغتیو از متن ک معنیشو بلد نبودم یادداشت کنم یا فقط لغات و گزینه های بخش واژگان کنکورهارو حفظ کنم؟؟؟
بنظرتون فقط همون4 تا گزینه ی بخش واژگان 10 تا کنکور گذشته رو بخونم کافیه؟؟
:sarma:

سلام لغت های سالای قبل کنکور هم شامل لغت های متون سالای گذشته کنکوره که اگر بتونید تا 10 سال رو حفظ کنید خیلی عالیه/.
البته یک راه ساده تر هم اینه که کتاب لزگی لغت ها رو بصورت جداگانه داخل کادری نوشته که می تونید از اون استفاده کنید

بالا