▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

dilak

New member
Ww
:33::33:سلام
بچه ها کسی در مورد انتقالی و جابجایی ارشد علوم پزشکی خبر داره؟؟ من میخام از علوم بهزیستی تهران برم علوم پزشکی شیراز،،، شیراز میگه جابجایی ممنوعه یه ترم مهمان شو بعدش انتقالی بگیر، ولی تو محوطه علوم بهزیستی آگهی جابجایی دیدم برا رشته های دیگه زده بودن، اصلا قانونی وجود داره؟! جابجایی واقعا ممنوعه؟
من وزارت علوم هستم انتقالی همراه با تغییر رشته گرفتم
البته شبانه میگیرن
بهداشت و نمی دونم قضیه اش چیه
ولی کلا میگن جابه جایی ممنوعه
به جاش جابه جا هم میکنن

eeeeeeehsan

New member
سلام و عرض تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و به نتیجه دلخواهشون رسیدن
امیدوارم همیشه در همه مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید

ممنون از فاطمه عزیز که در نبود من زحمت دسته بندی رتبه ها رو کشید
flower.gif

و ممنون از همه دوستانی که برای انجمن خودشون و موفقیت دوستانشون زحمت میکشن، سایتون کم نشه دوستان :riz304:

basket+of+flowers+(2).jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

hamid1900

New member
به تمام کسانی که کنکور غیر پزشکی قبول شدن پیشنهاد میکنم کمی بیشتر درباره ی رفتن به دانشگاه فکر کنند و اگه کنکور وزارت بهداشت قبول شدند برن دانشگاه علوم پزشکی . اصلا قابل مقایسه نیستن این دو با هم نه دانشاه ها نه کنکور ها

digoxin تو کودن ترین و احمق ترین ادمی هستی ک تا حالا دیدم
چرا کسی این احمقو بن نمیکنه یا مطالبشو پاک نمیکنه
الان خودم دانشجوی ارشد داخلی جراحی یکی از بهترین دانشگاهای ایران شدم ولی امیدوارم هیچوقت تو زندگیم اشغالی مثل تو رو نبینم

mamitavanim

New member
انگار نه انگار که قرار بوده نیمه اول مهر اعلام کنند

- - - Updated - - -

حتی دریغ از یه آگهی که بگن چه وقت تکمیل ظرفیت شروع میشه

mamitavanim

New member
دوستان واقعا هر کی که از اخبار وزارت بهداشت در مورد تکمیل ظرفیت خبر داره و توی انجمن عضو هست بیاد بگه که آخرش تکمیل ظرفیت کی شروع میشه دارم دیوونه میشم از این همه بلاتکلیفی تورو خدا به ما بگید که چه وقته که ما لااقل آخرین شانسمونو امتحان کنیم

mehraz

New member
سلام.من برای سلولی مولکولی کتاب خلاصه لودیش انتشارات 2e رو خوندم.گویا چاپ جدیدش رو دارن میزنن.انتشارات میر. همچنین ج*ز*و*ه ی سلولی دکتر عبادی رو داشتم و بخش مولکولی از کتاب حسن اکرمی.واسه تست هم کتاب مصطفی عبادی انتشارات فرهنگ.بااین منابع که البته کامل هم نرسیدم بخونم 73 درصد زدم

میشه اسم نویسنده اش رو بگین؟ دکترمنصورمیرزایی یا محمودرضا رفیعی؟ هر 2نفر این کتاب رو نوشتن!!

crazy 4 u

New member
دوستان منظور از استعداد درخشان چیه؟؟ یعنی کیا با چه شرایطی میتونن انتخابش کنن؟؟

موفق باشید

negar shekarchi

New member
دوستان ی سوال . فرایند تکمیل ظرفیت چجوریه؟ ینی از آخرین رتبه ظرفیتی ک داشتن الن جساب میکنن؟ مثلا ی رشته 77 میخاسته الان از رتبه 78 ب بعدو میسنجند؟

monavvar

New member
نه لزوما اول تا سوم دوست عزیز .ده درصد اول
ده درصد اول 60 نفری 6 نفر میشه .نفر اول بدون کنکور و بقیه با کنکور پذیرفته میشن.

monavvar

New member
نه لزوما اول تا سوم دوست عزیز .ده درصد اول رو میگن استعداد درخشان
ده درصد اول 60 نفری 6 نفراول میشن مثلا .نفر اول بدون کنکور و بقیه با کنکور پذیرفته میشن.

biol

New member
سلام.بچه ها کسی که امسال قبول شده و ثبتنامم کرده(وزارت بهداشت)،اگه تکمیل ظرفیت قبول شه قبولی قبلیش لغو میشه؟

بالا