▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Sparkle

New member
حااااجاقاجان.... نامیرا بری ایشاالله ب حق پنج تن...

متشکرناک....:smilies:

ببخشید ولی "حاج" عاقا هم نیستم.... مردم شی فک میکنن... خواهش میکنم رعایت بفرمایین خواهر! :New (6):

:thumbsupsmileyanim::25r30wi:

پی نوشت:
خوب حیفم اومد اینو اضاف نکنم... که نامیرایی هم خیلی خوب نیست... فک کن هی تولید کنی محصولاتت بمیرن! تا میای عادت کنی بهشون و وابستشون میشی بعد میوفتن میمیرن...

آخرین ویرایش:

Sparkle

New member
چرا امضامو نشون نمیده؟:New (6)::33:

عه نشون داد....پس قبلی ها چی؟:5:

kolouche

New member
متشکرناک....:smilies:

ببخشید ولی "حاج" عاقا هم نیستم.... مردم شی فک میکنن... خواهش میکنم رعایت بفرمایین خواهر! :New (6):

:thumbsupsmileyanim::25r30wi:

پی نوشت:
خوب حیفم اومد اینو اضاف نکنم... که نامیرایی هم خیلی خوب نیست... فک کن هی تولید کنی محصولاتت بمیرن! تا میای عادت کنی بهشون و وابستشون میشی بعد میوفتن میمیرن...
خب محصول نده... مجبوری؟... برو توو جی صفر... :))

atarod

New member
عه جدییییی؟خب همه شهرا ایمنی بگیرن بچه های شهرستان شهرای خودشونو بزنن اینهمه راه نیان ،ماهم بتونیم جایی ک دوس داریم بزنیم بریم :)))))

ati1408

New member
عه جدییییی؟خب همه شهرا ایمنی بگیرن بچه های شهرستان شهرای خودشونو بزنن اینهمه راه نیان ،ماهم بتونیم جایی ک دوس داریم بزنیم بریم :)))))

ان شاالله که امکانات هم همه جا باشه و همه از تحصیل توی همه شهرا راضی باشن :)

atarod

New member
ان شاالله که امکانات هم همه جا باشه و همه از تحصیل توی همه شهرا راضی باشن :)
عزیزم وقتی ی رشته ای رو تا حد دکتراشم تو شهری پذیرش میکنن چ بهتر ک هرکسی شهر خودشو بزنه .مطمینا ب امکانات ازمایشگاهیم تجهیز میشه چون تا پی اچ دی میخاد دانشجو بگیره.
خب بچه ها از شهرای دور میان ،ظرفیت پرمیشه ماهم مجبوریم بریم شهرای دور بخونیم.البته این نظر منه.هرکسی هرجا دوس داشت بزنه :))))

ati1408

New member
عزیزم وقتی ی رشته ای رو تا حد دکتراشم تو شهری پذیرش میکنن چ بهتر ک هرکسی شهر خودشو بزنه .مطمینا ب امکانات ازمایشگاهیم تجهیز میشه چون تا پی اچ دی میخاد دانشجو بگیره.
خب بچه ها از شهرای دور میان ،ظرفیت پرمیشه ماهم مجبوریم بریم شهرای دور بخونیم.البته این نظر منه.هرکسی هرجا دوس داشت بزنه :))))

کاملا درست میگی عزیزم. با نظرت موافقم :)
آرامش در زمان تحصیل هم واقعا مسئله مهمیه که باید بهش توجه بشه :)

Immunity

Well-known member
سحر بزن مشهد من بزنم تهرااااااااااااان..........میناهم بزنه تهران از خونوادش دورنشهه:25r30wi::tonguesmiley:

atarod

New member
سحر بزن مشهد من بزنم تهرااااااااااااان..........میناهم بزنه تهران از خونوادش دورنشهه:25r30wi::tonguesmiley:
عاقااااا راس میگی محمد ظرفیت تهران پر شه ،من خیلی دور میشم.ولی سحرم گنا داره خبببببب :-((((

CTLA4

New member
مصطفی اوضاع چطوره؟ استخدام وابی رفت.شهرتو سعادت نداشت منو استخدام کنه
نوکرم کا.
کا هلا نه معلومه. فعلا 8 نفر اعلام کردنه گفتن 5 تاش قبول ایبو.
ها بقرآن. چه خش بی ار بیومی گچساران. عب نیاره کا. ایشالله تهرانه ایاری هموچو استخدام ویبی.
کا بقرآن فیسته ایکنوم، من ای همه بچه بی ای همه ادعا ایمنی بالاتره همه زییه.

kolouche

New member

عاقااااا راس میگی محمد ظرفیت تهران پر شه ،من خیلی دور میشم.ولی سحرم گنا داره خبببببب :-((((
بی ادبا... :|
من نیام ک تنها تنها خوش بگذرونین...

Sparkle

New member
تجربه شخصی از مطالعه ابول عباس ممفندرسکی:
تو 19 چپتر اول کلا محو قشنگی، هماهنگی، و کامل بودن، دقیق بودن سیستم ایمنی میشی.... من یادمه تو چن جا بغض گرفت منو و میخاستم گیره کنم.... ولی بعدش که به چپتر 20 میرسی... ایدز انگار کل سیستم ایمنی رو مسخره کرده....! یه جورایی مث دهن کجی:smiliess (8):

عادم افسرده میشه از قدرتش! :sadsmiley:

sepideh66

New member
بچه ها لطفا اگه فردا رتبه ها اومد سریع اطلاع بدید و رتبه هامونم بذاریم

بالا