▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

vet lab sciences

New member
جدی؟ خوش به حالت. من عاشق اینجور پروژه هام!خیلی بهش فکر کردم، ذهنم هم همیشه درگیرشه.... بد جوری تو کفشم! :black_eyed:

بعدِ اون سلول های سرطانی... بد جوری درگیر این دوتام...:33:

خدا بگم چیکارشون کنه... امروز 5 کیلو کم کردم! هیچیشون ملوم نیس اینا.... :mad_majidonline:

آره عزیزم! ممنون. خب دیگه کار عشقه که دل رو می کشونه پای مطالعه این ویروس!! الآن هم معلومه شما هم مثل من عاشقشی، برادر! مبحث سرطان هم واقعا جذابه!

اگه اهل تکست خوندن هستی، یه سری مقالات به روز و خوشکل و پر شکل در مورد ویروس های مورد ابتلا و معروف از جمله اچ آی وی دارم، اگه خواستی بگو تا برات بفرستم.

alireza-ja

New member
عزیزم، چه کابوسی! به قول معروف سخت نگیر، من خودم به شخصه انگار نه انگار!:65d6a5d6s:

اصلا باورت میشه با اینکه ویروسم 100 هستش دوست ندارم قبول بشم امسال!!:smiliess (9):

این یعنی خاک بر سر سنجش پزشکی که یه نخبه ویروس با درصد 100 دوست نداره قبول بشه.

مگه سوالات ویروس چی بوده که 100 زدید. بازم دمت گرم.

vet lab sciences

New member
این یعنی خاک بر سر سنجش پزشکی که یه نخبه ویروس با درصد 100 دوست نداره قبول بشه.

مگه سوالات ویروس چی بوده که 100 زدید. بازم دمت گرم.

ای بابا خجالتمون میدی علیرضا جان، نخبه ویروس کجا بود! ما عددی نیستیم (بدون تعارف میگم).

شما بگو سوالات ویروس چی نبود! پا شده بودن هرچی سوالات تکراری ارشد، دکترای ویروس پارسال رو داده بودن و دریغ از یک سوال جدید!!! قریب به اتفاق بچه های مجموعه 3 بالا زده بودن! و این یعنی جفا در حق بچه های ویروس!

sepideh66

New member
سلام بچه ها.لطفا با این شماره 81452516 تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید حداقل به خودشون زحمت بدن یه اطلاعیه بزنن واسه زمان اعلام نتایج

mr1371

New member
سلام بچه ها.لطفا با این شماره 81452516 تماس بگیرید واعتراض کنید وبگید حداقل به خودشون زحمت بدن یه اطلاعیه بزنن واسه زمان اعلام نتایج

بد شاکی شدیا!!!!!!!!!شما که قبولی............ما که فاصله قبولی و عدم قبولیمون به تار مویی بستگی داره چه کنیم................

reza 88

New member
با سلام خدمت هممه دوستان
من امسال از ازمون جا موندم:smiliess (12):
امکانش هست یکی از دوستان لطف کنه سوالات رو اسکن کنه بزاره؟؟؟؟؟

*baroon*

New member
کاش لااقل جمعه اعلام میکردن که دوشنبه میدن :(
من که معده م درد گرفته ناجور . حالا درسته امتحانم رو خوب و عالی ندادم ولی نمیدونم چرا این قدر استرس گرفتم:smiliess (12):

منم میدونم قبول نمیشم ولی همون رتبه ی بالای 200رو هم دوست دارم بدونم زود تر چنده!!!؟؟؟؟؟:5:

ati1408

New member
با سپاس بيكران به درگاه ايزد منان و ضمن آرزوي قبولی طاعات و عبادات به اطلاع کليه داوطلبان
شرکت کننده در آزمون سال 49 میرساند کارنامه علمی اوليه کليه داوطلبان تا پایان هفته جاری از
طریق همين سامانه اینترنتی اعلام خواهد شد. زمان دقيق انتخاب رشتهمحل نيز همزمان با دریافت
کارنامه اعلام خواهد شد.

این یعنی دوشنبه هم خبری نیست :65d6a5d6s:

این هم فایلش :
Et11_940407

Immunity

Well-known member
شما هم مثل سحر از همین الان من میگم رتبتون یکه فوقش 2-3 برو خوش باش:thumbsupsmileyanim:

سلام مگه جندتا رتبه 1 داریم!!:whistle:.......من میدونم سحر زیر5 میشه منم زیر30 شاید:p.......البته دوستان هم گل کاشتن یه خداقوت هم بایشان میگم بالاخص به مینای عزیز که همیشه بعنوان ی رقیب قوی باهم رقابت داشتیم

*baroon*

New member
سلام مگه جندتا رتبه 1 داریم!!:whistle:.......من میدونم سحر زیر5 میشه منم زیر30 شاید:p.......البته دوستان هم گل کاشتن یه خداقوت هم بایشان میگم بالاخص به مینای عزیز که همیشه بعنوان ی رقیب قوی باهم رقابت داشتیم

بروووو پسر جان کمتر شکسته نفسی بفرمایید.....!!!!!!!!:5::5:

Meghraz

New member
این کل ظرفیت های امساله. اگه اشتباه حساب نکرده باشم ۱۳۷ تا با مازاد. ستون دوم تعداد مازاد هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا